BluTV'de Sürpriz Gelişme!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,086
Puanı
1,061
BluTV-Logo.jpg

Türkiye'nin önde gelen dijital platformlarından BluTV'de sürpriz gelişme!

Geçtiğimiz aylarda tamamen Warner Bros. Discovery bünyesine geçen platformun 2024'te yayına girmesi planlanan orijinal yerli içeriklerinin 2025'e ertelendiği ortaya çıktı. 'Bozkır'ın 3. sezonunu hazırlayan senarist Levent Cantek, hem 'Bozkır'ın hem de senaryosunu yazdığı başka bir projenin ertelenen yapımlar arasında yer aldığını açıkladı.

'İlk ve Son', 'Magarsus' gibi işlerine de yeni sezon onayı veren platform, şu sıralar satın alma sürecinden önce çekilen 'Prens'in 2. sezonunu ekrana getiriyor.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu WBD yönetimi kadar ne yapmak nereye varmak istediğini anlayamadığım çok az yönetim var. :A

İsim değiştirdikten sonra Max'in konuşulduğunu çok az duyuyorum. Batışlarda olabilirler...

Bu bizim açımızdan çok kötü bir haber. BluTV ülkede en kaliteli dizi yapan dijital platformlardan, böyle satın alıp işlevsiz hale dönüştürmeleri izleyiciye saygısızlık...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,910
Puanı
360
Prens’in 3.sezonu olursa o da 2025 de yani.. üzücü

Reaksiyon puanı
134
Puanı
44
warner brosa satmak hatalı karar olmuş. zaten mali olarak çok güçlü bir şirket değil.şirketin mecbur ana önceliği abd yapımları olacak.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,739
Puanı
1,061
Bu WBD yönetimi kadar ne yapmak nereye varmak istediğini anlayamadığım çok az yönetim var. :A

İsim değiştirdikten sonra Max'in konuşulduğunu çok az duyuyorum. Batışlarda olabilirler...

Bu bizim açımızdan çok kötü bir haber. BluTV ülkede en kaliteli dizi yapan dijital platformlardan, böyle satın alıp işlevsiz hale dönüştürmeleri izleyiciye saygısızlık...
Zincir market mantığı tekelleştirmeye çalışıyorlar. Bir de zam yaparlar iyice kopar millet. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,638
Puanı
1,061
Koskoca WB bile yerel projeleri 1 yıl erteleyip kendi içeriklerini entegre etme kararı aldığına göre sektörde durum bayağı kötü :(