FF EFE UYSAL

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Forumun sevilen neşeli üyelerindendir aktifliği baya artmıştır, bu aralar çok mesaj yazmaktadır, Diriliş Ertuğrul hastasıdır, My düşmanıdır.:X Beşiktaş fanatiğidir.:X

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,324
Puanı
1,060
Şu an aramız yok benimle konuşmuyor göz ardı ettiği için bu yazdıklarımı bile
görmeyecek ama ben yinede yazmak istedim forumda aktif olmaya başladıktan
sonra en çok konuştuğum üyeydi efe önce mustafa ceceli konusunda sonra
efsane dizimiz Diriliş Ertuğrul konusunda bayağı konuşurduk resmini gördükten sonra
ben efeyi boncuk gözlüm diye sevmeye başladım yeşil boncuk boncuk gözleri bebek
gibi yüzü vardı çünkü ama maalesef artık bu sohbetler olmuyor beni sevmemeye başladı sevmemeye başladığı zamandaki olan olaylarda hiç bir suçum yoktu benim herşeyin üzerine yemin ederim ki yoktu neyse uzatmayayım canı sağolsun umarım yine tekrar benimle konuşur yine abla kardeş oluruz bunu herşeyden çok istiyorum o sevmesede melek ablası boncuk gözlüsünü sevmeye devam edecek Kurban Bayramın mübarek olsun rabbim kestiğin kurbanı kabul etsin Allaha emanet ol EFE UYSAL....;)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kışları kaybolup yazları aktif olmasıyla bilinen, ancak bu yaz aktif olmayarak hayal kırıklığı yaratan üyedir.

Gelecek yaza aktif olması dileğiyle.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Forumda en çok konuştuğum ve sohbet ettiğim üyedir, canımdır. Yönetici olmasını canı gönülden istediğim ve devamlı desteklediğim editördür. :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Foruma ilk geldiği zamanları bilirim. İyi efendi bir kardeşimizdir. Son zamanlarda pek göremesemde Dirilişi dört gözle beklediğini biliyorum.

Son zamanlarda pek sohbetimiz olmadı. Bunda benim Dirilişe ara vermem etkili olabilir. Umarım en kısa zamanda aramıza geri gelir.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Kendisi hakkında yapılan yorumlar 2 sayfa bile olmayan üye :A
O zaman forumda kimse yoktu kimse görmemişti :F :F Şansıma şimdi yazılıyor :A
Aktifliği artsa keşke :A
Sizin için arttıracam kardeşlerim :A
Kışları kaybolup yazları aktif olmasıyla bilinen, ancak bu yaz aktif olmayarak hayal kırıklığı yaratan üyedir.

Gelecek yaza aktif olması dileğiyle.
Arttıracam sizler için değerimi bilin :A
Forumda sevdiğim biridir:) dirilişçi fanatiği olarak bilirim:)
Tşk kardeşim bende seni severim :D
Forumda en çok konuştuğum ve sohbet ettiğim üyedir, canımdır. Yönetici olmasını canı gönülden istediğim ve devamlı desteklediğim editördür. :)
Sende öylesin kardeşim canımsın ciğerimsin inşallah oda bir gün olur :X
Foruma ilk geldiği zamanları bilirim. İyi efendi bir kardeşimizdir. Son zamanlarda pek göremesemde Dirilişi dört gözle beklediğini biliyorum.

Son zamanlarda pek sohbetimiz olmadı. Bunda benim Dirilişe ara vermem etkili olabilir. Umarım en kısa zamanda aramıza geri gelir.
Aynen kardeşim o zamanlar baya konuşuyorduk Diriliş izlememenle biraz konuşmalarımız baya azaldı ama yine konuşuruz :X

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Şu an aramız yok benimle konuşmuyor göz ardı ettiği için bu yazdıklarımı bile
görmeyecek ama ben yinede yazmak istedim forumda aktif olmaya başladıktan
sonra en çok konuştuğum üyeydi efe önce mustafa ceceli konusunda sonra
efsane dizimiz Diriliş Ertuğrul konusunda bayağı konuşurduk resmini gördükten sonra
ben efeyi boncuk gözlüm diye sevmeye başladım yeşil boncuk boncuk gözleri bebek
gibi yüzü vardı çünkü ama maalesef artık bu sohbetler olmuyor beni sevmemeye başladı sevmemeye başladığı zamandaki olan olaylarda hiç bir suçum yoktu benim herşeyin üzerine yemin ederim ki yoktu neyse uzatmayayım canı sağolsun umarım yine tekrar benimle konuşur yine abla kardeş oluruz bunu herşeyden çok istiyorum o sevmesede melek ablası boncuk gözlüsünü sevmeye devam edecek Kurban Bayramın mübarek olsun rabbim kestiğin kurbanı kabul etsin Allaha emanet ol EFE UYSAL....;)
Abla tşk grşlerin için :)