FOX Gotham 3. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kötülerin şehri Gotham'da 3. sezon vakti!

Batman'in çocukluğunu ve o dönemdeki Gotham'ı anlatan dizi Gotham'ın 3. sezonu geçtiğimiz akşam başladı.

Diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Gotham-temporada-3-fecha-de-estreno-y-spoilers-1.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B01 izledim

Üzerinde çok yorum yapılası bir bölüm değildi. Zaten fragmanları da öyle aşiri heycanlandıracak cinsten değildi hep kısa kısaydı. Neyse

Şu Bruce'un ikizi kim?nasıl türedi? Kopyalamışlar mı oğlanı? İlerde Batman o mu olacak:A

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x1

Ortalama bir yeni sezon açılış bölümü oldu.

Lee, kaşar çıktı. Yeni sevgili yapmış kendisine. Yeni gazeteci kız erik gibi maşallah. :)

Selina, Bruce uzun süre uzaklarda kaldığı için resmen trip attı. :)

Tabitha, Barbara Penguen ve Butch dörtlüsünün sahneleri çok iyiydi. /spoiler]
7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.bölüm yabancı dizi izlemeyi özlemişim vlla :Z @Forumdash @sürgünüm @destere
ıyy şu fish ağırlıklı gidicek gibi bu sezon hevesim kaçtı @Forumdash :(

buluce ikizi olayı gerçektede varmıydı bu dizidemi uydurdular acaba (b)

penguen bilmececi sahnesi çok iyiydi bilmececi kapıttan oenguen yapıp balığı yer dediği kısım fishe gönderme çok sevdim :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
3x01

Pek de memnun edici bir başlangıç olmadı. Ayrıca hikaye nereye gidecek bilmiyorum bu sezon. Bakalım ilerleyen bölümlerde anlarız ama bu Fish hikayesinden giderse sarmaz gibi.

7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x01

Pek de memnun edici bir başlangıç olmadı. Ayrıca hikaye nereye gidecek bilmiyorum bu sezon. Bakalım ilerleyen bölümlerde anlarız ama bu Fish hikayesinden giderse sarmaz gibi.

7/10
zaten muhteşem giden 2.sezonu bu fish gelince bozmuşlardı ayol @Forumdash dışında kimsede sevmiyor bu kadını forumdash büyük hayranı :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B02 izledim

Nesini beğenmediniz @MEnes @Çiğdem- (b) Gayet seyirlikti.

Kaçamaca kovalamaca dişinda ilgimi ve heycanımı yerine getiren sahne;
Bruce ve ikizi:X Geçenlerde @sürgünüm ile Batman konusunu konuşuyorduk. Ivy denen kız bi anda büyüdüyse Bruce da bi anda büyüyüp yerine ikizini koyabilir. Batman olsa artık diyorum çünkü dizi biraz sıktı Gordon ve sevgilileri diye gidiyor dizi:T: bence 2 sezondur Gordon sıkıyor. Gül gibi Barbara'yı bıraktı:T:

Neyse Ivy nasıl öyle taş biri oldu anlamadım ama Bruce da sezon ortasında büyürse şaşirmicam :A @Çiğdem- @sürgünüm

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x2

İyice dandikleşmeye başladı.

Barbara ve Lee derken Gordon'un sıradaki yavuklusu gazeteci kız. Bu arada Lee geri döndü nasıl bir açıklama yapacak bakalım? :)

Penguen, şirret, lanet karı Fish Mooney'i ölürse iyiydi ya. Kurtulamadık bi' türlü şu kadından, rolü de artırılmış mübarek her sahnede var. :(

Ivy'ye ne olmuş abbovv! 1c6870af.x50.gif
6/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03B02 izledim

Nesini beğenmediniz @MEnes @Çiğdem- (b) Gayet seyirlikti.

Kaçamaca kovalamaca dişinda ilgimi ve heycanımı yerine getiren sahne;
Bruce ve ikizi:X Geçenlerde @sürgünüm ile Batman konusunu konuşuyorduk. Ivy denen kız bi anda büyüdüyse Bruce da bi anda büyüyüp yerine ikizini koyabilir. Batman olsa artık diyorum çünkü dizi biraz sıktı Gordon ve sevgilileri diye gidiyor dizi:T: bence 2 sezondur Gordon sıkıyor. Gül gibi Barbara'yı bıraktı:T:

Neyse Ivy nasıl öyle taş biri oldu anlamadım ama Bruce da sezon ortasında büyürse şaşirmicam :A @Çiğdem- @sürgünüm

7/10
ben bölümü beğendim ayoll fishi beğenmiyorum :A :A :A

2.bölüm
gordonu kelle avcısı olarak görmek benim nedense hosuma gidiyor :F

Penguenin basına verdiği röportaj çok güzeldi Fishi öldürmemesini kınadım ama duygusallaık yapacak zaman değildi bence kurtulamadık şu kadından ayol :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben bölümü beğendim ayoll fishi beğenmiyorum :A :A :A

2.bölüm
gordonu kelle avcısı olarak görmek benim nedense hosuma gidiyor :F

Penguenin basına verdiği röportaj çok güzeldi Fishi öldürmemesini kınadım ama duygusallaık yapacak zaman değildi bence kurtulamadık şu kadından ayol :(
Penguen vurmadı çünkü anası ölmüştü. Fish ne dedi ona? Seni bu hale ben getirdim, seni ben büyüttüm demeye getirdi. Ayrıca çok güzel sahneydi ağlaşmaları:A Fishin diğer gözü normal olsa orda duyguyu hissederdin:p robotik duyguydu:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B03

Sıkıcı bölümdü sadece beğendiğim şey
kötü Bruce :X Kedi kızı kaptı:F
6/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.bölüm
çok aklımda birşey kalmadı şuan :F bu sezona düşük başladık gibi sanki @Forumdash
diğer ikiz bruce konusunu sevmedim bu konu gerçek batmanda varmıydı (b)

penguen yine güldürdü ama daha aktif olmalı bilmececi adamlada iyi ikili olucaklar diğer bölümlerden umutluyum ben vlla :A

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2.bölüm
çok aklımda birşey kalmadı şuan :F bu sezona düşük başladık gibi sanki @Forumdash
diğer ikiz bruce konusunu sevmedim bu konu gerçek batmanda varmıydı (b)

penguen yine güldürdü ama daha aktif olmalı bilmececi adamlada iyi ikili olucaklar diğer bölümlerden umutluyum ben vlla :A
Batman'de var mı bilmiyorum. Bruce'un küçğklüğünü batman'de cok işlemedilerse yeni yazıyoarlar belli(b) kötü Bruce'u iyi yapsalar bari. Güzel dövüşüyor:A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x4

Ortalamanın altında bir bölümdü.

Klon Bruce yaralandı, apartmandan atladı hiçbir şey hissetmedi fakat uyuşturucu iğneyle alıkonuldu ne iş? :)

Jervis'in kardeşi Alice'e yazık oldu. Bu arada kanı da bizim komisere bulaştı. Bakalım nasıl etkileyecek. :(
6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B04

Sıkıcı, sıkıcıydı, sıkıldım...

Klon Bruce'un maceralarını bekliyorum artık. Orjinal Bruce da saf saf Selina beni sanmiştir öptü diye kendini avutsun.

Klon Bruce yetiştirilip Batman olsaydı keşke :X

5/10

@sürgünüm
acıyı hissetmeyen insanlar günlük hayatta da vardır hastalandıklarında tedavi sırasında verilen ilaçlar illa işe yarıyordur:X Benim asıl merak ettiğim, o kadar yüksekten arladı bi ayağı bari burkulsaydı yada kemik yandan cıksaydı hissetmeseydi filan :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4. bölüm ayy yok bu sezona niye böyle düşük başlandı anlayamadım vlla 2.sezon çok üst düzeydi artık pengueninde eski havasına bürünmesi lazım oda pasif başladı @Forumdash @sürgünüm @destere :( :( :(

ayy bari şu sihirbazla biraz daha devam etselerdi hiç yoktan iyiydi bence :F klon buruce hiç ilgimi çekmedi penguen tekrar sahalarda olmadı :F

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B05

Off cook sıkıcı bırkacam diziyi nerdeyse? Bölümün tek heycanlı sahnesi
Ivy ile kedi kızın karşılaşmasıydı. Ivy'e olanları öğrenen Bruce da büyür artık sezon ortasında :T: zaten öpüşüp duruyor 2 bölümdür:A

Penguen de gay olma yolunda, cish tek sahne görünmedi bile. Gordon'dan zaten soğudum.

4/10