Fav10 Oscar Takımı 2017 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyi bari :X Yarın son gun diyordun sen liste yaptın mı? Şimdi hazırlıyorum. Seninkine de söyle gelince yapsın lak lak yapıcana:A
Aaa zaten biraz uzayacak gibi millet yavaş hareket ediyor siz yapınca yaparım bende :A @destere nin yaptıklarına belki torpil geçeriz :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Seçtiği ilk filmden belli :X
harikaydı filmim bu filmi @Çiğdem- de izlemeli mutlaka açılışı tıfıl kızla yapıyoruz :)

Bizi sonradan etiketlesede kurtulamadı yanı önceden etiketlemedi için banladık
:A :A :A @destere
banlanmayı haketti keşke tüm kötüleri banlayabilsek forumda :) şimdi @Harunnn60 da sıra onuda şutlasak işlem tamamdır :)

Burda varmiş. Moly playerını seç. O çalişiyordu:X
@Çiğdem- forumdashın mesajındaki burda yazan yeri tıkla ordan izle filmi ilk filmimiz bu biz izledik sen kaldın acele et ikinci filme geçeceğiz :)

Aaa zaten biraz uzayacak gibi millet yavaş hareket ediyor siz yapınca yaparım bende :A @destere nin yaptıklarına belki torpil geçeriz :A
gene benden kopya çekceksiniz :T: haram edicem en kızgın zamanımda:A
korkmayın CW izleyenlerin bize kötü örnek olmasına müsade etmeyiz:) yani sizden kopya çekmek gibi bir yanlışa sürüklenmem rahatlıkla listenizi yapın :)

Forum çökerse @destere tamir eder artık :A :A :A
çöken yerlere rus kızları dolduracağım onlar ayakta tutar binayı :)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
harikaydı filmim bu filmi @Çiğdem- de izlemeli mutlaka açılışı tıfıl kızla yapıyoruz :)

banlanmayı haketti keşke tüm kötüleri banlayabilsek forumda :) şimdi @Harunnn60 da sıra onuda şutlasak işlem tamamdır :)

@Çiğdem- forumdashın mesajındaki burda yazan yeri tıkla ordan izle filmi ilk filmimiz bu biz izledik sen kaldın acele et ikinci filme geçeceğiz :)

korkmayın CW izleyenlerin bize kötü örnek olmasına müsade etmeyiz:) yani sizden kopya çekmek gibi bir yanlışa sürüklenmem rahatlıkla listenizi yapın :)

çöken yerlere rus kızları dolduracağım onlar ayakta tutar binayı :)
gene benden kopya çekceksiniz :T: haram edicem en kızgın zamanımda:A
Etkinlik iptal olmuştur Ozan yok film izlemeye gerek yok sanırım :A :A :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Gençler Lady Bird'in Türkçe altyazısını bulan atabilir mi?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Etkinlik iptal olmuştur Ozan yok film izlemeye gerek yok sanırım :A :A :A
Adam forumun sahibi biliyorsun dimi :A Hani şuan bile banını acabilir:X Kaldı ki uyarılar bölümünde bile adı yok:F Kaç gün ban atmiş kendine?

Burada altyazılı var ama scr olarak düşmüş. Görüntuye takıntılı değilsen idare ederli.
Gelir bir haftaya ya, iptal olmamıştır. İzlemeye başlayın/devam edin. Ben de hafta sonuna başlıyorum. :bhr:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Neleri izledim?

Dunkirk, 3 Bilboards, Shape of Water, Call Me by Your Name, Lady Bird, Get Out, The Invisible Guest, Heartstone, 120 Bpm, The Square, The Killing of Sacred Deer, Good Time, Wind River, Happy End, mother!, Beach Rats,

Neleri izleyeceğim? (şimdilik)

Loveless, Coco, I-Tonya, The Florida Project, The Big Sick, In the Fade, Loving-Vincent, The Post, Darkest Hour, Stronger, Foxtrot, The Lego: Batman Movie (çok oldu ya sanki izleyemem bu kadar. :Dd)

Kısaca tahminlerimi de yazayım.

Film:
1- 3 Bilboards: Bence favori.
2- Lady Bird: Neden bu kadar favori bilmiyorum ama kadınlar 2017'ye damgasını vurdu.
3- Get Out: Burada olmayı hak etmiyor ama işte burası Oscar. :/
4- Shape of Water: :(
5- Call Me by Your Name: Keşke Moonlight geçen sene almasaydı. <3
6- Dunkirk: Bu yılın savaş filmi temasını taşıyor. Beğenmesem de aday olmayı hak ediyor.
7- The Post: Kadro çok iyi ama bence film o kadar iyi çıkmayacak ve kadro avantajından aday olacak.
8- The Big Sick: Son iki filmden emin değilim. The Greatest Showman de sanki girebilirmiş gibi geliyor buraya nedense.
9- The Florida Project:

Yönetmen dalında Nolan, del Toro, McDonagh, Guadagnino aday olur. Kalan yeri de bence Gerwig dolduracak. Ödüle ise kim yakın bilemiyorum açıkçası. Get Out'un yönetmenini unutmuşum. Nolan ya da Guadagnino dışarı itilebilir gibi sanki.

Erkek oyuncu: Chalamet, Oldman, Hanks, Franco, Kaluyuya diyorum. Ama DDL aday olursa Hanks'in yerini eder. Burada Chalamet'i destekleyeceğim gözüm kapalı bir şekilde.

Kadın Oyuncu: McDormand, Hawkins, Ronan, Streep, Robbie. Ödülü McDormand'ın kaptıracağını sanmıyorum.

Yazdığın filmlerden The Insensible Guest hariç hiçbirini izlememişim, baya geride kaldım bu yıl ama eski şevkim de pek yok güncel filmlere dair. Yine de sezonu ortalama 9-10 filmle kapatırım en kötü Şubat bitmeden.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060