FOX Gotham 3. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x5

Fish'in olmadığı bölüm yapmışlar gayet güzeldi. :A

Bruce'un Selina'ya aşkını itiraf etmesi güzeldi. Bölüm sonuna doğru Ed’in Penguen'e “senin için herşeyi yaparım” diye ilan-ı aşk etmesinin ardından öpüşecekler sandım bi an. :)
7/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3x5

Fish'in olmadığı bölüm yapmışlar gayet güzeldi. :A

Bruce'un Selina'ya aşkını itiraf etmesi güzeldi. Bölüm sonuna doğru Ed’in Penguen'e “senin için herşeyi yaparım” diye ilan-ı aşk etmesinin ardından öpüşecekler sandım bi an. :)
7/10
Gecen hafta da yoktu:A Penguen Ed sahnesi:/

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5.bölüm ayy yok bu @Forumdash da bu günlerde zeksizlik var gayet güzel bölümdü @sürgünüm e katılıyorum fish olmadımı biz gayet iyiyiz bence :A :A
buruce ve selena küçük çocukları öpüştürüyorlar türkiyede olsa yer yerinden oynar ayol :A :A

penguen ve ed'de öpüşücek sandım tüm penguen sevgim biterdi ama onlarınkı normal bir dost sevgisi bunun üstünede çıkılmasın bırakırım diziyi yoksa :A

ed in butchu oyuna getirmesi gerçekten iyi plandı ama :F

şu sihirbaz adam hoşuma gitti penguenin ilk sezonundakı gibi piskopat bir havası var :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
5.bölüm ayy yok bu @Forumdash da bu günlerde zeksizlik var gayet güzel bölümdü @sürgünüm e katılıyorum fish olmadımı biz gayet iyiyiz bence :A :A
buruce ve selena küçük çocukları öpüştürüyorlar türkiyede olsa yer yerinden oynar ayol :A :A

penguen ve ed'de öpüşücek sandım tüm penguen sevgim biterdi ama onlarınkı normal bir dost sevgisi bunun üstünede çıkılmasın bırakırım diziyi yoksa :A

ed in butchu oyuna getirmesi gerçekten iyi plandı ama :F

şu sihirbaz adam hoşuma gitti penguenin ilk sezonundakı gibi piskopat bir havası var :F
Diziye Sihirbaz dediğin adamı sokarak azimle dizinin betonunu deldiler:T: bence çok sıkıcı hele gordonun serseri polis havası:( Bir tek ilgimi çeken şey dizide geçenleree dediğim gibi
Bruce'un Ivy denen sokak kızı gibi aniden büyütecekler mi?
Eğer spoi içinde yazdiğim olursa harika olur. Joker de gelecek hem :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B06

Ulan resmen diziyi açtım forumda @Çiğdem-'le laklak yaptım o kadar keyifsiz bir bölümdü:F
Penguen cıktı :F Geçen hafta boşuna öpüşecek diye düşünmemişiz:F Şu hipnozcu cıksın artık diziden. Bruce'dan hiç haber yoktu bu bölüm.

5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x6

Sezonun şimdiye kadarki en güzel bölümüydü.

Tam aşıklar kavuşacak iken, Kringle is back. :)

Gordon, Tech'in aslında seçmediği kişiyi vuracağını anlamıştı. Bu arada ben hala Lee'yi sevdiğini düşünüyorum. :)

Bruce ve Kedi'yi de görsek 10 numara 5 yıldız bir bölüm olabilirdi. Buna da itirazım yok tabi ki. :)
8/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6.bölüm yine @sürgünüm e katılıyorum @Forumdash a katılmıyorum güzel bölümdü :A

sihirbaz adam benim hoşuma gidiyor vlla bu bölümde şow yaptı adam gordona yaptığı planlar bölümü heyecanlı tuttu :A :A :A

ama penguen bu sezon harcanıyor zaten sönük kaldı birde escinsel çıktı ed e aşıkmış öpüşme sahneleri olursa penguen gözümde biter :( :( :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
6.bölüm yine @sürgünüm e katılıyorum @Forumdash a katılmıyorum güzel bölümdü :A

sihirbaz adam benim hoşuma gidiyor vlla bu bölümde şow yaptı adam gordona yaptığı planlar bölümü heyecanlı tuttu :A :A :A

ama penguen bu sezon harcanıyor zaten sönük kaldı birde escinsel çıktı ed e aşıkmış öpüşme sahneleri olursa penguen gözümde biter :( :( :(
Penguen olayı sana yeter da artar:A ohhh destekliyorum sana inat :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B07

İlk yarısı güzeldi sonrası canımı sıktı yine :T:
Bruce ve Kedi kızı izleseydik bu bölüm :F onların "çıktıkları yol" daha sempatik geldi:F Gordon sıktın ilk sezon ne güzeldi yahu:T: Barbarayla olan sahneleri de es geçilmşyor hani :A Tekrar birlikte olsalar yada hiç bozulmasalardı :T:

Hakkı 6.5 ama 7/10 vereyim sonra @çiğdem- 'le @sürgünüm başıma üşüşüyor :T:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x7

Ortalara doğru biraz sıkıcı geçse de, geneli itibariyle güzeldi.

Aptal aşık, Isabella ile Ed'in arasını bozacaktı hesapta. G*te geldi aşkımız ikimizde şaşkınız. :)

Şu en sondaki adam Gordon'un babası olmalı, saatinden tanıdım. :X
7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7.Bölüm haha aa yok @Forumdash bu bölüm çok benimde hoşuma gitmedi çok fazla durgundu şuan anlatıcak çok birşeyde aklımda kalmadı :F @sürgünüm
bu @destere nasıl diziyi uzun uzun anlatabiliyor ayoll 40 dakıkalık diziden 1 saatlık özet çıkartıyor ben izliyorum geliyorum aklımda birşey kalmıyor :A :A :A

SPOİ YORUMUM
penguen olayından baya rahatsızım malesef ed i kıskanmalar yakısıyormu sanane ondan ayoll sen ilk sezonlar gibi şehre korku salmaya devam etsene :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3x7

Ortalara doğru biraz sıkıcı geçse de, geneli itibariyle güzeldi.

Aptal aşık, Isabella ile Ed'in arasını bozacaktı hesapta. G*te geldi aşkımız ikimizde şaşkınız. :)

Şu en sondaki adam Gordon'un babası olmalı, saatinden tanıdım. :X
7/10
Evet gölgesindeki saçından tanıdım ben de:F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x8

Birkaç güzel bölümün ardından sıkıcı bölüm yapmışlar.

Penguen biraz sahalara dönse artık. Aşk meşk peşinde koşmaktan saykoluklarını özler olduk. Barnes üzerine kurulu bir bölümdü. Fakat konunun ilgi çekici bir tarafı yoktu. Şu üstündeki zehri atsa, yoksa bütün Gotham halkını öldürecek. Sondaki doktor, dünya kadar dayak yedi, üstüne binadan düştü ama Gordon'a Barnes'ın ismini vermek için hala yaşıyordu. :)
6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B08

Bölümü izlerken uyudum. Gerçek anlamda uyudum :F bir gözümü açtım Penguen entrika peşinde sonra yine dalmişim tekrar gözümü araladım Barnes denen adam bi adamı dövüyor millete baktıkça zombiye dönuyorlardı :F

@sürgünüm bile 6 puan verdiyse ben kesin 3 filan verirdim :F puanlamıcam bu bölüm.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
S03B08

Bölümü izlerken uyudum. Gerçek anlamda uyudum :F bir gözümü açtım Penguen entrika peşinde sonra yine dalmişim tekrar gözümü araladım Barnes denen adam bi adamı dövüyor millete baktıkça zombiye dönuyorlardı :F

@sürgünüm bile 6 puan verdiyse ben kesin 3 filan verirdim :F puanlamıcam bu bölüm.
Her gece bu saatlerde dizi izlediğim için benim başıma da geliyor. Sonra da izleyemediğim yerleri tekrar başa alıp izlemek zorunda kalınca sinir oluyorum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8.bölüm bu sezonun en iyi bölümüydü bence @sürgünüm @Forumdash sizde sorun var ayoll geçen yılda gıravat yeniden canlanmış ve batman havasında bir bölüm olmuş beğenmemiştiniz bu bölümde batman havasında geçen üst düzey bir bölümdü geçen yıl dediğimi diyecem yine size sizin içiniz çürümüz bee :F :F :F
Barnes konusu çok ilgi çekiciydi ayy adamın içine şeytan kaçmış resmen :F tam batmanın o karanlık havasına yakısır bir bölümdü inş barnes olayı hemen bitmez birkaç bölüm daha sürmeli diziye bir heyecan geldi resmen ayoll :Z

penguenden umudumu yitirdim adam şehri bıraktı ed in kız arkadasıyla kapışıyor ne hale getirdiler pengueni :( :( :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x1. Bölüm

güzel bir sezon başlangıcı olmuş biz penguenin fish money etkisine gireceğini sanıyorduk ama ed in demesiyle penguen fish i yutacak gibi umarım fish in sonu erken gelir :)

jim gordon artık para ödülleriyle geçimini sağlıyor
@sürgünüm ün kertenkelesi lee tommiks gordona boynuzu takmış:) gariban gordon nasılda boynu bükük ayrıldı pencere dibinden :))
kedi kız kendine fish in yanında yer bulmuştu gazeteci kadına bilgi vererek butch gibi gorilleri soyarak yolunu buluyor son anda salak arkadaşı ivvy batırmasa iyiydi :)
barboşum rakiplerini yalayarak safdışı bırakıyor artık:) tabithayla muhteşem ikili olmuşlar al birini vur diğerine, ikisinide al sev bırak o derece güzel olmuşlar :))
gordonun fish i yakalama hamleleri boşa gitti fish insanları etki altına aldıkça gaz kaçırıyor takatten düşüyor :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x9

Çok güzel bir bölümdü.

Kaptan Barnes'ı da delirttiler sonunda. O koltuk lanetli, iyileşene kadar yerine bakalım kim oturacak? :X

Ivy ergenliğe adımını atıp büyüyüp taş gibi kız oldu maşallah diyelim. :A

Penguen'i başkanlık bozdu, varsa yoksa Ed. Eski Penguen'i geri istiyoruz. :(
8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x2. Bölüm

güzel bir bölümdü
ivvy e moruk amca dokununca kız bir başkalaştı bir serpildi insanın baktıkça bakası geliyor :)

penguenin fish i öldürmemesi tüm sempatikliğini sıfırladı gözümde :) bundan sonra @Forumdash böbürlenme fish yaşıyor diye yaşıyorsa penguen sayesindedir :)
gazeteci kız iki bölümdür gordonla halvete girmek için çırpınıyordu sonunda muradına erdi kadında tipte yo?k lee tommiks bile ondan daha hallice :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03B09

Ivy, Bruce ve Kedi kız sahneler haricinde pek şeyler yoktu... ama sıkmadı da önceki bölümler gibi
7/10