TVen Forum Magazin 5.Bölüm

4 Yıl Aradan Sonra Favori Magazini Beğendiniz mi?

• Beklediğimize değmiş. Konuda baya emek var, güzel olmuş. :Z

Oy: 16 76.2%
  • Birkaç eksik olsa da güzel olmuş. :)

Oy: 4 19.0%
  • Pek beğenmedim...

Oy: 1 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    21

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,112
Puanı
1,061
Bu arada @Çiğdem-'in resmini görünce şaşırdım beklediğimden daha zayıfmış. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Canım sen her halinle muhteşemsin :A
Zayıflamışsın kız abla. :eek:
Bu arada @Çiğdem-'in resmini görünce şaşırdım beklediğimden daha zayıfmış. :A
aa teşekkürler @Bully bey sana kaba saba diyenler utansın ayoll yine centilmenliğiniz üstünüzde :A :A :A

hhaha eski fotolarımdan @Harunnn60 poz gereği bunu uygun görmüş sanırım banada sormadan yapmış ama tabikide sorun olmaz dedim :A :A :A

ama zayıfım tabi daha evlenmedik formumuza dikkat etmemiz lazım :F :F :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,112
Puanı
1,061
aa teşekkürler @Bully bey sana kaba saba diyenler utansın ayoll yine centilmenliğiniz üstünüzde :A :A :A

hhaha eski fotolarımdan @Harunnn60 poz gereği bunu uygun görmüş sanırım banada sormadan yapmış ama tabikide sorun olmaz dedim :A :A :A

Maşallahın var o derece. :A

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,374
Puanı
561
@Çiğdem- tam Hülya Avşar gibi olmuşsun kız verdiğin cevaplarla magazinde. :F

Ayrıca depresyona giren gençleeer. Biraz canlanın, hayatınıza renk katın. Monotonluktan kurtulun, sadece ve sadece istediğiniz şeyleri yapın. İstediğiniz ortamlara girin, istediğiniz kişilerle takılın. Hiçbir şey yapamıyorsanız şarap için, rakı için kısacası içki için. Onu da yapamıyorsanız ne derdiniz varsa anlatın. Hatta bana anlatabilirsiniz. :X Ben seve seve dinler, güzin ablalık yaparım. @yatutarsa @FaJi @berkann
dizi kolik abla benim de psikolojik problemlerim var yardımcı olur musun. Çok acil yardıma ihtiyacım var :X

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Sana sormadan derken?
Özelden attım fotoyu sende koyabilirsin dedin. İzin vermesen başka bir şey yapacaktım. :D Yine gömmüşsün beni. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sana sormadan derken?
Özelden attım fotoyu sende koyabilirsin dedin. İzin vermesen başka bir şey yapacaktım. :D Yine gömmüşsün beni. :A
hhahah aa o değil cnm bana sormadan fotoşoku yapmış diyorum sonra bana sorunca bende sorun olmaz tabiki dedim sorunda sen yaptın diye olmaz ince emsajlı seni övüyorum ama sen anlamıyorsunkı ayoll :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hahaha sen söyleyince aklıma geldi. :F Ne alakaysa. :A
Kesin klasik geldiğinde köyüme gittim der bizi keklemek için. :))))
en son sosyal medyada yakalamıştık bunu benim hakkımda twetarda paylasımlar yapıyordu sen bana rapor ediyordun :A :A :A

facedede ben yakalamıstım nerdesin demiştim bir sap ile oturuyoruz leptobunu aldım demişti edirnedeyiz diyordu :F :F :F