TVen FavoriForumum İtirafları 32.Bölüm (2.Sezon Finali)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,229
Puanı
1,061
@xemrexxx sen @AlemTo yu tanıyamamışsın heralde :D my ile ilgili yazarsa söylerde tamamda vadiye o lafları diyecek son kişilerden biridir harbiden tanımamışsın AlemTo yu :D
ayrıca benim kimseye ağalık falan yaptığım yok bunlar beni kışkırtmak için uydurulmuş şeylerdir ağaymış yav he he :D

@RüzgarGülü şair sakin ol lafına koptum bunu kullanıcam artık :F:F
ben bilmem senin demenle mesajlarını silenler ya da değiştirenler düşsünsün kim aga kim değil :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@Yakamoz-Asi için yaptığım itiraf klasik ama @RevaN için yaptığım klasik değil. Onu anonim olarak itiraf edebilirdim ama o şekilde itiraf etmedim. Gerçi konu sahibine gönderme yaptığım için, bilecekti yine. :D
o da klasik :D sen anonim yapsan bile belli olur senin yazdığın her kelimeye virgül koyduğun için :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ben biş idemedim zaten itiraf yapsam anonim yapmam kimseden çekineceğim bir şey değil :) ayrıca nazla emir arasındaki farkı da biliyor herkes
evet herkes biliyor bu konunun muhattabı her kimse benden şikayeti olan rahatsızlığı olan var mı yok mu tek tek istediğine sor naz mı emir mi görelim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
o da klasik :D sen anonim yapsan bile belli olur senin yazdığın her kelimeye virgül koyduğun için :D
İtiraf 19'a baksana. O itirafı ben yapmadım ama onda da virgül ile nokta var. Benim gibi noktalama işaretlerine karşı takıntıları olan arkadaşlar da var yani. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,229
Puanı
1,061

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
kabul edileceğini sanmam ama her şey ortada:) neyse zaten ben artık emir alan kişilerle uğraşmıyorum profilme yazdıklarında falan siliyorum

kpa varken :eek:
ileri gidiyon bak şikayet edicem benim kimseye emir falan verdiğim yok bu şekilde milleti kışkırtıp kardeşlerimle aramı bızacaksın aklın sıra biz yemeyiz bunu

İtiraf 19'a baksana. O itirafı ben yapmadım ama onda da virgül ile nokta var. Benim gibi noktalama işaretlerine karşı takıntıları olan arkadaşlar da var yani. :D
sana özenmiş o da :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,229
Puanı
1,061
ileri gidiyon bak şikayet edicem benim kimseye emir falan verdiğim yok bu şekilde milleti kışkırtıp kardeşlerimle aramı bızacaksın aklın sıra biz yemeyiz bunu

sana özenmiş o da :D
emir almak demeyelim de başka bişi diyelim zaten herkes için farklı bişi olan şey :)
en son @Maskeli Fedai my ile ilgili attığı özel mesajalrı inkar etti sen kızınca hesabını ele geçirmişler falan da filan bence tartışmaya gerek yok :)