En Son İzlediğiniz Film? 🎞

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kostum olayı düzeltirmeli ayrıca çekimlerde çok kötüydü birkaç sahne dışında karanlık ortamda çekilmiş ve ışıklandırması iyi ayarlanmamış bildiğin karanlık ayoll izleyende göremiyor neyin ne oldunu :F
Sen erken izlemişsin sinema cekimidir onlar:A Şimdi tam HD'ler düşmüş:X Gayet güzeldi.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen erken izlemişsin sinema cekimidir onlar:A Şimdi tam HD'ler düşmüş:X Gayet güzeldi.
Yaz ayında izlemiştim :A Ama ben bu örümcek adamı daha seyretmem sanırım :A

Bazen keyif olsun diye Tobeyin ilk 3 serisini izliyorum ve İnanılmaz Adam 1 izliyorum ama 2 izlemiyorum :A Bu yenisinide daha izlemem :A

İlk 3 seri ve İnanılmaz 1 bu 4 ü izlemeye değer :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaz ayında izlemiştim :A Ama ben bu örümcek adamı daha seyretmem sanırım :A

Bazen keyif olsun diye Tobeyin ilk 3 serisini izliyorum ve İnanılmaz Adam 1 izliyorum ama 2 izlemiyorum :A Bu yenisinide daha izlemem :A

İlk 3 seri ve İnanılmaz 1 bu 4 ü izlemeye değer :A
Çook takıntılısın :A Tipik karadeniz kızı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ev konforu başka yerde olmaz o ayrı muhabbet zaten:X
Sinemaya gitmeye değer daha öyle film yabancıda olsa yapılmıyor bence artık :(

Tabi asıl sıkıntı bizim ilçeye 1 saat m esafede Giresun yani insan üşeniyor dolmuşlar 1 saatden fazla bekliyor dolana kadar , arabalarda cam yok sıcağa insan fırının içine atılmış gibi kalıyor :F Nete düşmesini bekleyip odanda izlemek daha iyi :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Gerilimi iyiydi de korkusu yoktu beee:( Üzüldüm acıkcası

İzlerken internette dolaştım. O derece sıkıldım.
Başta gemisinin peşine koşan cocuk üzerinden gitseydi hikaye daha iyi olurmuş. Başı sonu, g*tü başı yoktu filmin :T:

Starnger Things'teki Mike da var. @Çiğdem- @destere @MasacRE- ve ST izleyenler. İzlemek isterseniz daha gidiyor yol, gidin izleyin :A

6/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Başta gemisinin peşine koşan cocuk üzerinden gitseydi hikaye daha iyi olurmuş. Başı sonu, g*tü başı yoktu filmin :T:

Starnger Things'teki Mike da var. @Çiğdem- @destere @MasacRE- ve ST izleyenler. İzlemek isterseniz daha gidiyor yol, gidin izleyin :A

6/10
Mike Dark değilmiydi :F @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

6/10
6 puan vermişsin kalaylamışsın filmi bir güzel ondan sonra hadi gelin izleyin :) mümkünatı yok izlemem :)

Mike Dark değilmiydi :F @destere
bu sarmısak kafalı çocuk :)
20-finn-wolfhard.w190.h190.2x.jpg

hani eleven ın dibinden ayrılmayan tıfıl.. aşıktı kıza :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6 puan vermişsin kalaylamışsın filmi bir güzel ondan sonra hadi gelin izleyin :) mümkünatı yok izlemem :)

bu sarmısak kafalı çocuk :)
20-finn-wolfhard.w190.h190.2x.jpg

hani eleven ın dibinden ayrılmayan tıfıl.. aşıktı kıza :)
Aaaa tamam Darkta da vardı Mikelmidir hatta o dizide de çocuk yanı böyle gizemli dizilerde veletlerin ismi mikel demekki :A @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Kimseye tavsiye etmiyorum. Will Smith'i sanırım ilkkez izledim. Offf aldiği paraları hak ediyor. Çünkü pr'ını iyi yapmiş adama. Yapımcıları iyi kafalamiş. O kötu oyunculuğa iyi para alıyordur :T:

Ork'un oyunculuğunu beğendim. Bildiğin ırkcılık uzerınden gitmişlerdi. Neyse
3/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Kimseye tavsiye etmiyorum. Will Smith'i sanırım ilkkez izledim. Offf aldiği paraları hak ediyor. Çünkü pr'ını iyi yapmiş adama. Yapımcıları iyi kafalamiş. O kötu oyunculuğa iyi para alıyordur :T:

Ork'un oyunculuğunu beğendim. Bildiğin ırkcılık uzerınden gitmişlerdi. Neyse
3/10
aslında bu tarz filmleri ben yandım herkes yansın mantığıyla yorumlamak en iyisi ben olsam öyle yapardım :) muhteşem bir film olmuş deseydin bari izlerken çektiğin eziyeti başkalarıyla paylaşmış olurdun :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060

:handok: Bu emoji film hakkındaki görüşümü yeterince açıklıyor. Çok, çok beğendim. Film bir kitap uyarlamasıymış, kitabı da en kısa sürede okumaya başlayacağım. Oscar'da başarılar.
Oliver, yaptığın büyük bir odunluk (aslında odunluk değil de burada bu kadarcık olsun hakaretin dozu). Hadi çocuğu bıraktın gittin, nişanlandın, evleneceksin. İyi, hoş. Neden çocuğu arayıp bir daha hüzün denizlerine gark ediyorsun? Yapacağın en iyi şey bir daha iletişim kurmamak olmalıydı. Zaman içinde yaşadıkları Olie için bir yaz aşkı hatırasına dönüşecekti ki Oliver maşallah zaten pek etkilenmemiş. Böyle yaparak çok zarar vermiş oldu çocuğa.
Olie'ciğim kıssadan hisse: Elindekinin değerini bil. Bak elin oğlu geldi iki ayda hayatının altını üstüne getirip gitti. O kızı sev.
Finalde profesörün oğluna yaptığı konuşma çok etkileyiciydi. Olie'nin final sahnesi de çok başarılıydı, oyuncuyu tebrik ederim.
Filmin sonlarına doğru keşke devamı da çekilse diye düşündüm ve çekileceğini öğrendim.
Son bir not: Mystery of Love playlist'ime eklendi.
9/10

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

:handok: Bu emoji film hakkındaki görüşümü yeterince açıklıyor. Çok, çok beğendim. Film bir kitap uyarlamasıymış, kitabı da en kısa sürede okumaya başlayacağım. Oscar'da başarılar.
Oliver, yaptığın büyük bir odunluk (aslında odunluk değil de burada bu kadarcık olsun hakaretin dozu). Hadi çocuğu bıraktın gittin, nişanlandın, evleneceksin. İyi, hoş. Neden çocuğu arayıp bir daha hüzün denizlerine gark ediyorsun? Yapacağın en iyi şey bir daha iletişim kurmamak olmalıydı. Zaman içinde yaşadıkları Olie için bir yaz aşkı hatırasına dönüşecekti ki Oliver maşallah zaten pek etkilenmemiş. Böyle yaparak çok zarar vermiş oldu çocuğa.
Olie'ciğim kıssadan hisse: Elindekinin değerini bil. Bak elin oğlu geldi iki ayda hayatının altını üstüne getirip gitti. O kızı sev.
Finalde profesörün oğluna yaptığı konuşma çok etkileyiciydi. Olie'nin final sahnesi de çok başarılıydı, oyuncuyu tebrik ederim.
Filmin sonlarına doğru keşke devamı da çekilse diye düşündüm ve çekileceğini öğrendim.
Son bir not: Mystery of Love playlist'ime eklendi.
9/10
Ay hayır ya devam filmi çekilmemeli.
Bu aşk böyle yarım kalmalı. Elio orada ağlamalı. :(

Neden Elio'yu ters yazdın? :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ay hayır ya devam filmi çekilmemeli.
Bu aşk böyle yarım kalmalı. Elio orada ağlamalı. :(

Neden Elio'yu ters yazdın? :D
Olie-Oliver uyumu çok hoşuma gitti. :D Çekilsin çekilsin. Elio, düğünlerine gidip nikah şahidi olsun. Bu arada yoruma yazmayı unuttum, şu şarkı da filme iyi giderdi: