TVen FavoriForumum İtirafları 32.Bölüm (2.Sezon Finali)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Normal bölüm için güzel itiraflar ama sezon finali bölümü daha iyi olabilirdi sanki. Eline sağlık @RevaN bekliyoruz diğer sezonu. :X

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
İtiraf 9 biraz ağır olmuş...
İtiraf 25 e katılmıyorum Güneşi Beklerken fanıyım

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@batuhankaralar yav aga takmaya gerek bile yok belli kişilerin her hafta aynı itirafları yapıp üstüne korkakça ismini dahi yazamaması işte :D ben burdayım sen ismini bile yazamıyorsun
kimseye ağalık yaptığım yok olmazda :D @RevaN geçen haftada aynı itiraf vardı her hafta aynı kişinin isim veremeden yazdığı şeyi mi yayınlayacaksın geçen haftakinin aynısı

ayrıca itiraf 22 neyin kafasında merak ettim vadiden bahsediyoruz yav 11 yıllıık en büyük efsane ne kadar övsek az kalır tüm rekorların sahibi :) my konusunda ise haklı zaten 1 kişinin paso aynı lakırdıları takan yok 1 ay sonra kimse hatırlamayacak bile :D

hee son olarak itiraflar birbirinden kötü hep aynı şeyler sıkıldık artık :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Siz ne bekliyorsunuz anlamıyorum zaten. :F Banlanayım mı? :F
Yok öyle bir şey istemeyiz tabii. :F İşte ne bilelim sen beklentiyi yüksek tutunca baya iddialı itiraflar bekledik yoksa bu itiraflar da gayet başarılı. :X Sen takılma bize insanları hiçbir zaman tamamen memnun edemezsin hep fazlasını ister insanoğlu. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öncelikle genel oalrak baktım bol elemli itiraflar olmuş benim olmayaşım güzel.:D

Esra cidden damga vurmuş ama bu konuyu ben yüzüne söylüyordum ve itiraflardada karşıma çıkınca aklına gelebilecek ilk isim ben olacağımı düşünüyorum o nedenle @dizi kolik daha yeni yeni aramız düzeliyor ben yapmadım bilmeni isterim.Çünkü baya kırdım bu konuda seni bir daha aynı sopayı kafama vurmam belirteyim dedim.:D

Devamına sonra bakarım eline sağlık @RevaN .:D

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
@RevaN bizi de etiketleseydin iyi olurmuş her hafta boş geçiyorsun

Son düzenleme:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Dizilerle ilgili itiraflar olmuş genel olarak.

En dikkat çekici itiraf 7.si olmuş. Eğer şaka değilse kim olduğunu tahmin edemiyorum.

İtiraf 19: .ss'i arada kullanan birisi olarak bunu xemrexxx'in yaymadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ondan önceleri de yakınlarıma, şaka amaçlı kullandığım bir ifade. Diğerlerini kullanmıyorum.

İtiraf 21: Umarım aday olur. Hatta bence en güçlü aday olur, adaylığını koyarsa.

İtiraf 24: Keşke ne için olduğunu da açıklasaydın.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,232
Puanı
1,061
oh olsun beter olun my konularına daha çok maruz kalıcanız :F ayrıca adı üstünde HABER bu :) haber değeri olmasa haber diye haber yapmaz gazeteciler:) bu itirafı yapan @RüzgarGülü ya da @AlemTo gibi duruyor :X

geyik konuusnda katılıyorum :X mesajalrı silen kişiler de geyik yapıyor silinmiyor zaten konuyu @OzaN a çıtlattık belli ki bizdne başka rahatsız olanlar da var

benim kullandığım kelimelerin kullanılmasından ben de rahatsızım ama ahlak bozucu da değil :) herkes kullanmasın kelimelerimi sürekli yenilerini bulmak zorunda kalıyorum:) türkçeye takıldığına göre @Arslan Bey olabilir:A

kanal fanlığı konusundakilere katılıyorum

yönetim beni korumuyor ben kurallara uygun davranıyorum my yi abarttığım söyleniyor ama bazıları gibi şubuo dizi my nin kamera arkası etmez gibi kelimeler kullanmıyorum

@destere nin boykotu totoşluğundan destek verilmez:F

revan itifrafını yapan @yakup09 olabilir:A

@ABAY_06 @Çiğdem ile ve benimle takılma uyarı almışsın :F

bölümü olan diziler konusunda katılıyorum kpa şimşek hızıyla açılmıştı bence bir karagül ya da ohb de açılabilir

itiraf 5 i yapan çok beklemesin ağalık sisteminin iki ağası vardı bii gitti ağalık tek kişide artık :X

genel olarak elem keder dolu bir sezon finali olmuş çok totalik :F Revan :F

MY itiraflarına katılıyorum, bu diziyi özellikle, kasıtlı olarak 1 kişi abartıyor. Dizi bitti olay bitti ama hala konular açılıyor neyin peşindesiniz?

İtiraf 5'e katılmıyorum. @takas Kurtlar Vadisi Pusu bölümünde sevdiğimiz bir arkadaşımız ve biz aramızda birbirimize aga diyoruz. Kime batmış acaba anlamadım?

Onun dışında beklentilerimi hiç karşılamadı, son dakikalarda 1 itiraf da ben yolladım ama yayınlanmamış.
panpa my en çok haberi çıkan dizi en çok haberi açılacak tabi alışamadın gitti :)

Bazılarına katılıyorum ama en çok [HASHTAG]#itiraf19[/HASHTAG] 'a katılıyorum. "şopar" denmesine ben de karişiyim bunu da bir tek @xemrexxx yapıyor:) Deme şu lafı :confused:
ben deirm millet çalmasın :F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
benim kullandığım kelimelerin kullanılmasından ben de rahatsızım ama ahlak bozucu da değil :) herkes kullanmasın kelimelerimi sürekli yenilerini bulmak zorunda kalıyorum:) türkçeye takıldığına göre @Arslan Bey olabilir:A
Bu da yorumuna cevap olsun;
Sanırım en cesur benim. Sadece iki itiraf yaptım ama ikisinde de anonim olarak belirtmedim. Kendimi belli ettim. Dediğim gibi; ben anonim olarak itiraf yapmam. :)
Konuyu detaylı inceleseydin kimin ne yaptığını anlardın. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
oh olsun beter olun my konularına daha çok maruz kalıcanız :F ayrıca adı üstünde HABER bu :) haber değeri olmasa haber diye haber yapmaz gazeteciler:) bu itirafı yapan @RüzgarGülü ya da @AlemTo gibi duruyor :X

geyik konuusnda katılıyorum :X mesajalrı silen kişiler de geyik yapıyor silinmiyor zaten konuyu @OzaN a çıtlattık belli ki bizdne başka rahatsız olanlar da var

yönetim beni korumuyor ben kurallara uygun davranıyorum my yi abarttığım söyleniyor ama bazıları gibi şubuo dizi my nin kamera arkası etmez gibi kelimeler kullanmıyorum

bölümü olan diziler konusunda katılıyorum kpa şimşek hızıyla açılmıştı bence bir karagül ya da ohb de açılabilir

itiraf 5 i yapan çok beklemesin ağalık sisteminin iki ağası vardı bii gitti ağalık tek kişide artık :X

Kimseyi takmam istediğimle konuşurum

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

panpa my en çok haberi çıkan dizi en çok haberi açılacak tabi alışamadın gitti :)

ben deirm millet çalmasın :F
Bu yazdığım mesaj Revan'ın bu etkinliğinde yazdığım ilk mesajdır :D. İşim gücüm yok Revan'a anonim olarak itiraf mı yazacam ? :D . Senin profil sayfan yok mu ? öyle birşey yazmak istesem profiline yada konuna yazarım zaten :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,232
Puanı
1,061
Bu yazdığım mesaj Revan'ın bu etkinliğinde yazdığım ilk mesajdır :D. İşim gücüm yok Revan'a anonim olarak itiraf mı yazacam ? :D . Senin profil sayfan yok mu ? öyle birşey yazmak istesem profiline yada konuna yazarım zaten :D
hem vadi hem my izleyip hem de itiaf aracak insan sayısı az:A