TVen FavoriForumum İtirafları 32.Bölüm (2.Sezon Finali)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,668
Puanı
1,060
itiraf 1e cevabım: kg i evet severdim yst varken 2-3 kez izlemiştim ama sonra survivor başlayınca zaten direkt bıraktım nedense survivor un karşısında ne olursa olsun ben survivor izlerim (my hariç) ;) medcezir in reytingleri düştü diye mi bıkratım? :D ben medceziri izlerken biraz sıkıldım ve 1 kez karagüle bakayım dedim ve çok çok beğendim yani hiç sıkılmadım o yüzden sonra bırakamadım ;) ayrıca böyle yazmadan önce biraz düşünmeliydin örn. aramızda kalsın 4-5 alıyo ama ben izlemeyi bıraktım mı reytinge göre izleseydim şu an kvp yu izlerdim , 2.örn. kaçağı değil küçük ağayı izlerdim ;)

itiraf 17ye ise çok ama çok şaşırdım özellikle gelecek sezon acun tv8e geçince ne yapacak çok merak ediyorum yine böyle izleyecek mi? Hiç zannetmiyorum yüzüne bile bakmayacak eminim cevabım ise: sen hiç merak etme 1.ben sadece starı izleseydim şu an kaçak değil ksvş izlerdim , 2.karagül değil medcezir izlerdim ;) yani acun nereye giderse gitsin ben yine izlerim özellikle yüzüne bile bakmayacak kısmına koptum ben yine aynı olacam tüm programlarını izleyecem bukadar.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,588
Puanı
1,061

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Itiraf 15'i yazan topragim @Arslan Bey 'e tesekkürlerimi iletiyorum. Kesinlikle dogru tespitte bulunmussun. :)

Itiraf 27'ye selamlarimi gönderiyorum. Mesajin alindi ama bu seni yine de hakli cikarmaz. :D

Digerlerine belki daha sonra yorum yaparim. Genel olarak güzel bir sezon finali olmus, ellerine saglik @RevaN :)

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok itiraf varmış.Ama dikkat çekenleri biraz yorumlayayım.

Baş Not:Ben yapmadım hiç birini.:D

@HachiKo ile olan itiraflara güzel cevap vermiş reiz.:DStar'ı seviyor ama Acun'u daha çok seviyor bence.:DO nedenle seneye yine izler.:D

Çok ağır eleştirilen itiraflar var tamamen forumu zan altında bırakan ama çok saçmalıyorlar.Çok ciddiye alıyorlar bence buna gerek yok biz takmıyoruz bu akdar boş konuşmuş oluyor.:)
İtiraf 2 - 8- 24 24 bu söylediğime dahil.:D

İtiraf 4'te bahsedilen konuda bende eksiğim ama sıkılıyorum çok konuşuyorlar.:D

İtirafların bir kısmı @xemrexxx ve @takas 'ın yaptıkalrına ayrılmış ben ikisindende rahatsız olmuyorum
Takas biraz genelde agalık tarzını kvp konusunda yapıyor onun dışında pek öyle davranmıyor bende o bölümde yer almayınca pekrahatsız olmuyorum.
Emre ise benim takıldığım konularda konuşuyor ama şaka amaçlı ve samimiyetten yapıyor.Yaptıklarıda çok sık mesajlaştıkları genelde.Yani itirafı edeni çok rahatsız edecek bir durum değil.Takmasın kafasına.:DŞu ahlaksızlık konusu ise tam fiyasko.:kiki:

@destere 'yi bizde özlüyoruz.Allah'tan film ve yabancı dizi konusunda karşılaşıyorum.:D

İtiraf 9 Atacanın bence.yani etrafımda forumu bırakmaya çalışan tek üye.:T: @mrt-06
Atacan ile ilgili olan diğer itirafa ise kesinlikle katılmıyorum.Adam hakediyor yeterince başarılı.tarafsız olduğu müddetçe bir sorun yok mod olmasında ki taraflı bir yapısı yok üyeler karşı.Yapıalcaksa olabilecek en iyi isim.:D

Dizi kolik ile olan itirafları yorumlamıştım zaten pek konuşmayayım.:D

İtiraf 12 her hafta yapılıyor çok haklı ama cidden senaryo bölümünden gına geldi.Zaten bu hafta aynı itiraftan 2 tane yapılmış şikayet çok fazla.Birileri el atmalı...

İtiraf 16 @xemrexxx 'den çıkmıştır.:F

@sürgünüm çok başarılı konular açıyor bence iyi yaptı konu açmaya başlayarak.:Dhedefinde varsa ve olmak isterse çok yakışır.:D

İtiraf 25 bence o kadarda değil.Yani öneriler dikkate alınır genelde ama belli bir zamanı var.Sezon sonuna 3 hafta kalmışken dizi konusu kapatmak mantıksız olurdu.:D

İtiraf 28 haklı.Çok uzun konuşuyor.:DHiç rahatsız olunmayacak bir durum değil gına gelebiliyor ama arslan bey sonuçta ve çokta skın biri değil sadece konuşurken konu nasıl başka yere gidiyor onu anlayamıyorum .:F @Arslan Bey bu arada bende şüphelenmemiş eskisi gibi çok mesaj yazmadığım içindir her halde.:DYada inandırdım kendime.:D

İtiraf 29'a benzer itiraflar neden bu akdar takılıyor anlamıyorum.:D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,227
Puanı
1,061
Çok itiraf varmış.Ama dikkat çekenleri biraz yorumlayayım.

Baş Not:Ben yapmadım hiç birini.:D

@HachiKo ile olan itiraflara güzel cevap vermiş reiz.:DStar'ı seviyor ama Acun'u daha çok seviyor bence.:DO nedenle seneye yine izler.:D

Çok ağır eleştirilen itiraflar var tamamen forumu zan altında bırakan ama çok saçmalıyorlar.Çok ciddiye alıyorlar bence buna gerek yok biz takmıyoruz bu akdar boş konuşmuş oluyor.:)
İtiraf 2 - 8- 24 24 bu söylediğime dahil.:D

İtiraf 4'te bahsedilen konuda bende eksiğim ama sıkılıyorum çok konuşuyorlar.:D

İtirafların bir kısmı @xemrexxx ve @takas 'ın yaptıkalrına ayrılmış ben ikisindende rahatsız olmuyorum
Takas biraz genelde agalık tarzını kvp konusunda yapıyor onun dışında pek öyle davranmıyor bende o bölümde yer almayınca pekrahatsız olmuyorum.
Emre ise benim takıldığım konularda konuşuyor ama şaka amaçlı ve samimiyetten yapıyor.Yaptıklarıda çok sık mesajlaştıkları genelde.Yani itirafı edeni çok rahatsız edecek bir durum değil.Takmasın kafasına.:DŞu ahlaksızlık konusu ise tam fiyasko.:kiki:

@destere 'yi bizde özlüyoruz.Allah'tan film ve yabancı dizi konusunda karşılaşıyorum.:D

İtiraf 9 Atacanın bence.yani etrafımda forumu bırakmaya çalışan tek üye.:T: @mrt-06
Atacan ile ilgili olan diğer itirafa ise kesinlikle katılmıyorum.Adam hakediyor yeterince başarılı.tarafsız olduğu müddetçe bir sorun yok mod olmasında ki taraflı bir yapısı yok üyeler karşı.Yapıalcaksa olabilecek en iyi isim.:D

Dizi kolik ile olan itirafları yorumlamıştım zaten pek konuşmayayım.:D

İtiraf 12 her hafta yapılıyor çok haklı ama cidden senaryo bölümünden gına geldi.Zaten bu hafta aynı itiraftan 2 tane yapılmış şikayet çok fazla.Birileri el atmalı...

İtiraf 16 @xemrexxx 'den çıkmıştır.:F

@sürgünüm çok başarılı konular açıyor bence iyi yaptı konu açmaya başlayarak.:Dhedefinde varsa ve olmak isterse çok yakışır.:D

İtiraf 25 bence o kadarda değil.Yani öneriler dikkate alınır genelde ama belli bir zamanı var.Sezon sonuna 3 hafta kalmışken dizi konusu kapatmak mantıksız olurdu.:D

İtiraf 28 haklı.Çok uzun konuşuyor.:DHiç rahatsız olunmayacak bir durum değil gına gelebiliyor ama arslan bey sonuçta ve çokta skın biri değil sadece konuşurken konu nasıl başka yere gidiyor onu anlayamıyorum .:F @Arslan Bey bu arada bende şüphelenmemiş eskisi gibi çok mesaj yazmadığım içindir her halde.:DYada inandırdım kendime.:D

İtiraf 29'a benzer itiraflar neden bu akdar takılıyor anlamıyorum.:D
ben foxuma laf etmem :X

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
itiraflar sezon finaline göre sönük bence. :)
@RevaN emeklerine sağlık, tüm sezon o kadar uğraştın.:)

hachiko,takas yorumlarına katılıyorum.
destereye söyleyen neyin amacında bilmiyorum.. muabbet olsun diye konuşuyomuş, hoşlanmıyosan konuşmazsın..
biri benle oyun oynuyor :D hadi bakalım.
atacan hakkında ki yoruma katılmıyorum, kim demişse çekemediğinden demiş.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
oh olsun beter olun my konularına daha çok maruz kalıcanız :F ayrıca adı üstünde HABER bu :) haber değeri olmasa haber diye haber yapmaz gazeteciler:) bu itirafı yapan @RüzgarGülü ya da @AlemTo gibi duruyor :X

geyik konuusnda katılıyorum :X mesajalrı silen kişiler de geyik yapıyor silinmiyor zaten konuyu @OzaN a çıtlattık belli ki bizdne başka rahatsız olanlar da var

benim kullandığım kelimelerin kullanılmasından ben de rahatsızım ama ahlak bozucu da değil :) herkes kullanmasın kelimelerimi sürekli yenilerini bulmak zorunda kalıyorum:) türkçeye takıldığına göre @Arslan Bey olabilir:A

kanal fanlığı konusundakilere katılıyorum

yönetim beni korumuyor ben kurallara uygun davranıyorum my yi abarttığım söyleniyor ama bazıları gibi şubuo dizi my nin kamera arkası etmez gibi kelimeler kullanmıyorum

@destere nin boykotu totoşluğundan destek verilmez:F

revan itifrafını yapan @yakup09 olabilir:A

@ABAY_06 @Çiğdem ile ve benimle takılma uyarı almışsın :F

bölümü olan diziler konusunda katılıyorum kpa şimşek hızıyla açılmıştı bence bir karagül ya da ohb de açılabilir

itiraf 5 i yapan çok beklemesin ağalık sisteminin iki ağası vardı bii gitti ağalık tek kişide artık :X

genel olarak elem keder dolu bir sezon finali olmuş çok totalik :F Revan :F

panpa my en çok haberi çıkan dizi en çok haberi açılacak tabi alışamadın gitti :)

ben deirm millet çalmasın :F
yok ben değilim. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İtiraf 19

xemrexxx'in forumun ahlakını bozduğunu düşünüyorum. Foruma yaydığı kelimeler herkesin diline düştü ve herkes güzel bir şeymiş gibi kullanıyor. "melun", "şopar", "celaut", ".ss".. nedir bunlar? Türkçe'yi katletmekten başka bir şeye yaramıyor. Taklit edenler de en az onun kadar hak ediyor bu itirafımı.

Kimden: Anonim
Şopar ve celaut'u ben de sevmiyorum kullanmıyorum da, ".ss"yi forumdan önce de kullanırdım onun x'li emreyle bir alakası yok. Melun'a da alıştık bir kere Sümbül Ağa'dan daha ağır şeyler yazmaktansa o daha cazip geliyor. :D Ayrıca forumun ahlakını falan da bozduğu yok bence. Gerçi kim olduğunu söylemeye cesareti olmayan birine niye açıklama yapıyorsam? :) Neyse durumlar böyle.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
emir almak demeyelim de başka bişi diyelim zaten herkes için farklı bişi olan şey :)
en son @Maskeli Fedai my ile ilgili attığı özel mesajalrı inkar etti sen kızınca hesabını ele geçirmişler falan da filan bence tartışmaya gerek yok :)
yok artık bu hal mi aldı bazı kişilerin arasındaki baskılar ?:F