FF EFE UYSAL

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Bakalım abla zaman gösterir anahtardır :)))

zaman sana benim suçsuz olduğumu söyleyecek efe ben o olaydan sonra
çok ağladım şu an ağladığım gibi allah benim kalbimi biliyor eğer ben birşey
yapıp küfür ettilerse allah benim belamı versin kur-an kerime el basarım ben
birşey yapmadım:T

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@vadikızı @EFE UYSAL eskiyi geçmişte bırakıp artık barışın. Bunu EFE ile konuştum zaten. Hem Bayram günü küslük olmaz barışıp evlenin? :A

@EFE UYSAL bu arada kardeşim konuyu yeni gördüm. Fazla bir şey yazmama gerek yok. Sen zaten benim gözümde değerini biliyorsun, umarım birbirimize olan sevgi ve saygımız hep böyle devam eder. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
@vadikızı @EFE UYSAL eskiyi geçmişte bırakıp artık barışın. Bunu EFE ile konuştum zaten. Hem Bayram günü küslük olmaz barışıp evlenin? :A

@EFE UYSAL bu arada kardeşim konuyu yeni gördüm. Fazla bir şey yazmama gerek yok. Sen zaten benim gözümde değerini biliyorsun, umarım birbirimize olsan sevgi ve saygımız hep böyle devam eder. :)

küslük olmaz evet benim bütün uğraşımda bu zaten bayram günü
küslük olmasın diye

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

@EFE UYSAL bu arada kardeşim konuyu yeni gördüm. Fazla bir şey yazmama gerek yok. Sen zaten benim gözümde değerini biliyorsun, umarım birbirimize olsan sevgi ve saygımız hep böyle devam eder. :)
Yok artık abi tövbe de :F Biliyorum abi inş abi inş :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Niye la Melek Kayserili, akıllı oluyor buranın insanları babasının parasını yesen yeter sana? :A

babamın yenecek parası olsa keşke buna şükür emekli maaşı bize yetiyor
abimin durumu bizi üzüyor ama tabii durumu bilmiyosunuz abim öğretmenlikten
atıldı maalesef onun üzüntüsü içindeyiz kafam dağılsın diye giriyorum ama
sevdiğim değer verdiğim insanın senlle konuşmaması kötü tabii benim gerçekten
suçum yoktu kur-an kerime el basarım dedim daha ne diyim :(

Yeter yeter abi yeter bütün akrabalarını soyacam zenginler diye duydum sana da pay ayıracam değerini bil :F :A

sen önce benle konuş bi takibe al izle de sonra pay ver millete

Yok artık abi tövbe de :F Biliyorum abi inş abi inş :X

tövbe de diyo şuna bak sanki ben seninle evlenecem de:F sen önce bana inan da
şu bayram günü küs olmayalım efe ben gerçekten çok üzgünüm bu konuda ben birşey
yapmadım efe:( ben sana küs değilim hiç küsmedim de sadece kırıldım ve çok üzüldüm ve
çok ağladım tekrar söylüyorum eğer küfür olayında suçum vardı ise şu mübarek günde Allah
canımı alsın efe

@EFE UYSAL bu arada kardeşim konuyu yeni gördüm. Fazla bir şey yazmama gerek yok. Sen zaten benim gözümde değerini biliyorsun, umarım birbirimize olan sevgi ve saygımız hep böyle devam eder. :)

dediğim gibi efeye küsmedim ben o beni takibi bıraktı görmezden geldi ben bırakmadım bir ara bende görmezden geldim ama geri takibe adım izlemeye devam ettim görmesede yorumlarını beğendim şu bayram günü küskünlük olmasın istiyorum :Ttekrar söylüyorum küfür olayında suçum vardı ise
allah canım alsın

Son düzenleme:

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@EFE UYSAL inşallah bakalım :A

Bu arada @vadikızı ile küslüğünüzü bir kenara atın :-) Beni ilgilendirmez ama affetmek kötü bir şey değil aksine iyi bir şeydir sana bir şey kaybettirmez aksine kazandırır böylesine bir olayda..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sevdiğim anlaşabildiğim üyelerden birisi @EFE UYSAL ;)
ama seninde forumda aktiflik sorununa bir çözüm bulman lazım bence hem ertuğruldan haber alınamıyor hemde senden ikinizdende ekimde dönüş bekliyoruz ona göre :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
@EFE UYSAL inşallah bakalım :A

Bu arada @vadikızı ile küslüğünüzü bir kenara atın :-) Beni ilgilendirmez ama affetmek kötü bir şey değil aksine iyi bir şeydir sana bir şey kaybettirmez aksine kazandırır böylesine bir olayda..

ben diyecek her sözü söyledim atılacak adımları attım hiç suçum olmamasına rağmen hemde bundan sonra susuyorum orhancım:( kendisi bilir....

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
sevdiğim anlaşabildiğim üyelerden birisi @EFE UYSAL ;)
ama seninde forumda aktiflik sorununa bir çözüm bulman lazım bence hem ertuğruldan haber alınamıyor hemde senden ikinizdende ekimde dönüş bekliyoruz ona göre :A :A :A
İş güç abla Diriliş günleri yorum konusuna coşturacam merak etme başlasın dizi o zaman farkımızı koyavaz :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
adam kaza geçirmese onuda bilmicektik ayoll bunların başına birşeymi gelmesi gerekiyor bilmemiz için :A :A :A

Hakikaten ya geçen sezonda ne güzel bir çok haberler çıkmıştı bu sezon hiç
çıkmadı süpriz yapmak istiyorlar sanırım:D çağdaş öztürk diziye katıldığını
haberi bile çıkmamıştı