YS Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (Kanal Yenisu)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli Hayatlar Bugün saat 21 de Ortalık Karışıyor Turhan peri büyük bir eylem peşinde Çiğdemden intikam için geri dönen Turhan peri ama polisin elinden kaçtı ve perilerinden elinden kaçtı @Çiğdem- @Harunnn60 @Yiğitt @destere @cookies @Harunnn60 @Bully @Masacre

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Bully zaten okuyordu değilmi senaryolarını son dönemde çok takip edemedim oklavam üstünde @Bully takibi bırakmak yok ayoll buraya bulaşan daha kaçamaz :A :A :A
Atacanın dizisi saat tam 23 te olduğu için dün yinede başarı sayılır @emree-29 un dizisi yinede iyi gitti reyting sistemi gelebilir 14 tane oldu bir tek beni zorlayacak iki dizi var lacivert ve yürüyen ölüler @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Atacanın dizisi saat tam 23 te olduğu için dün yinede başarı sayılır @emree-29 un dizisi yinede iyi gitti reyting sistemi gelebilir 14 tane oldu bir tek beni zorlayacak iki dizi var lacivert ve yürüyen ölüler @Çiğdem-
olsun cnm senin dizilerininde bir şeyi var yıllardır oynuyor istikrar :A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Adalet Peşinde 3.Sezonu Periler içinde iki kardeş var birisi içinde fahriyeye çalışıyor Fahriye nin çalıştığı koruduğu kişi bir silahlı çete ve polis teşkilatını özelleştirecek Türkiyede güven yok diye buna önlem olarak Yarasa timi kuruluyor başında Yasemin müdür ve su Amir var
Fahriyenin iki perisinden biri Edaya çalışıyor ama içlerinden bir peri periliçenin seçtiği bir peri Fahriyeye çalışıyor oda Edaya çalışanın kardeşi @Çiğdem- @destere @MayısKralı Halkın Polisi Sezon Finali olduktan 1 hafta sonra @MayısKralı
Halkın Polisinin Sezon Finali 20 temmuz Adalet Peşinde 3.sezonuyla Yakında @MayısKralı @eskici @xemrexxx @Bully

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
XXYzzk.jpg

Halkın Polisi 234.Bölümünde Ekibe büyük oyun kuruluyor @Çiğdem- @MasacRE- @destere @Yiğitt @cookies @mrt-06 @MayısKralı @sokak sanati 7. sezonluk dizi ve forumun en uzun süren dizisi Perşembe günü 21.45 te

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisinde Sezon finali 240.bölümde 7 tane canlı bomba 4 düşman daha sezon finalinde Hem mesuta hem Ali ozan müdüre hem Hakana hem Hüsnüye düşman Trabzondan gelicek Bursa-trabzon maçını incelediği için orayı yazmadım yeni sezonda yazıcam @Çiğdem- @Doğu