Kanal D Arka Sokaklar - Dizi Yorumları

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bende ölmemesi taraftarıyım ama böyle giderse referandum sonrasına bırakacaklar gibi duruyor.
dediğim çıkacak @papuleoo bide buyüzden referandumda hayır çıkarsa salih öğretmen bilinçALTI reklam demişti Vakıfbank yaptıysa evetli bir reklam bizde hayırlı reklam yaparım dedi biraz Arka sokakların kitlesi bence etkiliyebilir halkı bu konuda yapımcıda istemiyor evet çıkmasını öyle dönemleri yaşıyan bir yapımcı Türker inanoğlu Referandumda evet çıkarsa çıkarmak zorunda kalıcaz hayır çıkarsa çıkarmıcaz diyor ne yapıcaksınız o zaman @papuleoo

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Çiğdem- Benim yaptığım diziden Hükümete karşı bir şey yazsalar hemen seçim zamanında o muhalifi vurdurturum Seçim sonrasına kadar bekletirim @Çiğdem-
Bide Daha Hastahanenizi koruyamıyorsunuz yada Avmnizi yada Üniversitenizi

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
mesut gümüşü öldürerek intikamını aldı oktay ankaraya gitti pınar aliyi kıskandı selin mesuta bozuldu bence doktor hanıma samimi davrandığı için ve ali araba çarpmadan kurtuldu fragmana göre

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
mesut gümüşü öldürerek intikamını aldı oktay ankaraya gitti pınar aliyi kıskandı selin mesuta bozuldu bence doktor hanıma samimi davrandığı için ve ali araba çarpmadan kurtuldu fragmana göre
evet bencede ama ihlahki bir kaç bölüm sonra Ali vurulur öyle barışırlar yani ama mesut evlenince ne olucak merak ediyorum kime sığınacaklar @ömer karataş

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
oktay kalsaydı ona giderlerdi :D :D
Arka sokaklar sezon finali bir olsun Halkın polisi 31 temmuzda Sezon Finali yapıcam yoksa iki sihirli diziyle devam etmem çok zor yazın Adalet Peşinde o zaman konuyu değiştirmek zorunda kalıcam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Mankenlik Ajansı sahibi Hale, Buse’nin ifade vermesini engellemek için her yolu dener. Kızı susturmak için adam tutar ancak polisler olaya müdahale eder. Erkek kardeşini devreye sokarak Buse’yi mahkeme günü kaçırtır. Ekip kızı mahkemeye yetiştirmek için peşlerine düşer. Ali’yi elde etmek için sinsi planlar yapar.

Arka Sokaklar 438. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Buse, hayatını kurtaran Ali’den çok etkilenmiştir ve ona aşık olmuştur! Arka Sokaklar 438. Bölüm 21 Nisan Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! Tüm resimler

Selin’in komşusu Kadir, karısı Seval’e şiddet uygular. Selin bunu fark eder ve kadını adamın elinden kurtarır. Seval, kocasının düşmanları tarafından kaçırılırken Sevgi kaçıranları görür. Artık bir görgü tanığı vardır.

Metin ve Tekin, yolda baygın bir adam bulurlar ve yardım etmek için eve götürürler. Adam hafızasını kaybetmiştir ve hiçbir şey hatırlamaktadır. Hüsnü, evde tanımadığı bir adam görünce şaşkına döner ve sinirlenir. Adamı alıp emniyete götürür. Nazike, adamın eski kocası Talat’a olan benzerliği nedeniyle, Talat ismini takar. Emniyette kısa bir araştırmadan sonra, adamın adının Muzaffer olduğunu ve evli olduğunu öğrenirler. Nazike hayal kırıklığına uğrar, çünkü adamdan etkilenmiştir. Evlenme hayalleri suya düşer.

@Çiğdem- @Harunnn60 böyle entrikamı istiyorsun

Ekibin yeni derdi buse
@ömer karataş @papuleoo

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

Mankenlik Ajansı sahibi Hale, Buse’nin ifade vermesini engellemek için her yolu dener. Kızı susturmak için adam tutar ancak polisler olaya müdahale eder. Erkek kardeşini devreye sokarak Buse’yi mahkeme günü kaçırtır. Ekip kızı mahkemeye yetiştirmek için peşlerine düşer. Ali’yi elde etmek için sinsi planlar yapar.

Arka Sokaklar 438. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Buse, hayatını kurtaran Ali’den çok etkilenmiştir ve ona aşık olmuştur! Arka Sokaklar 438. Bölüm 21 Nisan Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! Tüm resimler

Selin’in komşusu Kadir, karısı Seval’e şiddet uygular. Selin bunu fark eder ve kadını adamın elinden kurtarır. Seval, kocasının düşmanları tarafından kaçırılırken Sevgi kaçıranları görür. Artık bir görgü tanığı vardır.

Metin ve Tekin, yolda baygın bir adam bulurlar ve yardım etmek için eve götürürler. Adam hafızasını kaybetmiştir ve hiçbir şey hatırlamaktadır. Hüsnü, evde tanımadığı bir adam görünce şaşkına döner ve sinirlenir. Adamı alıp emniyete götürür. Nazike, adamın eski kocası Talat’a olan benzerliği nedeniyle, Talat ismini takar. Emniyette kısa bir araştırmadan sonra, adamın adının Muzaffer olduğunu ve evli olduğunu öğrenirler. Nazike hayal kırıklığına uğrar, çünkü adamdan etkilenmiştir. Evlenme hayalleri suya düşer.

@Çiğdem- @Harunnn60 böyle entrikamı istiyorsun

Ekibin yeni derdi buse
@ömer karataş @papuleoo
Gümüş çıktıktan beri pek bakmıyorum [emoji17] ekibe bulaşan biri oldu mu reytingler artıyordu. Çıkarmakla hata yaptılar.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Gümüş çıktıktan beri pek bakmıyorum [emoji17] ekibe bulaşan biri oldu mu reytingler artıyordu. Çıkarmakla hata yaptılar.
bence referandumdan dolayı yaptılar ve seyircilerin tepkisi sürekli bir düşman diye facebook sayfalarına baktım içerdeden farkı kalmazdı ozaman kebapçıya düşman geliyordu biraz Ab yi yükseltip belkide ben buseden bir felaket çıkar ve bide o fuhuş çetesinin lideri serbest kalır @papuleoo temmuza kadar farklı bir şekilde uzatmaları imkansızdı boşanma davasında bir sıkıntı çıkacak diyorum @papuleoo