En İyi Oyuncu Yarışması--Aralık Ayı Enleri

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
Şevket Çoruh yani mesut sonuna kadar hak ediyor ayoll yeni bölümleri izlemesemde youtubede bölüm sahnelerine hep bakıyorum mesutun ve Özgür Ozan hüsnüyede tebrikelr son bölüm reytingleri onun sayesinde geliyor zaten :A

Hüsen Avni Danyal bu yıl Çetin Tekindor kadar başarılı tarık ünlüoğlunud unutmamak lazım 3 ustayada tebrikler :bhr: Onur Tunada kendisini baya geliştirdi sesinede alıştık artık , Oktay Kaynarcada hala iş var maşşllah onlarada tebrikler :A

Onur BüyükTopçu ve Ufuk Özkanda bu sıkıntılı dönemde yüzümü güldürenler oldu :A

@xemrexxx in buruşuk kösemi Nurgülde hernekadar muratımın yanıdna ezilsede iyi iş çıakrıyor bence ve Yüksek Sosyeteden Zuhal Olcay zaten listede sadece bu 2 kaıdn oyuncu kalitlei oyuncular diğerlerin hepsini özelikle burcu biriciği başta olmak üzere çöp sepetine atın gitsinler ayoll :A
senin muratla ertuğrulu ilk 20 den şutlamışlar :A @EFE UYSAL la ağlayın :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,316
Puanı
264
Emeğine sağlık, ama beğendim diyemeyeceğim. Listede oy verdiğim bir isim var sadece :) Ceren Moray ve Zuhal Olcay sevdiğim isimler. Ilk 20 de yer almaları iyi olmuş. Sanki ikinci attığın liste daha bir ilk 20 gibi duruyor.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
@Çiğdem- @destere @yader @dosimosi @mrt-06 @Bully @Forumdash @cookies @vadikızı @MEnes @Harunnn60 @Dka @FaJi @denizz19 @Aserat @pompy @MasacRE- @papuleoo @Diyar Semran @gizem ak @MayısKralı @EFE UYSAL @Billy Kane @tolgab @soo @Ahmad @ozmoturk @halukerogluFOX @hasancrtk16 @turkuazz @Felon @batuhankaralar @sürgünüm

ocak ayı oylaması 27 ocak-1 şubat arasında olacak;

izlemeyi bıraktığınız dizileri
yeni başladığınız dizileri
aklınızda var dizilerden ayrılan isimleri bu konuda söyleyebilirsiniz:X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Çiğdem- @destere @yader @dosimosi @mrt-06 @Bully @Forumdash @cookies @vadikızı @MEnes @Harunnn60 @Dka @FaJi @denizz19 @Aserat @pompy @MasacRE- @papuleoo @Diyar Semran @gizem ak @MayısKralı @EFE UYSAL @Billy Kane @tolgab @soo @Ahmad @ozmoturk @halukerogluFOX @hasancrtk16 @turkuazz @Felon @batuhankaralar @sürgünüm

bu ay paramparcaya bakmaya firsatim olmuyor onu listemden cikar :D
bu sehir ardindan gelecek ve ölene kadari ekle :A
Seviyor sevmiyorada bakamadim bu ay onuda cikar :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060

Teyzem paramparçaya bende bakmıyorum onu çıkart bencede ölene kadar bu şehir arkandan geleceği ve cesur yüreği ekle teyzem:D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

Baba Candır'dan çıkart beni. :X

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
izlemeyi bıraktığım dizi Bana sevmeyi anlat
yeni başladığım dizi EDHO) Bu sehir arkandan gelecek

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@xemrexxx bu yarışmanın sonuçları noldu kim birinc seçildi biz habire oy veriyoruz yarışmalarda sonuç yok bekleki sonuç açıklansın :)
@sürgünüm ün en iyi yabancı dizi yarışmasıda kaynadı gitti onada oy vermiştik sonuçlar sanırım 2019 da açıklanacak ? :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
@xemrexxx bu yarışmanın sonuçları noldu kim birinc seçildi biz habire oy veriyoruz yarışmalarda sonuç yok bekleki sonuç açıklansın :)
@sürgünüm ün en iyi yabancı dizi yarışmasıda kaynadı gitti onada oy vermiştik sonuçlar sanırım 2019 da açıklanacak ? :)
bu aralık ayıydı ocak ayında da kullanıcan :A