En Son Film & Sinema Haberleri

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Resmen hayal kırıklığı, Matrix gibi dünya tarihine en az Rönesans ve ateşin icadı kadar büyük ses getirerek geçmiş bir yapımı daha ağır oturaklı, Stanley Kubrick gibi bir adamın çekmiş olmasını isterdim. :)

Özel hayatlara saygılı olmak gerek fakat Wachowski Sister nedir aga? :(

http://m.hurriyet.com.tr/unlu-yonetmen-andy-wachowski-de-cinsiyet-degistirip-kadin-oldu-40065986

@Danger UA! @Maskeli Fedai @GreatOttoman @destere @OzaN @Titanium @Çiğdem- @xemrexxx
Bilmemene şaşırdım. Zaten Cloud Atlas olsun Sense8 olsun hep alt metinlerde eşcinsellik vb. sapkın durumlara mesajlar var. Cloud Atlas iyi film ayrı mesele tabi. Böyle şeylere karşı olsam da Larry'nin Lana olması Matrix'in kalitesini düşürmez tabi ki.

Edit: @Tolstoyevski Ben bilmemene şaşırdım derken önceki kadının haberidir diye düşünüp haberi okumamıştım. Meğer öbürü de değiştirmiş. Bir de karısı varmış ulan bu nasıl rezilliktir ne iğrenç bir şey ya.

Son düzenleme:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Haber zaytung haberi gibi olmuş yalnız. :D Kim karı kim koca kim kardeş derken kimin eli kimin cebinde belli değil. :D

Herneyse, ben şahsen kimsenin özel hayatına karışamam, ayrıyeten ne onlara karşı fobim veya olumsuz bir düşüncem yok herkesin hayatı kendine diyerek kapatayım konuyu. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şişede durduğu gibi durmuyor demekki bir yere kadar kimliklerini saklayabiliyorlar sonra bünye patlıyor tabi :) hem biride değil ikiside öyleymiş yani aile boyu şeyler :)

ama filmleri harika yani hangi şekle bürünürlerse bürünsünler yeterki güzel film yapsınlar ayrıca v for vandetta yıda bunlar senaryolaştırmış o filmde eğer oylamayı geçerse izleyeceğim hem natalie portman da var :)

niye rezillik olsunki sizin cinsiyetinize geçmişler işte dünyada kadın nüfusu artıyor sevinmen lazım :)
ayyy eksik olsun öyle kadın nufusu istemez :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahah ayy sende yoksun ortalıkta tam mesaj yazar yazmaz hortluyorsun korktum vlla birden çıkınca ortaya :F:F:F

kösemi kaçırdım ya ilk bir saati izleyemedim biraz önce eve geldim :)neyseki kösemim tosbağam bıraktığım gibi destan yazmaya devam ediyor :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@OzaN @Tolstoyevski World War Z 2'nin yönetmeni David Fincher olabilirmiş. Brad Pitt aynı zamanda prodüktör olduğundan daha önce efsane işler yaptığı Fincher ile çalışmak istiyormuş. Tamam ilk film fena değildi ama şahsen Fincher'in zombi filmiyle dönüş yapmasını istemem.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN @Tolstoyevski World War Z 2'nin yönetmeni David Fincher olabilirmiş. Brad Pitt aynı zamanda prodüktör olduğundan daha önce efsane işler yaptığı Fincher ile çalışmak istiyormuş. Tamam ilk film fena değildi ama şahsen Fincher'in zombi filmiyle dönüş yapmasını istemem.
Fincher'ın kabul edeceğini sanmıyorum. Brad Pitt zor durumda bırakmış Fincher'ı. İnşallah sırf hatır için yönetmeyi kabul etmek gibi bir hataya düşmez.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Fincher'ın kabul edeceğini sanmıyorum. Brad Pitt zor durumda bırakmış Fincher'ı. İnşallah sırf hatır için yönetmeyi kabul etmek gibi bir hataya düşmez.
IMDB'de 'rumored' olarak adı geçiyor ama o önemli değil değil mi?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

W.W.Z, türünün en iyi filmidir. Yakışır bence ama 2.filmi yönetmesi karizmasına ters olur.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
W.W.Z, türünün en iyi filmidir. Yakışır bence ama 2.filmi yönetmesi karizmasına ters olur.
Evet, W.W.Z'nin başarılı bir film olduğuna katılıyorum ama Fincher Gone Girl tarzı filmler çekmeye devam etse daha iyi olur. Dediğin gibi karizmasına da ters olur. Bu adam bu işi Alien 3 ile kariyerinin başında yaptı. Şimdi kendine ait bir sinema dili var.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061