YS Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (Kanal Yenisu)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@MayısKralı Adalet peşindeyi sezon arasında diye ekliyebilirmisin

@emree-29 O adalet peşindenin konusu komikti pakizenin evlendiği kişi fettuhlah gülendi :F

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Benim yayında olan iki projeyide 16yıl önce düşündüm @Çiğdem- @Doğu rüyamda gördüm ardından sihirli annem çıktı ve ardından arka sokaklar kanal d hem benim fikirlerimden gidiyor Sihirli anneme Takipte ismini koyan benim çocuklar duymasın güç uyanıyor ismi ordan alıntı o isim Arka sokaklara uymazdı adamlar terör örgütümü derlerdi @Çiğdem- Sihirli annem Takiptenin Yeni Adı Adalet Peşinde Yapmıştım @Doğu

@vadikızı tesadüfmü bu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim yayında olan iki projeyide 16yıl önce düşündüm @Çiğdem- @Doğu rüyamda gördüm ardından sihirli annem çıktı ve ardından arka sokaklar kanal d hem benim fikirlerimden gidiyor Sihirli anneme Takipte ismini koyan benim çocuklar duymasın güç uyanıyor ismi ordan alıntı o isim Arka sokaklara uymazdı adamlar terör örgütümü derlerdi @Çiğdem- Sihirli annem Takiptenin Yeni Adı Adalet Peşinde Yapmıştım @Doğu

@vadikızı tesadüfmü bu
sende medyum gibisin cnm rüyalarında görüyorsun :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Bully ve @Harunnn60 neden geç sezon finali yapıyorum sebep şu yani ikinci bir erken açma vakası yaşamak istemiyorum @Çiğdem- geçen yıl erken açmamın sebebi sezon finali konusu ve bide 15 temmuz 179. Bölümün konusu sıkıntılıydı

sende medyum gibisin cnm rüyalarında görüyorsun :F
Hatta vadinin başına geleni görünce geçen yıl erken başlatmak zorunda kaldım Halkın polisini çünkü geçen yılki sezon finaliyle konu aynıydı 15 temmuzdu ama ben sezon finalini 27 haziranda yapmıştım bunu herkes öngörebilirdi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060

@vadikızı tesadüfmü bu

Bilemiyorum ama bazen bazı şeyler tesadüf olmayabilior