TVen FavoriForumum İtirafları 32.Bölüm (2.Sezon Finali)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
oh olsun beter olun my konularına daha çok maruz kalıcanız :F ayrıca adı üstünde HABER bu :) haber değeri olmasa haber diye haber yapmaz gazeteciler:) bu itirafı yapan @RüzgarGülü ya da @AlemTo gibi duruyor :X

geyik konuusnda katılıyorum :X mesajalrı silen kişiler de geyik yapıyor silinmiyor zaten konuyu @OzaN a çıtlattık belli ki bizdne başka rahatsız olanlar da var

benim kullandığım kelimelerin kullanılmasından ben de rahatsızım ama ahlak bozucu da değil :) herkes kullanmasın kelimelerimi sürekli yenilerini bulmak zorunda kalıyorum:) türkçeye takıldığına göre @Arslan Bey olabilir:A

kanal fanlığı konusundakilere katılıyorum

yönetim beni korumuyor ben kurallara uygun davranıyorum my yi abarttığım söyleniyor ama bazıları gibi şubuo dizi my nin kamera arkası etmez gibi kelimeler kullanmıyorum

@destere nin boykotu totoşluğundan destek verilmez:F

revan itifrafını yapan @yakup09 olabilir:A

@ABAY_06 @Çiğdem ile ve benimle takılma uyarı almışsın :F

bölümü olan diziler konusunda katılıyorum kpa şimşek hızıyla açılmıştı bence bir karagül ya da ohb de açılabilir

itiraf 5 i yapan çok beklemesin ağalık sisteminin iki ağası vardı bii gitti ağalık tek kişide artık :X

genel olarak elem keder dolu bir sezon finali olmuş çok totalik :F Revan :F

panpa my en çok haberi çıkan dizi en çok haberi açılacak tabi alışamadın gitti :)

ben deirm millet çalmasın :F
Kırmızı yazıda yazdığın diğer aga kimmiş :D:D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,729
Puanı
1,061

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
şöyle uzun uzun banlar yiyen dönünce agalığı bırakan biri :X

eski konulara baktım da baya izlemişsin :A hatta @XanTier de izlemiş takas duymasın:A
AlemTo demek bu kadar zor mu ? :D

İlk sezon izlenecek dizidi sonra kadınlara yönelik(Kışkırtma gibi olmasın :D) tarihi dizi olmaya başlayınca bırakalı çok oldu :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,729
Puanı
1,061
AlemTo demek bu kadar zor mu ? :D

İlk sezon izlenecek dizidi sonra kadınlara yönelik(Kışkırtma gibi olmasın :D) tarihi dizi olmaya başlayınca bırakalı çok oldu :D
ben zaten 3.sezonu bepenmediğimi söylemiştim :) 4.sezon toparladı neyse ki :)

ne bileyim kabul etmezsin diye direkt isim söylemedim:A

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,344
Puanı
561
O da iyi. Benim şairane yönüm daha güçlü. İnsan gücünü aslında cümlelerle sağlar. :)
Tamam reyiz sözlerini beğenmediğim için değil anlamayacak cahiiler olabilir :D

cahil-caps.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sen olsan bile söylemezsin ki. :D

Başka kim olabilir? @mrt-06 diyeceğim, o olmaz sanırım. Belki de olur. Kimle diyalog içerisindeyim daha çok? Aslında son zamanlarda @denizz19 ile. Hani daha çok @denizz19 olabilir. Ben uzattıkça uzatırım; o da öyle. Belki zorlanıyordur. :)
Bugün de dahil şu ana kadar hiç itiraf yapmadım ben senle diyaloğa girme konusunda da bir sıkıntım yok açıkçası uzatmayı severim ben de. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@xemrexxx sen @AlemTo yu tanıyamamışsın heralde :D my ile ilgili yazarsa söylerde tamamda vadiye o lafları diyecek son kişilerden biridir harbiden tanımamışsın AlemTo yu :D
ayrıca benim kimseye ağalık falan yaptığım yok bunlar beni kışkırtmak için uydurulmuş şeylerdir ağaymış yav he he :D

@RüzgarGülü şair sakin ol lafına koptum bunu kullanıcam artık :F:F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bugün de dahil şu ana kadar hiç itiraf yapmadım ben senle diyaloğa girme konusunda da bir sıkıntım yok açıkçası uzatmayı severim ben de. :D
O zaman kim zorlanır benimle diyalog kurmakla. Görüşüme ters düşmüyorsa eğer, ben her türlü anlaşırım. Bunu sen de iyi bilirsin. :D