Kanal D Arka Sokaklar - Dizi Yorumları

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@Çiğdem- @papuleoo @Yakamoz-Asi Diyarbakırda Hastahane patlıyor terörist hastahaneyi basıyor Doktor kılığında @Çiğdem- Hastahanenin dışında Tır patlıyor
Bölüm genel olarak çok iyiydi. Duyguyu çok güzel verdiler. Özellikle operasyonlardaki çatışmalar gerçeğe yakın olmuştu.

Mesut ve Hüsnü bu bölümde çok zorlandılar. Zeliş'ten babasını bu kadar üzecek hamleleri senaristler nasıl yapıyor anlamış değilim, Hüsnü başkanın bir bölümde yüzü gülsün. Mesut'a gelirsek oğlunu kurtardı ama kendi vuruldu. Zaten son sahnedeki çatışma biraz hatalıydı, Gümüş o kadar askerin arasında nasıl kaçtı? Yönetmenin biraz dikkatli olması lazım.

Fragmana gelirsek resmen ateş ediyor. Umarım Mesut ölmez ve Hüsnü kızı ile barışır.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bölüm genel olarak çok iyiydi. Duyguyu çok güzel verdiler. Özellikle operasyonlardaki çatışmalar gerçeğe yakın olmuştu.

Mesut ve Hüsnü bu bölümde çok zorlandılar. Zeliş'ten babasını bu kadar üzecek hamleleri senaristler nasıl yapıyor anlamış değilim, Hüsnü başkanın bir bölümde yüzü gülsün. Mesut'a gelirsek oğlunu kurtardı ama kendi vuruldu. Zaten son sahnedeki çatışma biraz hatalıydı, Gümüş o kadar askerin arasında nasıl kaçtı? Yönetmenin biraz dikkatli olması lazım.

Fragmana gelirsek resmen ateş ediyor. Umarım Mesut ölmez ve Hüsnü kızı ile barışır.
kurşun sıyırır bence ama bombalı saldırı olucağını tahmin ettim @papuleoo istanbuldaki hastahane korunamadı diyarbakırdaki korunamaz demi orası resmen terör merkezi olmuş @papuleoo

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
kurşun sıyırır bence ama bombalı saldırı olucağını tahmin ettim @papuleoo istanbuldaki hastahane korunamadı diyarbakırdaki korunamaz demi orası resmen terör merkezi olmuş @papuleoo
Mesut'un kaldığı hastane İstanbul'da, Diyarbakır ile ne ilgisi var?

Evet ben o bombayı unutmuşum. Demek Gümüş ölen arkadaşları için intikam için Mesut'un peşinden gitmiş.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Mesut'un kaldığı hastane İstanbul'da, Diyarbakır ile ne ilgisi var?

Evet ben o bombayı unutmuşum. Demek Gümüş ölen arkadaşları için intikam için Mesut'un peşinden gitmiş.
Diyarbakır ilçe diyor reşat hocanın orda olması lazım İstanbul olması için @papuleoo geçen sezon finalli baya zarar görmüştü istanbuldaki hastahane @papuleoo

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@papuleoo bir şey soracağım reklam arasında biraz açtım da dizi farklı bir konuya mı geçiş yaptı yani daha askeri yönlü bir dizi mi oldu? Mesut falan asker olarak gördüm de merak ettim. Sonra da reklam girdi Zaten.