Fav10 Oscar Takımı 2017 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Beni de etiketlememiş. CW izlediğimiz içindir ve kınıyorum:A Oysa kendisi Süpergirl izliyordu :F
İzlediğim CW dizisi yok. :D

Geçtiğimiz yıllarda katılanları etiketledim. Sen genelde 2 Oscar filmi + 3 DC/Marvel filmi yapıp bıraktığından listeye girememişsin herhalde ama bu sefer farklılık yapsan güzel olur. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dünden beri fark etmişsinizdir bir sürü film konusuyla sezonu resmen açtım. :)

Oscar adayları iki hafta sonra açıklanıyor, bu gece Altın Küre ödülleri var. Screenerlar teker teker düşüyor. Bazı filmler ise vizyona da giriyor.

Konusunu açtığım filmlerin çoğu internete düştü ama özellikle son açtıklarım henüz düşmedi, yakında düşer. :) Başka konu isteğiniz varsa değerlendirelim. :)

Puan tabloları hazırlamaya da başlarız en kısa zamanda. Aşağıdaki linkte 2017 filmlerinin tüm listesini görebilirsiniz. Sizden ricam izlemiş olduğunuz filmleri yorumlayıp puanlamanız. Bazı filmlerin konusunu açmakta çok geç kaldık biliyorum, o nedenle kısa yorumlar da işimizi görür. :):)

https://fav10.net/forum/forums/film-yorumları.729/?prefix_id=79

@Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE- @mesmeso61 @Sherlock @FaJi @Forumdash @Çiğdem- @yatutarsa @gözlemci ve etkinliğe ilgi duyan herkes.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere sayesinde eklenmişiz bizde @Forumdash :A :A :A

Hemen izleme modumuzu alalım :A :A :A
images

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@OzaN konuları seri biçimde gönderdin üzerimize neye uğradığımı şaşırdım doğrusu. :) Bu sene şimdiye kadar baya film izledim ama hiç yorum yapmadım forumda. Kısa kısa geçeceğim gibi duruyor. Çok hak eden filmlere uzun yorum yaparım artık. Yavaş yavaş sıralarım boş zamanlarımda yorumları. Ama geçen yıldan çok daha iyi bir yıl olduğu kesin. Baya iyi filmler izledik. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzlediğim CW dizisi yok. :D

Geçtiğimiz yıllarda katılanları etiketledim. Sen genelde 2 Oscar filmi + 3 DC/Marvel filmi yapıp bıraktığından listeye girememişsin herhalde ama bu sefer farklılık yapsan güzel olur. :A
Ooo banlanmişsin iyi olmuş :A İlahi adelet etiketlemezsen bizi döner dolaşir işte :A @Çiğdem-

images
Hadi bu gece izleyelim bi film.

O filmle başlayabilirsin izlemeye, bak konusu da burada :A

https://fav10.net/forum/threads/the-big-sick-film-yorumları.275104/

@Forumdash izledin mi sen? :D
Yok Black Mirror izliyordum 2 gündür. @destere gifted diye bir film bulmuştu ama bilemedim neyle başlasam:X En sonunda en yuksek imdb yuksek olandan başlıcam:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

images

dün sana karşı çok büyük bir hataya imza atmıştı @OzaN seni etiketlemeyip kendi ayağına kurşun sıktı adeta:) çok sinirlenip banladım onu hogatha , senin için yapmayacağım halt yok :) aşkımızın karşısında hiç bir engel bırakmayacağım :)

Ooo banlanmişsin iyi olmuş :A İlahi adelet etiketlemezsen bizi döner dolaşir işte :A @Çiğdem-

Yok Black Mirror izliyordum 2 gündür. @destere gifted diye bir film bulmuştu ama bilemedim neyle başlasam:X En sonunda en yuksek imdb yuksek olandan başlıcam:X
benim dediğim filmi izleyelim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
dün sana karşı çok büyük bir hataya imza atmıştı @OzaN seni etiketlemeyip kendi ayağına kurşun sıktı adeta:) çok sinirlenip banladım onu hogatha , senin için yapmayacağım halt yok :) aşkımızın karşısında hiç bir engel bırakmayacağım :)

Bakayım izlediğim yerlerde düşmüş mü(b)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Etkinliği @destere yürütsün o güzel filmler seçer :A :A :A