Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Fav10 Oscar Takımı 2017 Sona Erdi. İşte Sonuçlar!

Bu konu 'Film Anket & Etkinlikleri' forumundadır ve MasacRE- tarafından 12 Mart 2018 başlatılmıştır.

1. MasacRE-

MasacRE- Favori Üye
    Favori Üye

Fav10 Oscar Takımı 2017 sona erdi!

Etkinliğin kazananı yılın en iyi animasyon filmi de seçilen Coco oldu. Onu yılın iddialı filmlerinden Three Billboards Outside Ebbing Missouri takip ederken, Baby Driver, Loving Vincent ve Gifted ilk 5'e giren diğer yapımlar oldu.​
    Ortalama puana izleyici sayısı * 0.1 katsayı eklenerek oluşan sıralama.

İzleyici katsayısı hesaba katılmadan oluşan sıralamada ise zirvenin sahibi değişmezken onu sırasıyla Baby Driver, Guardins of the Galaxy 2, Three Billboards Outside Ebbing Missouri ve Gifted takip etti.

Şunlar da ilginizi çekebilir:

#1 MasacRE-, 12 Mart 2018
    Last edited: 12 Mart 2018
    • Harika Harika x 6
    • Beğendim Beğendim x 2
  2. MasacRE-

MasacRE- Favori Üye
    Favori Üye

• Beğendim Beğendim x 2
    • Harika Harika x 1
  3. MEnes

MEnes Emekli
    Emekli

• Beğendim Beğendim x 1
    • Harika Harika x 1
  4. MasacRE-

MasacRE- Favori Üye
    Favori Üye

Benim de birkaç tane daha izlemeyi düşündüğüm film var. Özellikle Blade Runner'ı merak ediyorum ama 3 saate yakın olunca süresi üşendim izlemeye :A Sonuçlar için ne düşünüyorsun Three Billboards hariç akademiyle yine uyuşamadık gibi görünüyor, yeşiller aşağılara dizilmiş vaziyette :A

• Güldürdün Güldürdün x 1
  5. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Büyük emek vermiş evet ama Kütükler kışın işe yarar oyüzden tam yararlı dönemleri zaten yaza 1 ay kala yarar sağladık sağladık sonra gitti :A :A :A

Tonyayı izlemediğim halde 21 21 eşitiz @Forumdash Sende benim izlediğim bir filmi bakmamışsın ama hangisi :A

@destere Şu Süperkahraman kadını izlemedin 20 de kalmışsın onun harici senle aynı filmleri izlemişiz :A

• Güldürdün Güldürdün x 2
  6. MEnes

MEnes Emekli
    Emekli

Blade Runner'ın geçenlerde ilk filmini izledim ikinci filme fırsat olmadı senin de dediğin gibi süresiyle doğru orantılı şekilde. :A Daha da 10'a yakın film var 2017'ye ait izleyeceğim, mesai bol biraz. :A Evet Akademi'ye baya ters gitmişiz, bekliyordum böyle bir şeyi. :A Ama Three Billboards adamdır ötesi yok, onu sevmemiz bile forum adına iyi bir şey. :A

7. bazinga

bazinga Admin
    Admin

Eline sağlık @MasacRE-

Liste hiç fena değil Coco çok güzel filmdi ama bence en iyi değildi. Baby Driver’ın tüm forumca sevilmesi güzel. :Z

• Beğendim Beğendim x 1
  8. MasacRE-

MasacRE- Favori Üye
    Favori Üye

Beni kullanıp kullanıp bir köşeye atacaksınız demek ha :A @Forumdash da Wonder Woman izlememiş, daha doğrusu önceden izlemiş ama yorum yapmadığı için listeye giremedi :A
    İlk filmini ben de izlemiştim. Geekyapar'da sinema günlükleri var biliyorsundur. Oradan görüp izlemiştim, sonra Equilibirum'u izledim gerisi kaldı :A Oscar da bittiğine göre onlardan devam edeyim diyorum güzel filmler seçiyorlar orada :D

Three Billboards'un yanına Dunkirk'ü de sokardık da aslında bu Çiğdemler verdikleri berbat puanlarla batırdılar ortalığı o yüzden aşağı gitti güzelim film :A

• Beğendim Beğendim x 1
  9. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Yazın Kütüklerin devri bitiyor köşeye atacaz seni :A  @Forumdash Hava atıyordu bana o filmi izledim ben diye ohh olsun ona  :A :A :A

10. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Doğru izledim ben Wonder Woman'ı ama etkinlik bile yoktu o dönemler. Ben @Çiğdem- e de önerdim hatta Wonder Woman'ı :X Gelmiş hava mı atıyor:A IT filmini izlemiştim onu da etkinlik için yorumlamadım ama ESHFİ konusunda yorum yaptiğimi hatırlıyorum. O filmleri de sayarsak en fazla ben izlemişimdir:A

11. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Tonyayı izlemedim halde senle nasıl eşit çıktık  dedim o Kadını yorumlamamışsın birde bana izliyorum diye hava atıyordun ohh olsun sana :A :A :A

12. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Amaç en yuksek puanı vermek mi en fazla fil izlemek mi? En fazla puan vermekse 20 film değil 3 film izleyip 10 verirdim kafadan 30 puan toplardım:A

13. MasacRE-

MasacRE- Favori Üye
    Favori Üye

2017 etiketli bütün yabancı filmlere baktım, en az 3 yorumluları aldım hepsini alsak baya bir kabarırdı liste :A ESHFİ ne oluyor bu arada :D

14. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

En son hangi filmi izledin bölümü var ya orası:X Wonder woman'la IT'i oraya yorumladiğimi hatırlıyorum.

• Beğendim Beğendim x 1
  15. MasacRE-

MasacRE- Favori Üye
    Favori Üye

O zaman kendi konuları açılmamış mıydı :D

16. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Dur bakıcam oradaki yorumlarıma :X

• Beğendim Beğendim x 1
  17. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Eşit izlemişiz işte  :Z @destere i geriye atmışız :A

18. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Eline ve emeğine sağlık. :A Bu sene @OzaN sana devretti bu işi, seneye kendisi hazırlar mı acaba? :A

15 filmi görür müsün diyordun 21 filmi yorumlamışım, demiştim izleyip yorumunu yapmadığım sürüyle film var diye. Coco'nun birinci olmasına sevindim, gerçekten muhteşem filmdi. Baby Driver'ın da üst sıralarda yer alıyor olması sevindirdi. :Z Forum olarak kaliteden anlıyoruz. :A

• Harika Harika x 1
  19. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

• Beğendim Beğendim x 1
  20. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Ekleme:

Şimdi fark ettim, ben Mother!'ı yorumlamıştım. :A @MasacRE-

• Beğendim Beğendim x 1

Sayfayı Paylaş