Fav10 Oscar Takımı 2017 Sona Erdi. İşte Sonuçlar!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Helal olsun aranan kan bulundu. :A

Ben de destek vermeye çalışırım ama anca film izleyip blogda yazacak kadar vakit bulabiliyorum. İş hayatı zor. :D

Bu konuda sorun yaşadığınızı ve birini aradığınızı hissettim ve geri döndüm. :A

Sen yorum yapsan bile olur, bu etkinlikte senin yorumların olmazsa olmaz. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu konuda sorun yaşadığınızı ve birini aradığınızı hissettim ve geri döndüm. :A

Sen yorum yapsan bile olur, bu etkinlikte senin yorumların olmazsa olmaz. :A
Helal olsun aranan kan bulundu. :A

Ben de destek vermeye çalışırım ama anca film izleyip blogda yazacak kadar vakit bulabiliyorum. İş hayatı zor. :D
Dönmemdeki en temel amaç Oscar Etkinliği zaten. @MasacRE- bey tablo oluştursun, ben konuları açarım. :A
Ooo süper ozaman tam zamanında yetiştin Superman gibi :Z:Z:Z @MasacRE- @Harunnn60 @Maskeli Fedai @Forumdash

Gerçi şimdide biz izlemiyormuşuz :F :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aaa onu izliyorum ilk kez Kıvanç dizisi bakıyorum Ezeli saymazsak :A

Hemen konuları açmaya başlamışsın iyi kısa sürede hazır hale gelir :Z:Z:Z@Forumdash @dreamy @Forumdash @Harunnn60

Hem konu açmada @Yiğitt ve @serhatt ı geçmenede yardımcı olur :A :A :A

Ozan’ın blogundaki sıralamasıyla açmaya başladım, onların yanında da vizyon filmlerinden Spider-Man’in falan konusunu da açtım. Sıradan izleriz etkinlik başlayınca. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ozan’ın blogundaki sıralamasıyla açmaya başladım, onların yanında da vizyon filmlerinden Spider-Man’in falan konusunu da açtım. Sıradan izleriz etkinlik başlayınca. :Z
Ne zaman başlamıstık biz buna geçen yıl gerçi mart da bitirmişiz ozaman daha vardır sanırım :A

Film konuları olunca oradan seçmek güzel oluyor hem şu @destere de hortlar ozamana kadar inş :A :A :A @Forumdash @Harunnn60 @MasacRE-

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ne zaman başlamıstık biz buna geçen yıl gerçi mart da bitirmişiz ozaman daha vardır sanırım :A

Film konuları olunca oradan seçmek güzel oluyor hem şu @destere de hortlar ozamana kadar inş :A :A :A @Forumdash @Harunnn60 @MasacRE-

Geçen sene son ana bırakmıştık izlemeyi, o yüzden öyle geç bitmişti. Ben bir günde dört film falan izlediğimi hatırlıyorum. Bu sene öyle sona kalmasın, güzel güzel vaktinde izleyelim. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geçen sene son ana bırakmıştık izlemeyi, o yüzden öyle geç bitmişti. Ben bir günde dört film falan izlediğimi hatırlıyorum. Bu sene öyle sona kalmasın, güzel güzel vaktinde izleyelim. :A
Aaa biz ekibe uyarak izliyorduk sende uyacan öyle tek basına 4-5 yok :A :A :A