TVen Forum Magazin 5.Bölüm

4 Yıl Aradan Sonra Favori Magazini Beğendiniz mi?

• Beklediğimize değmiş. Konuda baya emek var, güzel olmuş. :Z

Oy: 16 76.2%
  • Birkaç eksik olsa da güzel olmuş. :)

Oy: 4 19.0%
  • Pek beğenmedim...

Oy: 1 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    21

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Programla ilgili yorum yapamadım. :X Güzel olmuş, forumda magazin programı her zaman keyifli oluyor. Farklı bir sunum ve tarz yakalamışsın. Uzun soluklu bir iş olması dileğiyle. @Harunnn60 :rolleyes:

Tam yazıp gönderdiğim sırada yazmışsın. :F
Hisler karşılıklı demek ki. <3

Sen şu Kaan ile de ilgilen bi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- tam Hülya Avşar gibi olmuşsun kız verdiğin cevaplarla magazinde. :F

Ayrıca depresyona giren gençleeer. Biraz canlanın, hayatınıza renk katın. Monotonluktan kurtulun, sadece ve sadece istediğiniz şeyleri yapın. İstediğiniz ortamlara girin, istediğiniz kişilerle takılın. Hiçbir şey yapamıyorsanız şarap için, rakı için kısacası içki için. Onu da yapamıyorsanız ne derdiniz varsa anlatın. Hatta bana anlatabilirsiniz. :X Ben seve seve dinler, güzin ablalık yaparım. @yatutarsa @FaJi @berkann

Bana da atmadı. Adam bu durum da bile eşit davranıyor :A :A

@Çiğdem- kız konuya gelsene.ss

-da ayrı yazılır @Harunnn60 :X
@Çiğdem- ileride kocan olacak demek valla bu iyimserliğin harika:A
onun dışında güzel olmuş :X

sen buraya gelirmiydin turhan senide devirmesin
hahha aa kendisinide hiç sevmem zaten sevmediğim kişilere benzetiliyorum genelde sevmediğim ot misali :A :A :A tekrar :hosgeldin: @dizi kolik

ankette beklediğime değmiş dedim tabikide @Harunnn60 :Z:Z:Z

aa @pompy ın diğer senaryo konularında seyirci yakalamasına bitiyorum ayoll @xemrexxx
in yakasına yapışmış hemen :A :A :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Öncelikle eline sağlık @Harunnn60 güzel bir sohbet olmuş. Zaten oldum olası sohbet içinde geçen programları severim. En son Enverin abidik kubidik programının okumuştum. Böyle devam ederse okuyabilirim.

Ayrıca @OzaN yalnız değilsin bu oy isteme işine el atarsan her türlü destekçin olurum [emoji4]

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bizde adalet esastır canlar :A

Aynen çekingenimdir biraz hep ilk adımı karşı taraftan beklerim, bu şarkı sana gelsin Esracım :A

Ahah. :F Tamam canım o zaman konuşalım özelden 1 saat sonra uygunsan? :X Ama sen yolla mesajı, ilk adımı ben atamam. :A Hiçbir şey yazamıyorsan çekiniyorsan, gülücük atarak başlat konuşmayı. :bhr:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ahah. :F Tamam canım o zaman konuşalım özelden 1 saat sonra uygunsan? :X Ama sen yolla mesajı, ilk adımı ben atamam. :A Hiçbir şey yazamıyorsan çekiniyorsan, gülücük atarak başlat konuşmayı. :bhr:
Ay Yengeç burcu erkeği olarak biraz çekingenliğim vardır ama o kadar da değil canım :F

Ramazan geceleri haxball oynuyoruz sahura kadar, bu yüzden yazamadım bir türlü :X

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Emeğine sağlık. Bi kısmı videolu olsaymış çok iyi olurmuş arkada müzik tarzı falan. :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Açıkcası ben pek beğenmedim böyle daha gizli saklı birilerini arkasından vuran şeyler bekliyorum o beklediğim hararet yok :D :D @Harunnn60
Yok yapmam ben yapsam malzeme var gözlemlediğim ama uğraşamam böyle eğlence tarzı iyi :D

Emeğine sağlık. Bi kısmı videolu olsaymış çok iyi olurmuş arkada müzik tarzı falan. :D
Aklıma geldi ama belki ilerde yaparım. Biraz yükleme işi sıkıntı :D Teşekkürler kanka :D

hahha aa kendisinide hiç sevmem zaten sevmediğim kişilere benzetiliyorum genelde sevmediğim ot misali :A :A :A tekrar :hosgeldin: @dizi kolik

ankette beklediğime değmiş dedim tabikide @Harunnn60 :Z:Z:Z

aa @pompy ın diğer senaryo konularında seyirci yakalamasına bitiyorum ayoll @xemrexxx
in yakasına yapışmış hemen :A :A :A
Sağol Çiğdemcim. Özelden tavsiyelerini bekliyorum. :A

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
@Çiğdem- tam Hülya Avşar gibi olmuşsun kız verdiğin cevaplarla magazinde. :F

Ayrıca depresyona giren gençleeer. Biraz canlanın, hayatınıza renk katın. Monotonluktan kurtulun, sadece ve sadece istediğiniz şeyleri yapın. İstediğiniz ortamlara girin, istediğiniz kişilerle takılın. Hiçbir şey yapamıyorsanız şarap için, rakı için kısacası içki için. Onu da yapamıyorsanız ne derdiniz varsa anlatın. Hatta bana anlatabilirsiniz. :X Ben seve seve dinler, güzin ablalık yaparım. @yatutarsa @FaJi @berkann
Zaten forum biraz olsun renk katıyor. O da olmasa hiç çekilmez. :D