Kanal D Arka Sokaklar - Dizi Yorumları

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@papuleoo bir şey soracağım reklam arasında biraz açtım da dizi farklı bir konuya mı geçiş yaptı yani daha askeri yönlü bir dizi mi oldu? Mesut falan asker olarak gördüm de merak ettim. Sonra da reklam girdi Zaten.
biraz diyarbakırda geçecekler değişiklik yok @denizz19 sürekli fenerin maçlarıyla çakıştı milli maçlada çatıştı

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@papuleoo bir şey soracağım reklam arasında biraz açtım da dizi farklı bir konuya mı geçiş yaptı yani daha askeri yönlü bir dizi mi oldu? Mesut falan asker olarak gördüm de merak ettim. Sonra da reklam girdi Zaten.
Mesut'un oğlu terör örgütü tarafından kaçırılmıştı, Mesut oğlunu kurtarmak için özel harekatçılarla operasyona çıktı ve oğlunu kurtardı. Ama kendi son sahnede vuruldu. Ayrıca olayda doğu diye lanse edilen yer Bursa'dır. Pompy bahsettiği gibi Diyarbakır değil. Zamanın varsa ve izlemek istersen don yarım saatine bakmanı tavsiye ederim. Zaten izlersen gelecek haftayı otomatikman izleyeceksin [emoji4]

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Mesut'un oğlu terör örgütü tarafından kaçırılmıştı, Mesut oğlunu kurtarmak için özel harekatçılarla operasyona çıktı ve oğlunu kurtardı. Ama kendi son sahnede vuruldu. Ayrıca olayda doğu diye lanse edilen yer Bursa'dır. Pompy bahsettiği gibi Diyarbakır değil. Zamanın varsa ve izlemek istersen don yarım saatine bakmanı tavsiye ederim. Zaten izlersen gelecek haftayı otomatikman izleyeceksin [emoji4]
Aşk ve Mavi izliyorum ama ben ama unutmazsam vakit bulduğumda bakarım :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kanal d güney doğu yazmış ama

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız bak biz buna halkın dizisi farkı diyoruz trendlerde ilk 5 te 2 video :A
Ekli dosyayı görüntüle 54444

la bu ay oy kullan senin yüzünden @papuleoo protestosuna maruz kalıyorum.ss
benimkide pek fazla yetmiyor herhalde
mesut bende hayır diyorum benide kovun diye mesaj atmış bu bölüm kesin olarak diziden çıkıyormuş dedeme nasıl söylücem bunu ben :( :( :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
mesut bende hayır diyorum benide kovun diye mesaj atmış bu bölüm kesin olarak diziden çıkıyormuş dedeme nasıl söylücem bunu ben :( :( :(
Bu bir propaganda Arka sokaklardan Hayır Propagandası Evet çıkarsa Mesut çıkmak zorunda kalıcak diyorlar @Çiğdem- @papuleoo

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu bir propaganda Arka sokaklardan Hayır Propagandası Evet çıkarsa Mesut çıkmak zorunda kalıcak diyorlar @Çiğdem- @papuleoo

Sinan Koloğlu, Mesut'un diziden çıkmayacağını söyledi.
aaa iyi bari çıkıcaksada az sabredip diziyi haziranda bitirsinler mesutsuz arka sokaklar olmaz ayoll rıza babasız hüsnünüz bile olur mesutsuz olmaz :A :A :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
aaa iyi bari çıkıcaksada az sabredip diziyi haziranda bitirsinler mesutsuz arka sokaklar olmaz ayoll rıza babasız hüsnünüz bile olur mesutsuz olmaz :A :A :A
Zaten öyle bir şey olursa Kanal d ye tepki koyar Bein tv alır cuma cumartesi pazar pazartesi maç olursa Kanalları bölecekler her halde Amerika gibi
Bein Action Turkey diye Arka sokaklar bence yine cumartesi olur ozaman
Ozan yurdakul foxu ikna eder derimde
Dayan yüreğim tutunamadı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@papuleoo Hüsnü'nün kızı neden limoni çocuklarla? Reklam arası açtım güzel gidiyor gibi bölüm.
Zeliş ailesinden habersiz biriyle evlendi. Ondan dolayı aile tepkili kendisine.

Bölüm çok ama çok güzeldi. Tek eksik müziklerdi. Mesut ne zaman vurulsa müzikler berbat şekilde seçiliyor. Ali, Hüsnü ve Aylin'deki vurulmalarda verilen duyguyu maalesef Mesut vurulurken alamıyorum [emoji17]

Mesut ölecek mi ölmeyecek mi bir türlü cevap vermediler. Bence bu belirsizlik daha uzun süre devam edecek gibi duruyor. Hüsnü sonunda Rıza Baba'nın dediğine gelip kızına yaptıklarından pişman olacak.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
Zeliş ailesinden habersiz biriyle evlendi. Ondan dolayı aile tepkili kendisine.

Bölüm çok ama çok güzeldi. Tek eksik müziklerdi. Mesut ne zaman vurulsa müzikler berbat şekilde seçiliyor. Ali, Hüsnü ve Aylin'deki vurulmalarda verilen duyguyu maalesef Mesut vurulurken alamıyorum [emoji17]

Mesut ölecek mi ölmeyecek mi bir türlü cevap vermediler. Bence bu belirsizlik daha uzun süre devam edecek gibi duruyor. Hüsnü sonunda Rıza Baba'nın dediğine gelip kızına yaptıklarından pişman olacak.
aynen boşanacak sonra alphandan ve ailesi ve alphan başlarına bela olacak sonra bu arada mesut ölmez bence bu saatten sonra