Fav10 Oscar Takımı 2017 Sona Erdi. İşte Sonuçlar!

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eline ve emeğine sağlık. :A Bu sene @OzaN sana devretti bu işi, seneye kendisi hazırlar mı acaba? :A

15 filmi görür müsün diyordun 21 filmi yorumlamışım, demiştim izleyip yorumunu yapmadığım sürüyle film var diye. Coco'nun birinci olmasına sevindim, gerçekten muhteşem filmdi. Baby Driver'ın da üst sıralarda yer alıyor olması sevindirdi. :Z Forum olarak kaliteden anlıyoruz. :A
Veliahtımı buldum sonunda, gayet süper konu olmuş. Bundan sonra @MasacRE- ile devam ederiz. :Z

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ekleme:

Şimdi fark ettim, ben Mother!'ı yorumlamıştım. :A @MasacRE-

Sizin ne dediğinizin önemi yok Kütük bey ne diyorsa o :A :A :A @MasacRE-
En son izlenen filmlere bakmamıştım zaten de Sherlock'un Mother puanını eklemeyi unutmuşuz :D Neyse ekledim ikisini de, Çiğdem'i de geriye attık böylece :A

qGnk2W.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İkinci sırayı alıp, Çiğdem'i üçüncü sıraya iteledik. :A @Forumdash @Çiğdem-

Eline sağlık. :A @MasacRE-
Süpersin :Z:Z:Z @Çiğdem- çıtırdın sesi geliyor:A
En son izlenen filmlere bakmamıştım zaten de Sherlock'un Mother puanını eklemeyi unutmuşuz :D Neyse ekledim ikisini de, Çiğdem'i de geriye attık böylece :A

qGnk2W.png
Aaa olsun @destere den çok uzaklaşmayayım :A :A :A

@destere

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Veliahtımı buldum sonunda, gayet süper konu olmuş. Bundan sonra @MasacRE- ile devam ederiz. :Z
Olur yaparız da film yorum konuları sizde yalnız, onlar bu seneki gibi son ana kalmasa iyi olur :D @Sherlock @mesmeso61 siz de destek verirsiniz konulara, film bölümünden siz sorumluydunuz sanırım :D

Bir de 2018 etiketi getirirsen iyi olur Ozan :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Olur yaparız da film yorum konuları sizde yalnız, onlar bu seneki gibi son ana kalmasa iyi olur :D @Sherlock @mesmeso61 siz de destek verirsiniz konulara, film bölümünden siz sorumluydunuz sanırım :D

Bir de 2018 etiketi getirirsen iyi olur Ozan :D

22 film yorumlamışım, önümüzdeki sene bir aksilik olmazsa etkinliğe dahil olacak tüm filmleri yorumlamayı düşünüyorum. Desteklerimiz seninle yani. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
22 film yorumlamışım, önümüzdeki sene bir aksilik olmazsa etkinliğe dahil olacak tüm filmleri yorumlamayı düşünüyorum. Desteklerimiz seninle yani. :A
Yorumlama değil de konu açmaktan bahsediyorum :A Bu sene baya geç açıldı konular iyi olmadı, hafta hafta iyi filmler vizyona girdikçe konuları açılsa güzel olur :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yorumlama değil de konu açmaktan bahsediyorum :A Bu sene baya geç açıldı konular iyi olmadı, hafta hafta iyi filmler vizyona girdikçe konuları açılsa güzel olur :D

O konuda haklısın, hafta hafta açılması rahat rahat yorumlama açısından daha mantıklı. Açmaya çalışacağız artık. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Beni kullanıp kullanıp bir köşeye atacaksınız demek ha :A @Forumdash da Wonder Woman izlememiş, daha doğrusu önceden izlemiş ama yorum yapmadığı için listeye giremedi :A

İlk filmini ben de izlemiştim. Geekyapar'da sinema günlükleri var biliyorsundur. Oradan görüp izlemiştim, sonra Equilibirum'u izledim gerisi kaldı :A Oscar da bittiğine göre onlardan devam edeyim diyorum güzel filmler seçiyorlar orada :D

Three Billboards'un yanına Dunkirk'ü de sokardık da aslında bu Çiğdemler verdikleri berbat puanlarla batırdılar ortalığı o yüzden aşağı gitti güzelim film :A
Biliyorum da ben Youtube sayfasını izlemeyi bıraktım Geekyapar'ın. Bir tek yazıları okuyorum siteden. Kendi film listem ve önceliklerim var, onlara girişeceğim için problem yok. :A İzleyecek film, dizi, anime bol bol mevcut. :A

Dunkirk'ü harcadılar üstadım yazık ettiler. :A Ama forumda yavaştan kültürlenme ve kaliteye dönüş var. Bunu and olsun ki arttıracağız. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Biliyorum da ben Youtube sayfasını izlemeyi bıraktım Geekyapar'ın. Bir tek yazıları okuyorum siteden. Kendi film listem ve önceliklerim var, onlara girişeceğim için problem yok. :A İzleyecek film, dizi, anime bol bol mevcut. :A

Dunkirk'ü harcadılar üstadım yazık ettiler. :A Ama forumda yavaştan kültürlenme ve kaliteye dönüş var. Bunu and olsun ki arttıracağız. :A
Evet biliyoruz senin o doldurup doldurup hiçbirini izleyemediğin dizi listelerini :A Westworld ne oldu Westworld ondan haber ver:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Evet biliyoruz senin o doldurup doldurup hiçbirini izleyemediğin dizi listelerini :A Westworld ne oldu Westworld ondan haber ver:A
Daha duruyor ne olsun. :A Oscar filmleri çok meşgul etti. Üstüne 148 bölümlük bir animeye başladım 121. bölümündeyim. Ondan da vakit kalmadı hiç bir şeye. :A Dizilerde Shameless'ın 4 bölümü duruyor, Vikings'in ara sezon finali bölümü falan duruyor düşün. :A Araya La Casa'yı sıkıştırdım o da çevrem zorladı. :A