Fotoğraf Sergimden Kalanlar

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Motorsikletli fotonun netliği iyi olmuş. Manzara resimlerine shop lazım bence:X Güneşleri shoplamak gerek. Ayçiçeği de güzel. cep telefonu wallpaperi gibi :X Kız kulesi'nde shop mu yaptiniz yoksa filtre mi taktınız?
Hahaha çekerken kız yanımdaydı , gördüm de ne bi filtre ne bi shop bişey yapmadı :FKız kulesini çekerken şemsiye altında çektik :D ama kameraya cam gibi birşey taktı onu bende anlamadım :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim sağ olasın :bhr::blush:

Bu fotoğraflarda ; Benim beraber çekime gittiğim arkadaşımın fotoğraflarından bazıları bakmak isteyen buyursun ;

Fotoğrafların kalitesi düşük olabilir whatsapp yoluyla aldım
XPEqvk.jpg

1JGDrj.jpg

gO9VyO.jpg

bBLMYZ.jpg

dO7ZZD.jpg

YgOWr2.jpg

Z9OQ73.jpg

cok cok iyiler ellerinize sağlık

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hahaha çekerken kız yanımdaydı , gördüm de ne bi filtre ne bi shop bişey yapmadı :FKız kulesini çekerken şemsiye altında çektik :D ama kameraya cam gibi birşey taktı onu bende anlamadım :D
Yok shop yaptı demedim. Shop gerek bazı fotolara:X O cam gibi şeyi demiştim filtre diye :X

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yok shop yaptı demedim. Shop gerek bazı fotolara:X O cam gibi şeyi demiştim filtre diye :X
Çünkü o gün ben denedim yağmurda fotoğraflar bulanık çıkıyordu, o filtre mi adını bilmiyorum o şeyi taktı ona her ne kadar yağsa da yağmur net çıktı fotoğraflar :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Üniversite hayatım boyunca ilgilendim şuanda da devam ediyorum ama öyle pek çok değil, ayrıca düğün çekimlerine ve bebek doğumu yapan çiftler çekime çağırıyorlar baya iyi ücret veriyorlar fakat ben istemiyorum o tarz şeyleri, ben özgür takılmayı seviyorum :D

1 yıl eğitimini aldım tabi :D Bu fiyatları gören duyan inanmıyor :D Sergilerimiz Üniversitemiz de oluyor iş adamları hem beğeniyor hemde destek için alıyor :D

Fotoğrafın orjinalleri bende olduğu için basamıyoruz hatta şöyle birşey var satın alan kişi en orjinallerini de alıyor büyük basılmasın diye :D Buraya yüklerken kalite düşüyor doğal olarak ki sen indirirsen kalite bir kez daha düşer :D

Beğenmene sevindim :D Diğer birkaçı da satışa çıkacaktı , ben gidemedim , yarın üniversiteye gidip bakayım satılan varsa yarın ekleme yaparım :D

hepsi muhteşem resimlerin özellikle gün batımı olanlar harika .. ama yinede ufak bir farkla bu resim diğerlerine göre bir ponçik daha güzel göründü bana :) bu resmi nasıl yakaladın alacakaranlık ve gün ışığı içiçe uzanan yolda korkuyla karışık merak duygusu uyandırıyor insanda :)
dO7ZZD.jpg

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
hepsi muhteşem resimlerin özellikle gün batımı olanlar harika .. ama yinede ufak bir farkla bu resim diğerlerine göre bir ponçik daha güzel göründü bana :) bu resmi nasıl yakaladın alacakaranlık ve gün ışığı içiçe uzanan yolda korkuyla karışık merak duygusu uyandırıyor insanda :)
dO7ZZD.jpg
Ben çekmedim bu en son attıklarımı beraber çekime çıktığımız kız arkadaşım çekti :D Evet dediğin hisse kapılıyor insan , bende bunu diğerlerinden farklı bulmuşumdur hep :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben çekmedim bu en son attıklarımı beraber çekime çıktığımız kız arkadaşım çekti :D Evet dediğin hisse kapılıyor insan , bende bunu diğerlerinden farklı bulmuşumdur hep :D
helal olsun kız arkadaşına o zaman :) zaten sende nerde o beceri:) ben dedim kesin bu gözlemeciye ait değildir :)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
helal olsun kız arkadaşına o zaman :) zaten sende nerde o beceri:) ben dedim kesin bu gözlemeciye ait değildir :)
Tabi kimin arkadaşı :A Bu arada benim öğrencim sayılıyor bunları çeken kız :A haa eğitimini ben vermedim orası başka mesele :D

Bak bunlara birşey dersem taş olurum. :F

Neden bunları koymadin ilk. :bhr:
Bunlar benim değil :bhr: Bunları çeken benim örğencim sayılır aslında beraber çektiğimiz 2 güneşli foto vardı buradaki hangisi bilemedim ama genel olarak kız arkadaşımın :D
Bugün okulla konuştum sergide satılan geçen sene bıraktığım fotolar vardı onları da yükleyeceğim yarın veya öbür gün :D
Bunlar daha iyiymiş manzaralardan kaynaklı sanırım :A
Evet benden iyi çektiği doğrudur :A valla bu övgüleri de ileteyim arkadaşıma :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tabi kimin arkadaşı :A Bu arada benim öğrencim sayılıyor bunları çeken kız :A haa eğitimini ben vermedim orası başka mesele :D

Bunlar benim değil :bhr: Bunları çeken benim örğencim sayılır aslında beraber çektiğimiz 2 güneşli foto vardı buradaki hangisi bilemedim ama genel olarak kız arkadaşımın :D
Bugün okulla konuştum sergide satılan geçen sene bıraktığım fotolar vardı onları da yükleyeceğim yarın veya öbür gün :D

boynuz kulağı geçmiş hemde fark atmış diyebiliriz :)
atasözleri boşuna ortaya çıkmamış bir gerçek temele dayanıyor demekki :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Daha iyi mi çekiyor orasını bilemem ama daha güzel manzaraları çekmiş :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
daha iyi çekiyor işte gözlemeciye ayıp olmasın diye niye mırın kırın ediyorsunki:) kızın çektikleri muhteşem olağanüstü nede olsa kız işte daha bir hisli ve duygulu oluyorlar:) bu yüzden sapları sevmiyorum hepsi ruhsuz :))

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
daha iyi çekiyor işte gözlemeciye ayıp olmasın diye niye mırın kırın ediyorsunki:) kızın çektikleri muhteşem olağanüstü nede olsa kız işte daha bir hisli ve duygulu oluyorlar:) bu yüzden sapları sevmiyorum hepsi ruhsuz :))
Aynı fotoğrafları @gözlemci de çekse o zaman anlardık kimin daha iyi çektiğini :A

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bak bunlara birşey dersem taş olurum. :F

Neden bunları koymadin ilk. :bhr:
boynuz kulağı geçmiş hemde fark atmış diyebiliriz :)
atasözleri boşuna ortaya çıkmamış bir gerçek temele dayanıyor demekki :)

Bu fotoğraflar da benim ilk ödüllü fotoğraflarım :D Hatta sergi için kabul edilen ilk fotoğraflarım :D

Bu fotoğrafta ördeğin burun deliklerine kadar girmiş olmam ayrıntısı çok beğenilmişti :D @Dosi @vadikızı
5DG74l.jpg

YgOklD.jpg

Bu fotoğrafta ise sanat eseri gibi olan bu tavus kuşu portresi aşırı beğenilmişti :D

QVpBYA.jpg

Simetrik olması yönüyle çok ilgi çekmişti, Eğer fotoğraf makinenizin kalitlei çekip çekmediğini anlamak istiyorsanız böyle karşısı olan bir yer çekin ve bakın dalgalı mı yoksa düz mü :D
kOXBBm.jpg

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Bu fotoğraflar da benim ilk ödüllü fotoğraflarım :D Hatta sergi için kabul edilen ilk fotoğraflarım :D

Bu fotoğrafta ördeğin burun deliklerine kadar girmiş olmam ayrıntısı çok beğenilmişti :D
5DG74l.jpg

YgOklD.jpg

Bu fotoğrafta ise sanat eseri gibi olan bu tavus kuşu portresi aşırı beğenilmişti :D

QVpBYA.jpg

Simetrik olması yönüyle çok ilgi çekmişti, Eğer fotoğraf makinenizin kalitlei çekip çekmediğini anlamak istiyorsanız böyle karşısı olan bir yer çekin ve bakın dalgalı mı yoksa düz mü :D
kOXBBm.jpg
Kaz ve sonuncu iyi. :D