En Son Film & Sinema Haberleri

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
konularınıda kısaca anlatsaydın keşke @berkann ilk filmin fragmanını sevmedim çok politik kazulitik çöpitik bir duruşu var

aaron paul a gelince NFS nin tutmaması iyi olmuş sanatçılar bir diziyle filmle parlayınca her işlerinin başarılı olacağını sanıyor filmi yada diziyi izleten tümüdür yani tek kişi için kimse açmaz konusu oyuncuları görselliğiyle bir bütün olarak sevmek lazım ,
helion un fragmanı güzel güzel bir drama benziyor @berkann ipucu verseydi daha iyi olurdu :)

ilk filmden aldığı darbeyi savuşturmak için arada bir durup yüzünü yıkasa dinlense daha iyi olurdu bencede :)

Her şeyi devletten beklemeyin, siz bulun. :D

Neyse, yine de yazayım. Ama pek bir şey yok internette. :)

Hellion: Karısının ölümünden sonra iki oğluyla kalan alkolik bir baba ve 13 yaşındaki oğlu Jacob'un annesinin ölümünün ardından suç eylemlerine dahil olmasını konu eder.

The Search: Bir yardım kuruluşunda çalışan kadınla Çeçenistan'daki savaştan etkilenmiş bir çocuğun hikayesi.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
The Artist filmiyle 5 Oscar kazanan ünlü yönetmen Michel Hazanavicius'un son filmi The Search'ın fragmanı yayınlandı. Filmde son olarak The Past'ta yer alan Berenice Bejo yer almakta. Film 21 Mayıs'ta Cannes'da gösterime sunulacak.

Breaking Bad dizisinden sonra büyük üne kavuşan ancak sonrasında yer aldığı NFS filmi ile gişede büyük hüsrana uğrayan Aaron Paul'un yeni filmi Hellion'un fragmanı yayınlandı. Ayrıca filmde Juliette Lewis, Josh Viggins, Dake Garner yer alıyor.

@OzaN @gundix123 @cevaa @Forumdash @sürgünüm @destere @HeisenBerg @sokak sanati @BuraK @legolas9900 @eros

Berenice bana çok itici geliyor özellikle şu Geçmiş filminden sonra.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaron Paul konsunda @destere 'ye hak veriyorum :X NFS iyi ki tutmamiş. Adamın serseri tipi var ama BB'den(pinkman) sonra çekilmezdi bence de. (NFS'y de izlemedim hala kesin aynı rolün spin-off'u gibidir:A)

Hellion IFC yapımı oldugu için sessiz sakin bir filme benziyor, sakince izlenir bi havası var konusu da pek iyi değil. Fazla bişey beklemesin Aaron abimiz:X

Bu arada sakallı hali bana (Dexter'la ilgili spoi)
Dexter'ın final sahnesindeki haline bezettim:X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Altın palmiye en iyi film ödülünü nuri bilge ceylanın kış uykusu filmi aldi

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Kuzey Güney dizisinde Demet olarak tanıdığımız, son olarak Bugünün Saraylısı dizisinde Süreyya karakteriyle karşımıza çıkan Gözde Çığacı "Unutursam Fısılda" filminin kadrosuna dahil oldu.