FOX Gotham 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
9.bölüm ayy vlla sönük bir sezona çok iyi 2 bölümle diziyi biraz toparladılar son 2 bölümdür çok memnunum sevmediğimt ek şey penguen @destere bu sezon sende soğuyacaksın penguenden :( @sürgünüm @Forumdash
spoi yorumu
barnes konusu 2 bölümde canlılık getirdi vlla bu bölümde gordonla olan sahneleri çok heyecanlıydı penguen ed'den baska birşey görmüyor :(

barnes hapishaneden kurtulup tekrar olay çıkarmalı :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
9.bölüm ayy vlla sönük bir sezona çok iyi 2 bölümle diziyi biraz toparladılar son 2 bölümdür çok memnunum sevmediğimt ek şey penguen @destere bu sezon sende soğuyacaksın penguenden :( @sürgünüm @Forumdash
spoi yorumu
barnes konusu 2 bölümde canlılık getirdi vlla bu bölümde gordonla olan sahneleri çok heyecanlıydı penguen ed'den baska birşey görmüyor :(

spoiler ı okumadım bu sefer :)

ama ikinci bölümde penguen fish i affedince zaten ona karşı bir nefretim başladı penguendeki gidişat iyi değil :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x3. bölüm

güzeldi idare ederdi bölüm :)
lee tommiks güzelleşmiş bayağı gözüme çarptı yine bu bölüm ama falcone un zıpır oğluna kaptırdı gordon şimdi derdine yansın buldu asyalı kızı onunla idare etsin bir süre asyalıda fena değil iç güzelliğini açınca böyle olabilir yani insan diyor :)
bruce un kopyası kedi kıza abayı yaktı saç kesip şekil yapıp kedinin peşine düştüde kedi yenilir yutulur cinsten değil pençe darbesini indirebilir her an :) kopyanın alfred le dövüş sahnesi iyiydi :)
penguen belediye başkanlığına aday yanınada ed salağını aldı iyice foka sardı o cephe :)
bu bölümde konunun büyük bölümü sihirbaz ve kızkardeşiyle alakalıydı kızkardeşin kanında ne var anlamadım niye milleti zehirliyor? kız gordonu kurtardığı halde gordonun ona kelepçe takması aptallıktı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x4. Bölüm

güzeldide alice e yazık oldu o kızı sevmiştim kafadan kontak biraderine kurban gitti! gordonunda elinin ayarı yok hayvan gibi adam ! kızı kurtarmadıktan sonra senin kahraman polisliğin ne işe yarar gidip orda burda sürte sürte dolaş sonra git lee tommiks in kuması olmaya razı ol :))

kopya kediyi öptü aslından daha hızlı çıktı kazulet ergen bruce derdine yansın :) kopyanın son sahnede bruce düşmanlarının eline düşmesi ilerde onunla tekrar karşılaşacağımıza işaret .
penguenin seçimi ed in yardımıyla kazanmış olmasıda ilginç :) şimdi polisler iki sıyrık penguen ve ed in emri altına girmiş oldu hadi hayırlısı :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x5. Bölüm

penguen, ed, butch üçlüsü arasındaki sevişmeler çok gereksiz ve saçma konular sıkıcıydı bölüm ..

ed penguenin birinci adamı olmak için butch a oyun oynadı bytch pengueni altetmek itedi falan filan ıvır zıvır konular ..
ivvy i gördük mutlu olduk harika bir kadın olmuş :)
kedi kızda baktıki ergen bruce dan bir hareket yok kendisi hamle yaptı bizim mal oğlan hala bu ne demek diyor anlamamış :)
komser kolombonun gözüne damlayan alice kanı komseri besili tosuna çevirecek ordanda birşeyler çıkar gibi
gordon un etkisiz eleman olduğu bölümler sıkıcı
şu ed kazmasını baştan beri sevmedim penguenide bozdu resmen .. fish moneyli sahneler bile daha iyiydi

5.bölüm ayy yok bu @Forumdash da bu günlerde zeksizlik var gayet güzel bölümdü @sürgünüm e katılıyorum fish olmadımı biz gayet iyiyiz bence :A :A
buruce ve selena küçük çocukları öpüştürüyorlar türkiyede olsa yer yerinden oynar ayol :A :A

penguen ve ed'de öpüşücek sandım tüm penguen sevgim biterdi ama onlarınkı normal bir dost sevgisi bunun üstünede çıkılmasın bırakırım diziyi yoksa :A

ed in butchu oyuna getirmesi gerçekten iyi plandı ama :F

şu sihirbaz adam hoşuma gitti penguenin ilk sezonundakı gibi piskopat bir havası var :F
5. bölüm yorumunda forumdash a katılıyorum berbattı şu penguen ed sahneleri bitmeli adamlar yakında çiftleşir bu gidişle :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x5. Bölüm

penguen, ed, butch üçlüsü arasındaki sevişmeler çok gereksiz ve saçma konular sıkıcıydı bölüm ..

ed penguenin birinci adamı olmak için butch a oyun oynadı bytch pengueni altetmek itedi falan filan ıvır zıvır konular ..
ivvy i gördük mutlu olduk harika bir kadın olmuş :)
kedi kızda baktıki ergen bruce dan bir hareket yok kendisi hamle yaptı bizim mal oğlan hala bu ne demek diyor anlamamış :)
komser kolombonun gözüne damlayan alice kanı komseri besili tosuna çevirecek ordanda birşeyler çıkar gibi
gordon un etkisiz eleman olduğu bölümler sıkıcı
şu ed kazmasını baştan beri sevmedim penguenide bozdu resmen .. fish moneyli sahneler bile daha iyiydi

5. bölüm yorumunda forumdash a katılıyorum berbattı şu penguen ed sahneleri bitmeli adamlar yakında çiftleşir bu gidişle :)
hahaha 6.bölümüde izlede öyle yapacam penguen yorumunu sana :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x6. Bölüm

penguen le ed in dopsal ilişkileri ileri bir boyuta geçmek üzere :)

penguen kötü imajını yumoş imajına değiştirmey tercih etti yazık etti kendine ed de penguene kaliteli şarap seçme derdinde onunda penguenden aşağı kalır yani yok iki yumoş bir yastıkta kocasın diyelim yalnız son dakikada ed in kringle a benzeyen bulmaca dostu bir kadını yakalaması penguenin hayallerini yıkacak gibi :))

gordon la sihirbaz ın sahneleri güzeldi... gordon lee seçimini yaparken ne düşündü acaba lee yi sevmediği için değil bence aslında sihirbazın dediğinin tersini yapacağını bildiği için lee tommiks ölsün dedi lee surat asıyor ama bence işin aslı gordon lee yi korumak için seçti orda :))

hahaha 6.bölümüde izlede öyle yapacam penguen yorumunu sana :F
gördük :) keşke görmez olaydık penguenin olmayan karizması yerlerde sürünüyor :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x6. Bölüm

penguen le ed in dopsal ilişkileri ileri bir boyuta geçmek üzere :)

penguen kötü imajını yumoş imajına değiştirmey tercih etti yazık etti kendine ed de penguene kaliteli şarap seçme derdinde onunda penguenden aşağı kalır yani yok iki yumoş bir yastıkta kocasın diyelim yalnız son dakikada ed in kringle a benzeyen bulmaca dostu bir kadını yakalaması penguenin hayallerini yıkacak gibi :))

gordon la sihirbaz ın sahneleri güzeldi... gordon lee seçimini yaparken ne düşündü acaba lee yi sevmediği için değil bence aslında sihirbazın dediğinin tersini yapacağını bildiği için lee tommiks ölsün dedi lee surat asıyor ama bence işin aslı gordon lee yi korumak için seçti orda :))

gördük :) keşke görmez olaydık penguenin olmayan karizması yerlerde sürünüyor :))
hahaha aa bu sezonun tek kötü yanı pengueni ne hale getirdiler ayoll adam şehri falan umursamıyor düştü ed peşine :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x7. bölüm ,,

gordonun düşlere daldığı yerler ilginçti
sihirbazlı kısımlar sıkıcı geçti
barbara dizideki en güzel kadın bence gordonun gidip ondan bundn medet umması boş işler? gordon işinde olduğu gibi aşktada eskiye dönüş yapsa herşey çok daha güzel olacak
ergenik bruce un kediyi beklerkenki halleri komikti :)

son kısmı spoiler içine alalım isterseniz :)
gizli kurulun moruk teyzesi katryn in patronu jim gordonun fadırıymış :) hayretler içerisinde kaldık demek isterdim ama artık hiçbişeye şaşırmıyorum pengueni bile top yaptılarsa her fok çıkar konudan :)
penguenin ed aşkı hüsranla sonuçlandı sanırım bu sefer kringle çakmasını penguen öldürecek :)
jim in dedektifliğe devam etmesini isterdim tekrar polisliğe dönmesi pek hoş olmadı gerçi dedektifkende pek kanun çiğnemedi bu sefer tam hapı yuttu kurallar boğacaktır hareketsiz bırakacaktır vatandaşı..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x8. Bölüm

polis şefi koca totolu barnes ın şovunu izledik:) zaten penguen yumuşayınca barnes dan başka izleyecek bişeyde kalmadı :)
penguen in çakma kringle ı safdışı etme planları işe yararmı yaramazmı bilemem ama penguenden umudu kestik.. şu ed kazmasıda ölse keşke.. bunlar seyircinin nabzını ölçemiyormu? geçen sezonda en nefret ettiğim sahneler kringle ile ed in mal mal bakışmalarıydı dizi aynı yere sardı yine :)
barnes kısımları ilginçti tek dikkat çeken yönüydü bölümün, gerçi doktor simonun bir kamyon dayaktan sonra kırkıncı kattan düşüp hala yaşıyor olması saçmalık olsada artık o tarz ufak tefek kusurları pas geçiyorum:) yeterki biraz hareket gelsin diziye :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x9 . Bölüm

toraman barnes ı erken harcadılar :) daha temizleyecek yüzlerce suçlu vardı :)

ivvy ne kadar hoş bişey olmuş öyle ergenik bruce bile kedi kızın yanında ivvy e dalıp gitti :) ivvy de beyin çocuk kalmışsada diğer malzemeler tam yerli yerine oturmuş şahane bişey olmuş :)
bundan sonraki bölüm ivvy nin daha bolca gösterildiği bir bölüm olur umarım :)

penguenin bizi kringle kazmasından kurtarması büyük bir mutluluk. aynı şeyi ed içinde yapsa süper olacak :) yalnız suç goril butch ın üzerine kaldı gibi :)

spoi yorumu

hiç ivvy den bahsetmemiş kıskanç hogatha :) bu bölümün yıldızı ivvy idi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x9 . Bölüm

toraman barnes ı erken harcadılar :) daha temizleyecek yüzlerce suçlu vardı :)

ivvy ne kadar hoş bişey olmuş öyle ergenik bruce bile kedi kızın yanında ivvy e dalıp gitti :) ivvy de beyin çocuk kalmışsada diğer malzemeler tam yerli yerine oturmuş şahane bişey olmuş :)
bundan sonraki bölüm ivvy nin daha bolca gösterildiği bir bölüm olur umarım :)

penguenin bizi kringle kazmasından kurtarması büyük bir mutluluk. aynı şeyi ed içinde yapsa süper olacak :) yalnız suç goril butch ın üzerine kaldı gibi :)

hiç ivvy den bahsetmemiş kıskanç hogatha :) bu bölümün yıldızı ivvy idi :)
hahah aa barbaradan sonra şimdide bu kızmı çıktı başımıza ayoll hiç sevmedim tabikide hemen geberir inş :A :A :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x10

Güzel bir bölümdü.

Butch'a olan aşkı için elinden vazgeçen Tabitha ve bana bir adım bile gelmeyen sen, zalımın kızı yürek hırsızı. :)

En sonda Lee'nin Gordon'u düğünü öncesi öpmeyle bırakmayacak, verecek sandım bir an. :A

- Dur hayatım ben bi cinsel ilişki yaşayıp geliyorum

- E ama aşkım hadi nikah memuru bizi bekliyor. :)
8/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10.bölüm dizi son 3 bölümde tekrar toparlandı ayoll tek eksiği penguen :F @destere @sürgünüm @Forumdash
1.sezonki gothamın eski sahibinide tekrar gördük bu adamın karizması başka gerçekten ayrıca ed in butch ve zenci kıza işkence sahnesi güzeldi kızın eli kesildiğinde ohhh sefamolsun dedim yanı :A :A :A

aa bu arada şu son sahnedeki adam ne ara virusa bulaştı sitede yorum yapanlarda onu soruyor akıl karıştırıcı gerçekten :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B11

İyice aşka bağladılar :F
tüh bıçak da düştü... Gordondan nefret edicik, bir daha yüzünü görmik isitimicik:F

Kedi kızın annesi çıktı ortaya şaşımıydı laan? Neyse Alfred'a yavuklu lazımdı tabi :A

7/8

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x11 (Sezon Arası)

Lee > Erospu Eyşan

Lee sinir etti beni. Gordon'un o kadar dil döküp yalvarmasına rağmen inadım inat kıçım iki kanat deyip doktor bozuntusuyla evlendi. Ben Gordon'un yerinde olsam hiç kurtarmazdım. :)

Doktor öldüyse Falcone ile Gordon'un kapışması epey zevkli geçeceğe benziyor, haydi bakalım. :)
8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x10. bölüm

güzeldi :)

lee nin evleneceği kertenkele, süper mario olma yolunda? tozuttu resmen .. :)
tabithanın kolunu kesen ed kazması yine ölmedi:)
barboşum yeni işler peşinde kız kötülük yaptıkça zekası açılıyor o kıça şaplak sahneside güzeldi :)
penguen yoktu olmamasıda pek etkilemedi bizi zaten son üç bölümdür karizması yerlerde sürünüyor
ivvy nin kokusu alfred amcayı bayılttı kendinden geçirdi resmen :)
anahtarlı sahnelerde pek bişey olmadı bakalım fısıltı çetesimi baykuş çetesimi kazanacak :)
falcone oğlu için konsey ırspısı katryn e yardım edecek gibi ..

10.bölüm dizi son 3 bölümde tekrar toparlandı ayoll tek eksiği penguen :F @destere @sürgünüm @Forumdash
1.sezonki gothamın eski sahibinide tekrar gördük bu adamın karizması başka gerçekten ayrıca ed in butch ve zenci kıza işkence sahnesi güzeldi kızın eli kesildiğinde ohhh sefamolsun dedim yanı :A :A :A

aa bu arada şu son sahnedeki adam ne ara virusa bulaştı sitede yorum yapanlarda onu soruyor akıl karıştırıcı gerçekten :F

lee nin evleneceği mario dan bahsediyorsan ona virüs doğuştan bulaşmış yani sonradan bişey bulaştığını sanmam :)