En İyi Oyuncu Yarışması--Aralık Ayı Enleri

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En İyi Oyuncu Yarışmasının 3.ay sonuçları belli oluyor. 29 diziden 400 oyuncu içinden 3 isim tam puan (10/10) aldı. Sonuçlar 18:30'da konuya eklenecek.

Aralık ayında 3 isim 10 puan aldı; Burcu Biricik, Ceren Moray ve Şevket Çoruh. Burcu Biricik'e oy kullanan sayısı daha fazla olduğu için ilk sırada yer aldı. İşte ayın en iyileri:
Ekli dosyayı görüntüle 53389 Ekli dosyayı görüntüle 53391 Ekli dosyayı görüntüle 53392 Ekli dosyayı görüntüle 53390
rezalet sonuçlar bilsem oy kullanmazdım kim seçti la bu kadar çamuru :))

benim su nerde? :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu arada @Çiğdem- i ve @destere yi çatlatan uyumlar söz konusu sonuçlarda:A
mesela halitle bergüzar 8.89 ikisi de çikinellayı en çok çatlatan hilal & leon çiftinden hilal 6.87 , leon 6.86
kuru kızla ömüş ikisi de 7.5 ; hayatla murat da 8 puan almışlar işte aşkın gücü :A

@dosimosi @eskici @gizem ak @cookies @vadikızı @yader @Forumdash @Aserat
cansu dere 35. olmuş ???

ilk 20 de sadece benlik alina boz kalmış çetin tekindor ve ebru özkan haricinde diğerleri çöp :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
mesela @Bully alperen duymaza (ateşe) 10 vermiş @eskici 9 artık zan altındalar bence:A
onların neden bodrum masalı izledikleri belli zaten ateşle uzayı kovalıyorlar kızlara bakacak halleri kalmamış parlak seviciler:) allah kahretsin la bunlarla aynı diziyi izlediğim için pişmanım:)

neyse ben gidip biraz su seyredeyim dizi başladı başlayacak gibi :)

burcu biricik de fena değil bence:A
ona sıra gelene kadar 20 isim sayabilirdim :)
beroşum nerde onuda göremedim :)

@sokak sanati beroş için yaptığın kulisler bir foka yaramamış hanı nerde beroş ?

sen etiketlemeden geldim :F
sendemi oy verdin ?
listenin niye bu kadar berbat olduğu şimdi anlaşıldı :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
onların neden bodrum masalı izledikleri belli zaten ateşle uzayı kovalıyorlar kızlara bakacak halleri kalmamış parlak seviciler:) allah kahretsin la bunlarla aynı diziyi izlediğim için pişmanım:)

@sokak sanati beroş için yaptığın kulisler bir foka yaramamış hanı nerde beroş ?
beroş hangi dizide oynuyor da listede olsun :A neyse ocak ve şubat ayında 1. bellii meryoşum ilk sırada olacak diğerleri 2.lik için yarışabilir yapımcı jokerimi kullanıyorum:A @mrt-06 @Aserat @Çiğdem- @dosimosi @Forumdash

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Alinaya ben 10 verdim
leyla tanları niye pas geçtin:)
leylaya 10 puan alinaya 9 puan vermiştim :)

beroş hangi dizide oynuyor da listede olsun :A neyse ocak ve şubat ayında 1. bellii meryoşum ilk sırada olacak diğerleri 2.lik için yarışabilir yapımcı jokerimi kullanıyorum:A @mrt-06 @Aserat @Çiğdem- @dosimosi @Forumdash
kösemi kösem yapan beroştur sizin sümüklü nurgül teyze bile listeye girmiş beroşum listede yok ?
sen bu işi beceremiyorsun harbiden baktınki millet pis pis oylar gönderiyor sunucu ve toplayıcı olarak duruma müdahale etmen lazımdı :)
@Doğu da mematiye 10 puan vermiş onun mematisi nerde :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
leyla tanları niye pas geçtin:)
leylaya 10 puan alinaya 9 puan vermiştim :)

kösemi kösem yapan beroştur sizin sümüklü nurgül teyze bile listeye girmiş beroşum listede yok ?
sen bu işi beceremiyorsun harbiden baktınki millet pis pis oylar gönderiyor sunucu ve toplayıcı olarak duruma müdahale etmen lazımdı :)
@Doğu da mematiye 10 puan vermiş onun mematisi nerde :)
mematisi hangi dizide @Doğu nun :A yoksa rüyalarında dizi mi çekiyon mematiyle:A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
mesela @Bully alperen duymaza (ateşe) 10 vermiş @eskici 9 artık zan altındalar bence:A
Hakedene hakettigini veririz biz :A

sendemi oy verdin ?
listenin niye bu kadar berbat olduğu şimdi anlaşıldı :)
Ne parlak sevicisi la ben Asli'ya 10 verdim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şevket Çoruh yani mesut sonuna kadar hak ediyor ayoll yeni bölümleri izlemesemde youtubede bölüm sahnelerine hep bakıyorum mesutun ve Özgür Ozan hüsnüyede tebrikelr son bölüm reytingleri onun sayesinde geliyor zaten :A

Hüsen Avni Danyal bu yıl Çetin Tekindor kadar başarılı tarık ünlüoğlunud unutmamak lazım 3 ustayada tebrikler :bhr: Onur Tunada kendisini baya geliştirdi sesinede alıştık artık , Oktay Kaynarcada hala iş var maşşllah onlarada tebrikler :A

Onur BüyükTopçu ve Ufuk Özkanda bu sıkıntılı dönemde yüzümü güldürenler oldu :A

@xemrexxx in buruşuk kösemi Nurgülde hernekadar muratımın yanıdna ezilsede iyi iş çıakrıyor bence ve Yüksek Sosyeteden Zuhal Olcay zaten listede sadece bu 2 kaıdn oyuncu kalitlei oyuncular diğerlerin hepsini özelikle burcu biriciği başta olmak üzere çöp sepetine atın gitsinler ayoll :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,167
Puanı
410
Sarışın kızlarım ilk 2 :oley:

image-1463734131955372344.jpg