Fotoğraf Sergimden Kalanlar

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Çok teşekkür ederim, bende hobi olarak yapıyorum 1 sene eğitim aldım, ama İstanbulda yaşıyorsanız İsmek bu eğitimleri ücretsiz verebiliyor, ben özel almıştım eğitimi :D Bu arada gerçekten hevesiniz varsa başlayın 1000 TL lik makineler de var bende aslında 2 makine var biri 5200TL diğeri de 1200TL bazen profesyoneli götürmek ağır oluyor diğer yarı profesyoneli alıyorum yanıma :D Sizde bu tarz uygun fotoğraf makinesi alarak başlayabilirsiniz bu konuda Canon Eos serisi iyidir,
İstanbul dışında yaşıyorum, zaten şu ara kursa gidecek vaktim yok.Bir gün bu işlere adım atarsam senin fikirlerini almak isterim.Teşekkür ederim ilgin için eyvallah :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız ben de bu niye sürekli geziyor işi gücü yok mu diyordum meğerse fotoğraf çekiyormuş :eek: @Çiğdem- @destere @Thequeer @kerem @Dosi @Forumdash

Sende diyordun içinden Allah bilir ; Bu çocuk g*tünün üstüne bir oturmuyor ne zaman facebook'a girsem bir yerlerde :A tabi instagramdan görseydin daha çok şoka girerdin :F
@gözlemci Hayır işi yapıyor yalnız bağışlıyor , Senin gibi yardım etmemişken birde hayvancağızların önünden ekmeklerini almıyor :A :A :A

Son düzenleme: