En Son Film & Sinema Haberleri

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Tüm senaryo yazarları Leo'ya artık bir oscar kazandırmak için var gücleriyle çalışıyorlar. :D

The Crowded Room filmin adıymış yazılıyormuş, konusu:
24 ayrı alt benliğe sahip Milligan'ın şok edici hikayesini paylaşacak. Billy Milligan, çoklu kişilik bozukluğundan muzdarip olan ve tarihte ilk kez bu hastalık sebebiyle ceza almayan bir isim olarak tanınıyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tüm senaryo yazarları Leo'ya artık bir oscar kazandırmak için var gücleriyle çalışıyorlar. :D

24 ayrı alt benliğe sahip Milligan'ın şok edici hikayesini paylaşacak. Billy Milligan, çoklu kişilik bozukluğundan muzdarip olan ve tarihte ilk kez bu hastalık sebebiyle ceza almayan bir isim olarak tanınıyor.
Oynadığı başyapıtlara bir yenisini daha ekleyecek gibi ama yönetmeni de beklemek lazım. :):)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Ruben Fleischer'ın yönetmen koltuğunda oturacağı "The Life and Times of the Stopwatch Gang"'te başrolde oynayacak isim Miles Teller oldu. İkili daha önce Fleischer'ın yapımcılığını yaptığı Two Night Stand'de de birlikte çalışmıştı. Zombieland, Suç Çetesi gibi filmlerin başarılı yönetmeni Fleischer, muhabir Josh Dean tarafından yazılan makaleyi sinemaya uyarlayacak.

Bir ödül şöleni daha yaşarlar mı acaba? :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Ben haberi daha yeni bugün gördüm acayip meraklandım:Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
lea michele ile kate upton layover isimli komedi filminde bir araya geliyormuş:) @destere totosuna çimdik ata ata glu glu vak vak dizisinini oyuncularını izlicek artık :A @KayıpSehir @aserat54 @cookies @Çiğdem-
kate-upton-1024.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
İnsidious 3 (Ki fragmanı acayip garipti, o olayların nasıl oraya geldiğini anlamak için can atıyorum)

Need For Speed 2'de geliyor. :Z:Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Açlık Oyunlar: Alaycı Kuş Part 2'nin fragman konusu ve yayın tarihi açıldı mı.:D Açılmadıysa @Aserat üşenmezsin sen.:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Resmen hayal kırıklığı, Matrix gibi dünya tarihine en az Rönesans ve ateşin icadı kadar büyük ses getirerek geçmiş bir yapımı daha ağır oturaklı, Stanley Kubrick gibi bir adamın çekmiş olmasını isterdim. :)

Özel hayatlara saygılı olmak gerek fakat Wachowski Sister nedir aga? :(

http://m.hurriyet.com.tr/unlu-yonetmen-andy-wachowski-de-cinsiyet-degistirip-kadin-oldu-40065986

@Danger UA! @Maskeli Fedai @GreatOttoman @destere @OzaN @Titanium @Çiğdem- @xemrexxx
aa vlla türkiyede bülent ersoy rezilliği varken yabancı ülkelerdeki bu duruma çokta şaşırmıyorum açıkcası keşke bu rezilliği türkiye hiç yaşamasaydı sadece yabancıların haberlerini okusaydık :F:F:F

matrix özellikle 1.filmi hala zaman zaman izlediğim oluyor ezberlediğim halde :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Resmen hayal kırıklığı, Matrix gibi dünya tarihine en az Rönesans ve ateşin icadı kadar büyük ses getirerek geçmiş bir yapımı daha ağır oturaklı, Stanley Kubrick gibi bir adamın çekmiş olmasını isterdim. :)

Özel hayatlara saygılı olmak gerek fakat Wachowski Sister nedir aga? :(

http://m.hurriyet.com.tr/unlu-yonetmen-andy-wachowski-de-cinsiyet-degistirip-kadin-oldu-40065986

@Danger UA! @Maskeli Fedai @GreatOttoman @destere @OzaN @Titanium @Çiğdem- @xemrexxx

şişede durduğu gibi durmuyor demekki bir yere kadar kimliklerini saklayabiliyorlar sonra bünye patlıyor tabi :) hem biride değil ikiside öyleymiş yani aile boyu şeyler :)

ama filmleri harika yani hangi şekle bürünürlerse bürünsünler yeterki güzel film yapsınlar ayrıca v for vandetta yıda bunlar senaryolaştırmış o filmde eğer oylamayı geçerse izleyeceğim hem natalie portman da var :)

aa vlla türkiyede bülent ersoy rezilliği varken yabancı ülkelerdeki bu duruma çokta şaşırmıyorum açıkcası keşke bu rezilliği türkiye hiç yaşamasaydı sadece yabancıların haberlerini okusaydık :F:F:F

matrix özellikle 1.filmi hala zaman zaman izlediğim oluyor ezberlediğim halde :F

niye rezillik olsunki sizin cinsiyetinize geçmişler işte dünyada kadın nüfusu artıyor sevinmen lazım :)