TVen Forum Magazin 5.Bölüm

4 Yıl Aradan Sonra Favori Magazini Beğendiniz mi?

• Beklediğimize değmiş. Konuda baya emek var, güzel olmuş. :Z

Oy: 16 76.2%
  • Birkaç eksik olsa da güzel olmuş. :)

Oy: 4 19.0%
  • Pek beğenmedim...

Oy: 1 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    21

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
Eğlenceli kısımlar var güzel olmuş beni sadece bir karikatür kafası yapmana olmamış atabilirdim ama emeğe saygı. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
çok iyi konu olmuş çiğdemin yanıtları keyifli olmuş,ozanın yanıtlarıda iyiydi,dizikolkin foruma dönüp yorumlar yapmasına sevindik,foruma hoşgelmiş.ilk hafta oldukça iyi olmuş emeğine sağlık @Harunnn60:)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Eğlenceli kısımlar var güzel olmuş beni sadece bir karikatür kafası yapmana olmamış atabilirdim ama emeğe saygı. :A
Ama öyle cevap verirdin kesin. :F

Haftaya sana geliyoruz. :A

çok iyi konu olmuş çiğdemin yanıtları keyifli olmuş,ozanın yanıtlarıda iyiydi,dizikolkin foruma dönüp yorumlar yapmasına sevindik,foruma hoşgelmiş.ilk hafta oldukça iyi olmuş emeğine sağlık @Harunnn60:)
Teşekkürler <3

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kapım kapalı sizlere destursuz gelmeyin :A

Oyumu da kullandım birkaç eksik olsa da seçeceğini işaretledim çünkü ilk seçenek doğru değil çünkü beklemiyordum hiç yayınlamasan aklımda yoktu :A
Afişlerde yaptım o kadar 2.seçenek ne demek:T:

Sana aklımda bi afiş var onu düşünüyorum:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kereste'nin foruma ara vermesi iyi olmuş, cinsel içerikler azaldı, keşke geri gelmese. (ciddiyim)

Bu arada @Çiğdem- Karatay hocam süt konusunda ciddi misiniz? :A
@Çiğdem- in resmine dikkat etmemiştim. :eek:

Yine çirkinlik akıyor. :A

aa öncelikle emeklerine sağlık @Harunnn60 çok renkli güzel bir açılış olmuş :Z çeşitlilik için birkaç önerim olucak sana özelden çıtlatırım :A :A :A

Forumdakı en büyük rakibim yine beni çekemiyor @Yiğitt ayy nereden döndü geldi yine
:A :A :A

@DarkLeqenD aa tabikide uzmanlarda öneriyor zaten çok tok tutuyor deneyebilirsin hem belki sahurdan alışır normal gündede devam edersinki her gece içmeden yatmam :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aa öncelikle emeklerine sağlık @Harunnn60 çok renkli güzel bir açılış olmuş :Z çeşitlilik için birkaç önerim olucak sana özelden çıtlatırım :A :A :A

Forumdakı en büyük rakibim yine beni çekemiyor @Yiğitt ayy nereden döndü geldi yine
:A :A :A

@DarkLeqenD aa tabikide uzmanlarda öneriyor zaten çok tok tutuyor deneyebilirsin hem belki sahurdan alışır normal gündede devam edersinki her gece içmeden yatmam :A
Beğenmene sevindim canım resim de çok cool olmuşsun :A :Z

Beklediğimden de iyi olmuş emeğine sağlık @Harunnn60 :)
Az ve öz kaliteli işler yaparım reyis. :D Teşekkürler:D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
@Çiğdem- tam Hülya Avşar gibi olmuşsun kız verdiğin cevaplarla magazinde. :F

Ayrıca depresyona giren gençleeer. Biraz canlanın, hayatınıza renk katın. Monotonluktan kurtulun, sadece ve sadece istediğiniz şeyleri yapın. İstediğiniz ortamlara girin, istediğiniz kişilerle takılın. Hiçbir şey yapamıyorsanız şarap için, rakı için kısacası içki için. Onu da yapamıyorsanız ne derdiniz varsa anlatın. Hatta bana anlatabilirsiniz. :X Ben seve seve dinler, güzin ablalık yaparım. @yatutarsa @FaJi @berkann

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem- tam Hülya Avşar gibi olmuşsun kız verdiğin cevaplarla magazinde. :F

Ayrıca depresyona giren gençleeer. Biraz canlanın, hayatınıza renk katın. Monotonluktan kurtulun, sadece ve sadece istediğiniz şeyleri yapın. İstediğiniz ortamlara girin, istediğiniz kişilerle takılın. Hiçbir şey yapamıyorsanız şarap için, rakı için kısacası içki için. Onu da yapamıyorsanız ne derdiniz varsa anlatın. Hatta bana anlatabilirsiniz. :X Ben seve seve dinler, güzin ablalık yaparım. @yatutarsa @FaJi @berkann
Kız bana bir şey yok mu :X
Biraz sana da trip yapayım. :A @Çiğdem-