TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 57.Bölüm

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Alper Saldıran mı, yuh. :F

Adam iyiymiş. :A
Gözleriniz benziyor. :A

Julien'in küçüklüğünü de bilirsin. :A

b0305de2fef97ee8ec704ac7f51d4157.jpg

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine harika bir bölüm olmuş :Z Senin konuk olman ayrı bir güzel :Z @Ahmed Birbirimizin bir çok şeyini biliyoruz ama ona rağmen sohbetin harika olmuş :Z Fotolarda da süpersin :bhr:

İtiraflara diyecek hiçbir şeyim yok. Kaç haftadır aynı olaylar siz de iyice İzdivaç programlarına döndünüz hep aynı kişiler üzerinden gidiyorsunuz :F

İyi ki geçen hafta olaylara dahil olmadım, yoksa benimle ilgili de kesin bir şeyler yazılırdı :A

Son olarak itiraf 23'ü okurken kahkaha attım Aşk-ı Memnu repliklerini itirafta kullanan kişi kim acaba :A

"Zamanla herkesin sohbetlerine meze olacaksın. Etrafında bir tane bile dostun kalmayacak. Kimi gözünü dikecek, sen bakamayacaksın; kimi gözünü kaçıracak senden. Kimseyle gerçekten göz göze gelemeyeceksin."

Fena güldüm :F

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Yine harika bir bölüm olmuş :Z Senin konuk olman ayrı bir güzel :Z @Ahmed Birbirimizin bir çok şeyini biliyoruz ama ona rağmen sohbetin harika olmuş :Z Fotolarda da süpersin :bhr:

İtiraflara diyecek hiçbir şeyim yok. Kaç haftadır aynı olaylar siz de iyice İzdivaç programlarına döndünüz hep aynı kişiler üzerinden gidiyorsunuz :F

İyi ki geçen hafta olaylara dahil olmadım, yoksa benimle ilgili de kesin bir şeyler yazılırdı :A

Son olarak itiraf 23'ü okurken kahkaha attım Aşk-ı Memnu repliklerini itirafta kullanan kişi kim acaba :A

"Zamanla herkesin sohbetlerine meze olacaksın. Etrafında bir tane bile dostun kalmayacak. Kimi gözünü dikecek, sen bakamayacaksın; kimi gözünü kaçıracak senden. Kimseyle gerçekten göz göze gelemeyeceksin."

Fena güldüm :F
Aynen bebişim. :Z
Konuk sunucu olarak sorularda harika idi, teşekkürler güzel sözlerin için ayrıca. :love1:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İtiraf 10'u yapan piyon, biiiip korkun yoksa gelecek hafta bebek ağzını aç dök yarım kalan yaralarını. Ama altına ismini yaz hayatında bir kere adam ol. :D

İstersen bana özelden de yazabilirsin eski günleri bir hatırlarız kimin ne olduğunu şimdi dost olup o zamanlarda arkasından vurduklarını bir bir konuşalım. Bilmem biiiplerin yer mi bu konuşmaya. :)

Ben bu forumda bir tane Rüzgar bilirim o da Mustafadır, diğer rüzgarlar ile beni karıştırmayın. Ha korkun benim yönetime dönüp seni yine cezaya boğacağım ise merak etme onu hallettik @XanTier ve @mrt-06 ile. Sen o güzel kafanı yorma böyle büyük işlere, küçük oyunlara takıl. ;)
Neyi hallettik? :lol: