FOX Gotham 3. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x11. Bölüm
harikaydı özellikle gordonlu sahneler çok hareketli güzel geçti :)

barboş ed dangalağını penguene karşı kışkırttı onların itifakı nereye kadar gidecek acaba? sanırım fazla sürmez :)
lee yi hiç sevemedim ama mario dangalağına yem edecek kadarda kadına düşman değilmişim demekki :) gordonun onu kurtardığı sahne güzeldi özellikle falcone un adamlarını ayağından vurup gitmesi dahada iyi oldu :)

kedi kızla bruce yeni bir aşka yelken açacak gibi.... bu arada nurtopu gibi bir anneye sahip oldu kız ? kasadan çıkardıkları baykuşun ne gibi bir faydası dokunacak bunlara orasınıda artık gelecek bölümlerde çözeceğiz sanırım :)

3x11 (Sezon Arası)

Lee > Erospu Eyşan

Lee sinir etti beni. Gordon'un o kadar dil döküp yalvarmasına rağmen inadım inat kıçım iki kanat deyip doktor bozuntusuyla evlendi. Ben Gordon'un yerinde olsam hiç kurtarmazdım. :)

Doktor öldüyse Falcone ile Gordon'un kapışması epey zevkli geçeceğe benziyor, haydi bakalım. :)
8/10
sonunda sende lee kertenkelesine düşman olmuşsun iyiye işaret :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x10. bölüm

güzeldi :)

lee nin evleneceği kertenkele, süper mario olma yolunda? tozuttu resmen .. :)
tabithanın kolunu kesen ed kazması yine ölmedi:)
barboşum yeni işler peşinde kız kötülük yaptıkça zekası açılıyor o kıça şaplak sahneside güzeldi :)
penguen yoktu olmamasıda pek etkilemedi bizi zaten son üç bölümdür karizması yerlerde sürünüyor
ivvy nin kokusu alfred amcayı bayılttı kendinden geçirdi resmen :)
anahtarlı sahnelerde pek bişey olmadı bakalım fısıltı çetesimi baykuş çetesimi kazanacak :)
falcone oğlu için konsey ırspısı katryn e yardım edecek gibi ..

lee nin evleneceği mario dan bahsediyorsan ona virüs doğuştan bulaşmış yani sonradan bişey bulaştığını sanmam :)
mariomu bilmiyorum ismimariomuydu onun (b) son sahnede görünen adam :F

11.bölümü akşama bakacam bende bu yoğunlukta dizinin mini sezon arası vermesi iyi oldu ayoll :A :A :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x12

‘Fena değildi’ demekle yetiniyorum. :)

Alfred kedinin anasını götürür. Taş gibi kadın zaten kütür kütür. :)

Haftaya Jerome dönüyor. Renklensin biraz ortamlar. :)

Penguen malını görünce artık zap yapmaya başlıyorum. Ondaki kafaya ben içmeme rağmen ulaşamıyorum. :)
7/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x12. Bölüm

harika bir bölümdü yine uzun bir aradan sonra bizimkileri görmek mutlu etti beni :)
ed salağına kanmak penguen gibi bir adama yakışmadı :) umarım baba kılıklı adamın ed in işi olduğunu çabuk anlar :) barbara ile tabitha gibi iki süper şeyin ed salağınıın yancıları olması dahada fena ? ed ölürse dizinin kalitesi dahada artacaktır :)
jerome oğlanı dirilttirilecek heralde morgcu dwight ın jerome lu projeleri devam ediyor ?
lee nişanlısı mario ölünce bir an gordona kin tuttu ama sonra barnes ın hala balataları sıyrık şekilde dolaştığını anlayınca gordondan yana tavır aldı ? falcone un oğlunun intikamı için kel viktoru görevlendirmesi ve onun gordonlu sahneleri bayağı bir aksiyon katmıştı bölüme ..
gelelim selina ya.. selinanın anası maria da güzelmiş yalnız bunu @sürgünüm ünde dediği gibi alfred amca götürür gibi :) ordan bize bişey çıkmaz, biz barboşla tabithaya talim edelim :)

@sürgünüm üçüncü sezon 15 bölüm yayınlanmış sen 12 de bırakmışsın?
@Çiğdem- sende sezonu 10 . bölümde bırakmışsın habire gotham seyret diyordunuzda siz tamamlamamışsınızki yayınlanan bölümleri? :)
@Forumdash ta nerde kaldıysa artık o gelene kadar barboş ed salağıyla yeni maceralara yelken açacaktır ? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x13. Bölüm

yine güzel bir bölümdü shameles taki ian galacher, (jerome) burda da döktürüyor @sürgünüm :)
dwight ın yüz çalma işi fiyaskoyla sonuçlandı jerome dwight ı patlatarak kendi yüzüne tekrar sahip oldu :)
penguen in çilesi devam ediyor salak penguen,dopsal duygularına hakim olamayıp ed yamuğuna aşık olmanın ceremesini çekiyor:) barboşun tiz kahkahalarından nefret etsemde onu soyunukken düşünüp teselli buluyorum :)
selina nın annesi maria, cole adı sapla işbirliği yaparak bruce dan para kopardı.. olan selinaya oldu kızı öyle duygusal hallerde görünce üzüldüm doğrusu :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x12. Bölüm

harika bir bölümdü yine uzun bir aradan sonra bizimkileri görmek mutlu etti beni :)
ed salağına kanmak penguen gibi bir adama yakışmadı :) umarım baba kılıklı adamın ed in işi olduğunu çabuk anlar :) barbara ile tabitha gibi iki süper şeyin ed salağınıın yancıları olması dahada fena ? ed ölürse dizinin kalitesi dahada artacaktır :)
jerome oğlanı dirilttirilecek heralde morgcu dwight ın jerome lu projeleri devam ediyor ?
lee nişanlısı mario ölünce bir an gordona kin tuttu ama sonra barnes ın hala balataları sıyrık şekilde dolaştığını anlayınca gordondan yana tavır aldı ? falcone un oğlunun intikamı için kel viktoru görevlendirmesi ve onun gordonlu sahneleri bayağı bir aksiyon katmıştı bölüme ..
gelelim selina ya.. selinanın anası maria da güzelmiş yalnız bunu @sürgünüm ünde dediği gibi alfred amca götürür gibi :) ordan bize bişey çıkmaz, biz barboşla tabithaya talim edelim :)

@Çiğdem- sende sezonu 10 . bölümde bırakmışsın habire gotham seyret diyordunuzda siz tamamlamamışsınızki yayınlanan bölümleri? :)
@Forumdash ta nerde kaldıysa artık o gelene kadar barboş ed salağıyla yeni maceralara yelken açacaktır ? :)
Eskisi gibi sarmıyor hacı, ite kaka bir yere kadar. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x13. Bölüm

yine güzel bir bölümdü shameles taki ian galacher, (jerome) burda da döktürüyor @sürgünüm :)
dwight ın yüz çalma işi fiyaskoyla sonuçlandı jerome dwight ı patlatarak kendi yüzüne tekrar sahip oldu :)
penguen in çilesi devam ediyor salak penguen,dopsal duygularına hakim olamayıp ed yamuğuna aşık olmanın ceremesini çekiyor:) barboşun tiz kahkahalarından nefret etsemde onu soyunukken düşünüp teselli buluyorum :)
selina nın annesi maria, cole adı sapla işbirliği yaparak bruce dan para kopardı.. olan selinaya oldu kızı öyle duygusal hallerde görünce üzüldüm doğrusu :)
3x12. Bölüm

hhahah yorum yapmamısım 14 bölümüde izledim 15.bölüm nisan ayında gelicekmiş 14.bölümle araya girmişti dizi 1 bölümün daha kaldı yanı @destere onuda izleyip tamamla ayoll :A :A :A

jerome şoker roluyle süper döndü 13 ve 14.bölümleri seviceksin sen @sürgünüm :A

penguene 14.bölümde sinir olmaya devam ediceksiniz üzülüceksinizde bu karakterin içine ettiler ayoll ve jerome 14.bölümde döktürüyor bir an önce izleyin 14.bölümü bende 14.bölüme ozaman yorum yaparım sen yapınca @destere :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahah yorum yapmamısım 14 bölümüde izledim 15.bölüm nisan ayında gelicekmiş 14.bölümle araya girmişti dizi 1 bölümün daha kaldı yanı @destere onuda izleyip tamamla ayoll :A :A :A

jerome şoker roluyle süper döndü 13 ve 14.bölümleri seviceksin sen @sürgünüm :A

penguene 14.bölümde sinir olmaya devam ediceksiniz üzülüceksinizde bu karakterin içine ettiler ayoll ve jerome 14.bölümde döktürüyor bir an önce izleyin 14.bölümü bende 14.bölüme ozaman yorum yaparım sen yapınca @destere :A :A :A
penguen hala benim favorim ama cidden iki bölümdür bayağı bir kendini kaybetti aşk yaramadı penguene :) umarım ed i öldürür eski haşin günlerine döner :) yorum niye yapmıyorsunki yorum yapmayınca hangi bölümde kaldığını bile unutursun :)

şu an sanırım seni dizilerin hiçbiri sarmıyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
penguen hala benim favorim ama cidden iki bölümdür bayağı bir kendini kaybetti aşk yaramadı penguene :) umarım ed i öldürür eski haşin günlerine döner :) yorum niye yapmıyorsunki yorum yapmayınca hangi bölümde kaldığını bile unutursun :)

şu an sanırım seni dizilerin hiçbiri sarmıyor :)
4-5 bölüm toptan izlemiştim sonra üşendim yorum yapmaya ayoll :A

14.bölüme yorum yapayım ama izleyince bak spoiye :A
ara sezon iyiydi şoker şow yaptı buruce ile kavgaları çok iyiydi yine yakalandı ama akıl hastanesinden tekrar kaçar gerçek şokerde kaçıyordu :A
penguen hayal kırıklığı ayoll ve öldümü acaba inş eskisi gibi kötü olarak geri döner ve ed ilgiside biter düşman olur inş :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x14. Bölüm

harikaydı bölüm joker ( jerome) renkli bir karakter bölüme damgasını vurdu gibi :)
penguen salağı ed manyağının peşinden bir türlü ayrılmadı taa ki vurulana kadar ama bu vurulma penguenin sonu olmayacak daha öncede kurtulmuştu bu seferde kurtulur zaten ölenler bile geri dönüyor yani her türlü geri dönecektir :)
jerome bruce kapışması güzeldi şimdilik yakayı ele versede jerome un geleceği parlak :)
son sahne ilginçti bruce un o suratsız ihtiyar kadının yanında ne işi vardı anlamadım? birde o kadının yancısı frank, jim gordon un amcasıymış ilginç bir ilişki yaşanıyor orda :)

4-5 bölüm toptan izlemiştim sonra üşendim yorum yapmaya ayoll :A

14.bölüme yorum yapayım ama izleyince bak spoiye :A
ara sezon iyiydi şoker şow yaptı buruce ile kavgaları çok iyiydi yine yakalandı ama akıl hastanesinden tekrar kaçar gerçek şokerde kaçıyordu :A
penguen hayal kırıklığı ayoll ve öldümü acaba inş eskisi gibi kötü olarak geri döner ve ed ilgiside biter düşman olur inş :A

çok kötü bir yerde ara vermişler şimdi bekleki yeni bölüm gelsin :) sen son sahnede çıkan
jim gordonun amcasının olayla bağını çözdünmü o kısımlar biraz karanlıkta kaldı :)
birde jerome bruceu evde yakaladığında bir camdan yapılmış baykuş heykelini kırdı, son sahneye kadar o baykuşun kırılan parçalarının içinden ne çıkacak diye bekledim orasını göstermediler oysa baykuşun içinde parlayan bişey vardı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x14. Bölüm

harikaydı bölüm joker ( jerome) renkli bir karakter bölüme damgasını vurdu gibi :)
penguen salağı ed manyağının peşinden bir türlü ayrılmadı taa ki vurulana kadar ama bu vurulma penguenin sonu olmayacak daha öncede kurtulmuştu bu seferde kurtulur zaten ölenler bile geri dönüyor yani her türlü geri dönecektir :)
jerome bruce kapışması güzeldi şimdilik yakayı ele versede jerome un geleceği parlak :)
son sahne ilginçti bruce un o suratsız ihtiyar kadının yanında ne işi vardı anlamadım? birde o kadının yancısı frank, jim gordon un amcasıymış ilginç bir ilişki yaşanıyor orda :)

çok kötü bir yerde ara vermişler şimdi bekleki yeni bölüm gelsin :) sen son sahnede çıkan
jim gordonun amcasının olayla bağını çözdünmü o kısımlar biraz karanlıkta kaldı :)
birde jerome bruceu evde yakaladığında bir camdan yapılmış baykuş heykelini kırdı, son sahneye kadar o baykuşun kırılan parçalarının içinden ne çıkacak diye bekledim orasını göstermediler oysa baykuşun içinde parlayan bişey vardı :)
Hhahaha aa bilmiyorum vlla canım çok oldu bölümü izleyeli buruce şoker kavgası penguenin vurulması falan aklımda kalmıs inş şokerde penguende geri dönerler hata işbirliği yapsalar ayoll şu ed geberse Barbara ile birlikte :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x14. Bölüm

15.bölüm geldi bence güzel döndük aradan :Z:Z:Z
ed ile alakalı bölüm gibiydi ve buruceli aslında bu yönden çokta hosuma gitmedi ama penguen kurtulmus ve öldürmem gereken biri var dedi sonunda ed aşkı bitti sanırım onu öldürücek :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x14. Bölüm

21 VE 22 tek part olarak geldi ve sezon finaline girdik aradan sonrakı bölümler çok iyiydi siz izlemeyince 15 den sonra bende yorum yapmamısım 21 ve 22 yi değerlendireyim sizde bitirince okursunuz artık bence tamamlayın :A :A :A

21-22 BÖLÜMLER
genel olaraka radan sonra çok güzel döndüler ırıymıdır nedir bir kız vardı onunla penguen tekrar kendine geldi ed salağını sonunda dondurdu :A
fısh öldü kurtulduk bu sefer tamamen :A alfıratda ölmedi :F son sahne çok güzeldi hernekadar kostumu şuan yetersizde olsa buruce batman olmaya basladı :F
barbara salağıda öldü :A kedi kızda ölüp kediler onu yalayınca hortladı siyah kadın şimdi ona kedi kız olmayı öğreticek sanırım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x15. bölüm
3x16. Bölüm
3x17. Bölüm
3x18. Bölüm
3x19.Bölüm
3x20. Bölüm
3x21-22. Bölüm ve 3. SEZON FİNALİ

Tüm bölümleri güzeldi izlerken hiç sıkılmadım özellikle penguenli sahneler harikaydı
virüslü, salgınlı, gizli meclisi ve lee tommiksin boobsları derken su gibi geçti bölümler bu arada lee virüslü haliyle daha bir hoş göründü gözüme dekolteside biir harikaydı
bruceuda batmana evirdik gelişimini tamamladı ergen:)

penguenle salak ed çekişmesi tüm bölümlerde etkisini gösterdi son gülen penguen oldu ed salağını dondurup meyhanesine süs eşyası olarak dikti :)
barbaranın telef olması harikaydı kadını son sezonlarda tanınmaz hale getirmişlerdi ölmesi harikaydı kırbaçlı tabithanın başarısı sevindirdi beni umarım kedi kız selinayla iyi anlaşırlar :)
lee hem kendini virüsledi hemde gordona virüs bulaştırdı sonunda virüsten kurtuldular ama o virüslü hallerindeki dekoltesi hafızamıza kazıldı bir kez lee tommiksin dekoltesini seviyoruz :)
meclisin tüm gothama virüs yayma girişimi ve kaos sahneleri güzeldi virüs salgını gözlüklü prof stranger ın antivürüsüyle ortadan kaldırıldı ama o şehirden bir cacık olmaz :)
son sahnede meclisin etkisinden kurtulan velet bruce u çatılarda kötü avlarken bulduk artık batman sahnelerde :)

sizi virüslü lee tommiksin muhteşem görüntüsüyle başbaşa bırakıyorum @Çiğdem- @Forumdash :)

5DyQMD.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x15. bölüm
3x16. Bölüm
3x17. Bölüm
3x18. Bölüm
3x19.Bölüm
3x20. Bölüm

Tüm bölümleri güzeldi izlerken hiç sıkılmadım özellikle penguenli sahneler harikaydı
virüslü, salgınlı, gizli meclisi ve lee tommiksin boobsları derken su gibi geçti bölümler bu arada lee virüslü haliyle daha bir hoş göründü gözüme dekolteside biir harikaydı

penguenle salak ed çekişmesi tüm bölümlerde etkisini gösterdi son gülen penguen oldu ed salağını dondurup meyhanesine süs eşyası olarak dikti :)
barbaranın telef olması harikaydı kadını son sezonlarda tanınmaz hale getirmişlerdi ölmesi harikaydı kırbaçlı tabithanın başarısı sevindirdi beni umarım kedi kız selinayla iyi anlaşırlar :)
lee hem kendini virüsledi hemde gordona virüs bulaştırdı sonunda virüsten kurtuldular ama o virüslü hallerindeki dekoltesi hafızamıza kazıldı bir kez lee tommiksin dekoltesini seviyoruz :)
meclisin tüm gothama virüs yayma girişimi ve kaos sahneleri güzeldi virüs salgını gözlüklü prof stranger ın antivürüsüyle ortadan kaldırıldı ama o şehirden bir cacık olmaz :)

sizi virüslü lee tommiksin muhteşem görüntüsüyle başbaşa bırakıyorum @Çiğdem- @Forumdash :)

5DyQMD.png
Seni biz geberdi falan sanıyorduk nereden hortladın böyle ayoll :eek::eek::eek: @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3x15. bölüm
3x16. Bölüm
3x17. Bölüm
3x18. Bölüm
3x19.Bölüm
3x20. Bölüm

son sahnede meclisin etkisinden kurtulan velet bruce u çatılarda kötü avlarken bulduk artık batman sahnelerde :)

5DyQMD.png
Maşallah nasıl dayandın öyle :A Ben dün bir böüme zor katlandım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Maşallah nasıl dayandın öyle :A Ben dün bir böüme zor katlandım :A
valla lucifer ın son bölümlerinde acayip sıkılmıştım burda öyle bir durum olmadı çok akıcı gitti özellikle penguenin bölümlerde yer alması muhteşem olmuş bir ara fish money salağı dirildi yine dedim nefret edeceğim diziden neyseki çabuk yolcu ettiler tek faydası pengueni kurtarmak oldu :)

Dizilere verdin kendini bizi unuttun :A :A :A

Profilinede bak bir jest yapayım demiştim foto görünmüyor demişsin silip tekrar yükledim :F
onu gördüm mesajına cevapta yazdım:) senden kırk yılda birde olsa gelen jestleri asla kaçırmam :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
valla lucifer ın son bölümlerinde acayip sıkılmıştım burda öyle bir durum olmadı çok akıcı gitti özellikle penguenin bölümlerde yer alması muhteşem olmuş bir ara fish money salağı dirildi yine dedim nefret edeceğim diziden neyseki çabuk yolcu ettiler tek faydası pengueni kurtarmak oldu :)

onu gördüm mesajına cevapta yazdım:) senden kırk yılda birde olsa gelen jestleri asla kaçırmam :)
Penguenden sıkıldım:( Dizide sadece Bruce'un gelişimini izlemek istiyorum. O kostumu giysin diye bekliyorum ama boşa bekliyorum resmen anladım :X