Fotoğraf Sergimden Kalanlar

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Aslında bende böyle hobi olarak fotoğrafçılık kursuna gitmek istemiştim,sadece istek olarak kaldı.Fotoğraflarının çoğunu beğendim güzel çalışma olmuş başarılar dilerim :)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Aslında bende böyle hobi olarak fotoğrafçılık kursuna gitmek istemiştim,sadece istek olarak kaldı.Fotoğraflarının çoğunu beğendim güzel çalışma olmuş başarılar dilerim :)
Çok teşekkür ederim, bende hobi olarak yapıyorum 1 sene eğitim aldım, ama İstanbulda yaşıyorsanız İsmek bu eğitimleri ücretsiz verebiliyor, ben özel almıştım eğitimi :D Bu arada gerçekten hevesiniz varsa başlayın 1000 TL lik makineler de var bende aslında 2 makine var biri 5200TL diğeri de 1200TL bazen profesyoneli götürmek ağır oluyor diğer yarı profesyoneli alıyorum yanıma :D Sizde bu tarz uygun fotoğraf makinesi alarak başlayabilirsiniz bu konuda Canon Eos serisi iyidir,

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Bu fotoğraflar da benim ilk ödüllü fotoğraflarım :D Hatta sergi için kabul edilen ilk fotoğraflarım :D

Bu fotoğrafta ördeğin burun deliklerine kadar girmiş olmam ayrıntısı çok beğenilmişti :D @Dosi @vadikızı
5DG74l.jpg

YgOklD.jpg

Bu fotoğrafta ise sanat eseri gibi olan bu tavus kuşu portresi aşırı beğenilmişti :D

QVpBYA.jpg

Simetrik olması yönüyle çok ilgi çekmişti, Eğer fotoğraf makinenizin kalitlei çekip çekmediğini anlamak istiyorsanız böyle karşısı olan bir yer çekin ve bakın dalgalı mı yoksa düz mü :D
kOXBBm.jpg

:F:FEnisss ablasının kuzusu nasıl torpil buu etiket gelmemiş kuzumm

bayıldım resimleree:love1:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Dilimde tüy bitti sonradan etiketleyenlere bu iş olmuyor diye diye.
Bu arada garip bir cümle oldu ama siz anladınız :F

Yes işte kanıt :F

:FBen senden çok duyduğum için etiket yaparken kulağımda çınlıyor vadikızı sonradan eklemee diyee o yüzdeb unutmamaya çalışıyorum

Haklı olarak tabi :A neyse benimde fark ettiğim iyi oldu bir daha sonradan etiket yapmayız :D

evet kuzum dikkat edersen birşey olmaz:D