TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 57.Bölüm

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,382
Puanı
1,061
Yiğit konusu en başta. Yiğit'in forum için, forumun da Yiğit için öneminin ben de farkındayım. Saygı duyuyorum, takdir de ediyorum. Açtığı haber konularıyla, uzun süreli arkadaşlıklarıyla savunmanızı anlıyorum. Benim anlamadığım Forumda internet üzerinden 1 kız size ne yapmış olabilir ki koca koca adamlar bu kadar kin biriktirmişsiniz. Dışarı vura vura bitiremiyorsunuz haftalardır. Yaptığını iddia ettiğiniz şeyler, hayatınızda bir kere bile canlı görmediğiniz ve büyük ihtimalle hiç bir zaman da görmeyeceğiniz bir kızın arkasından bu kadar sallamanızı doğru kılamaz. En fazla göz ardı edersin, engellersin konu biter. Herkes gibi onun da ailesi annesi, babası, kardeşi var. Empati yapın diyorsunuz ya asıl empati yapılacak yer burası. Siz kendinizi onun ailesinden birinin yerine koyun. Durumun hassaslığını anlamınıza yardım edecektir.
Bütün gece bir kızı çekiştirmek ayıptır, bu yaştaki adamlara yakışmaz. Yiğit'in onunla olan sorunları beni ilgilendirmez. Okuduysanız eğer tartışmayı bu yaştaki adama bütün gece sanaldan bir kızı eleştirmek yakışıyor mu diye sordum hep, aralarındaki muhabbete hiç girmedim. Sözümün de arkasındayım, Yiğit'in yaptığı ayıp, hatta günahtır. Kendisine de yakıştırmıyorum tavrını.

@Ahmed kendime geleyim, röportajı detaylı bir şekilde okuyacağım. :D Gece çok gitti geldi forum. Ben de girmedim daha, bugün patlar konu. :D

@yatutarsa ile ilgili itiraf erken yazılmış. Bu aralar kendisi kabul etmese de cidden deprosyonda. :A Ama kendisini eski dönemden tanıyan biri olarak öyle biri değil aslında, kışın toparlayacak diye umuyoruz. :D

İtiraf 15. Çok kaliteli laf sokmuşsun kanka. :D Furkan'ın karakteri öyle. Hep de öyleydi. Yani hiç kanka, seni seviyorum falanlı biri olmadı. Eskiden de odundu. :A Mesela senin bu itirafını görse "Ben öyle olduğunu düşünmüyorum. :) " der çıkar gider, hiç sallamaz mesajını :D Zamanında bana çok yardımı değdi, iyi arkadaşlık kurduk. Ama o jenerasyonun dönemi kapandı artık.
Benim de forum hayatım farklı artık. Ben senin dediğin o sosyal hayatı yıllar önce tam 1.5 yıl doya doya yaşadım. Banlandık, eğlendik, geyiğin dibine vurduk. Şu anda yaşanan forum içi bir çok tartışma da bana gereksiz geliyor. Ben eğlenceme bakarım, senin dediğin dönemleri geçtik artık maalesef. :(
Pompy da canımız, ciğerimiz. Onun durumunu hala anlamayanların olması kötü.

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,374
Puanı
561
Yiğit konusu en başta. Yiğit'in forum için, forumun da Yiğit için öneminin ben de farkındayım. Saygı duyuyorum, takdir de ediyorum. Açtığı haber konularıyla, uzun süreli arkadaşlıklarıyla savunmanızı anlıyorum. Öncelikle Zeynep ile forum dışı da alakam olduğum için konulardan bayağı bir haberim var. Durduk yere 5 sene sonra birine saldırmadım yani. Benim anlamadığım Forumda internet üzerinden 1 kız size ne yapmış olabilir ki koca koca adamlar bu kadar kin biriktirmişsiniz. Dışarı vura vura bitiremiyorsunuz haftalardır. Zeynep'in yaptığını iddia ettiğiniz şeyler, hayatınızda bir kere bile canlı görmediğiniz ve büyük ihtimalle hiç bir zaman da görmeyeceğiniz bir kızın arkasından bu kadar sallamanızı doğru kılamaz. En fazla göz ardı edersin, engellersin konu biter. Herkes gibi onun da ailesi annesi, babası, kardeşi var. Empati yapın diyorsunuz ya asıl empati yapılacak yer burası. Siz kendinizi onun ailesinden birinin yerine koyun. Durumun hassaslığını anlamınıza yardım edecektir.
Bütün gece bir kızı çekiştirmek ayıptır, bu yaştaki adamlara yakışmaz. Yiğit'in onunla olan sorunları beni ilgilendirmez. Okuduysanız eğer tartışmayı bu yaştaki adama bütün gece sanaldan bir kızı eleştirmek yakışıyor mu diye sordum hep, aralarındaki muhabbete hiç girmedim. Sözümün de arkasındayım, Yiğit'in yaptığı ayıp, hatta günahtır. Kendisine de yakıştırmıyorum tavrını.

@Ahmed kendime geleyim, röportajı detaylı bir şekilde okuyacağım. :D Gece çok gitti geldi forum. Ben de girmedim daha, bugün patlar konu. :D

@yatutarsa ile ilgili itiraf erken yazılmış. Bu aralar kendisi kabul etmese de cidden deprosyonda. :A Ama kendisini eski dönemden tanıyan biri olarak öyle biri değil aslında, kışın toparlayacak diye umuyoruz. :D

İtiraf 15. Çok kaliteli laf sokmuşsun kanka. :D Furkan'ın karakteri öyle. Hep de öyleydi. Yani hiç kanka, seni seviyorum falanlı biri olmadı. Eskiden de odundu. :A Mesela senin bu itirafını görse "Ben öyle olduğunu düşünmüyorum. :) " der çıkar gider, hiç sallamaz mesajını :D Zamanında bana çok yardımı değdi, iyi arkadaşlık kurduk. Ama o dönem kapandı artık.
Benim de forum hayatım farklı artık. Ben senin dediğin o sosyal hayatı yıllar önce tam 1.5 yıl doya doya yaşadım. Banlandık, eğlendik, geyiğin dibine vurduk. Şu anda yaşanan forum içi bir çok tartışma da bana gereksiz geliyor. Ben eğlenceme bakarım, senin dediğin dönemleri geçtik artık maalesef. :(
Özet geçsene bro bu ne böyle :(

Ayrıca uzatmak gereksiz yani. Aynı konu üzerinde 100'lerce sayfa da konuşsanız anlaşamayacaksınız ne sen ne o aynı fikirde olmayacaksınız. Bu yüzden konuşmak gereksiz :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,382
Puanı
1,061
Özet geçsene bro bu ne böyle :(

Ayrıca uzatmak gereksiz yani. Aynı konu üzerinde 100'lerce sayfa da konuşsanız anlaşamayacaksınız ne sen ne o aynı fikirde olmayacaksınız. Bu yüzden konuşmak gereksiz :)
Özet şu ki, herhangi bir kızın hakkında koca koca adamların bütün gece konuşmasından rahatsızım. Millet de ben Yiğit'in karakterine laf etmişim gibi "Yiğit şöyle adam, böyle iyi adam" triplerine girmiş.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Bu haftada öbür haftalarda olduğu şekilde birçok itiraflar birbiriyle benzer olmuş.
Bu forumda birçok tartışma oldu birçok kişi birbirini kırdı,çoğu kişi birbiriyle tartıştı ama o tartışmalar bu itiraf programında olduğu kadar abartilmadi,aslında sorunda tam olarak burada bazı konuların kapatılması uygun ken,bu konular daha bir konuşuluyor.bu şekilde kutuplaşmanin hiçbir üyeye fayda olacağını sanmıyorum.
@Ahmad programa konuk olman iyi olmus,ayrica yorumların oldukça keyifliydi,fotolarda iyi cikmissin,röportaj kısmında yorum yazan tüm üyelerin emeğine sağlık başarılı bir röportaj olmus:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Yiğit konusu en başta. Yiğit'in forum için, forumun da Yiğit için öneminin ben de farkındayım. Saygı duyuyorum, takdir de ediyorum. Açtığı haber konularıyla, uzun süreli arkadaşlıklarıyla savunmanızı anlıyorum. Benim anlamadığım Forumda internet üzerinden 1 kız size ne yapmış olabilir ki koca koca adamlar bu kadar kin biriktirmişsiniz. Dışarı vura vura bitiremiyorsunuz haftalardır. Yaptığını iddia ettiğiniz şeyler, hayatınızda bir kere bile canlı görmediğiniz ve büyük ihtimalle hiç bir zaman da görmeyeceğiniz bir kızın arkasından bu kadar sallamanızı doğru kılamaz. En fazla göz ardı edersin, engellersin konu biter. Herkes gibi onun da ailesi annesi, babası, kardeşi var. Empati yapın diyorsunuz ya asıl empati yapılacak yer burası. Siz kendinizi onun ailesinden birinin yerine koyun. Durumun hassaslığını anlamınıza yardım edecektir.

İtiraf 15. Çok kaliteli laf sokmuşsun kanka. :D Furkan'ın karakteri öyle. Hep de öyleydi. Yani hiç kanka, seni seviyorum falanlı biri olmadı. Eskiden de odundu. :A Mesela senin bu itirafını görse "Ben öyle olduğunu düşünmüyorum. :) " der çıkar gider, hiç sallamaz mesajını :D Zamanında bana çok yardımı değdi, iyi arkadaşlık kurduk. Ama o jenerasyonun dönemi kapandı artık.
Aynen aynen, forum resmen çökmüştü dün. Tam benim konuk olmamı bekliyormuş. :(

@Ahmed çok güzel olmuş. Forumda yapılan en sıcak röportajlardan biri. Ellerine sağlık. @sokak sanati biraz taraflı sorular sormuşsun sanki Umut'um. :D
Çok teşekkür ederimm. :bhr::bhr:

Bu haftada öbür haftalarda olduğu şekilde birçok itiraflar birbiriyle benzer olmuş.
Bu forumda birçok tartışma oldu birçok kişi birbirini kırdı,çoğu kişi birbiriyle tartıştı ama o tartışmalar bu itiraf programında olduğu kadar abartilmadi,aslında sorunda tam olarak burada bazı konuların kapatılması uygun ken,bu konular daha bir konuşuluyor.bu şekilde kutuplaşmanin hiçbir üyeye fayda olacağını sanmıyorum.
@Ahmad programa konuk olman iyi olmus,ayrica yorumların oldukça keyifliydi,fotolarda iyi cikmissin,röportaj kısmında yorum yazan tüm üyelerin emeğine sağlık başarılı bir röportaj olmus:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok güzel şeyler yazmışsın. Teşekkürler. :love1::love1:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,602
Puanı
1,061
@Ahmed bu arada soru cevapları da okudum gayet güzel cevaplamışsın hepsini fotolarda oldukça iyi :D

Bana göstermemiştin yüzünü burada maşallah yardırmışsın :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Abi biz burda Yiğit ve Harun ile beraber mertçe dürüstçe konuştuk hakaretler yedik o zaman niye konuşmuyorsunuz. Çok mu önemli insanlarsınız forumdada itibarınız düşecek diye korkuyorsunuz. Biz konuşurken adam akıllı konuşsaydınız keşke. Böyle yaptığınız tek şey suyu bulandırmak.

@Yiğitt @Harunnn60 bizde artık konuşmayalım şu olayı bence. Kız sayemizde gündem oldu kendini pervane sanıp rüzgar üflüyor sanıyor. Boşa gündem etmeye gerek yok.:F

Onun dışında @denizz19 konusunda evet çok sorunlar yaşadık ama kin beslemiyorum bende ona karşı. Zamanında bize (Çiğdem'ide katmış itirafa) denilen hakeretler ve onu koruyan yönetimide unutmuş değilim. Sadece ortam bozulmasın diye ses çıkartmıyorum bende artık kendisine zaten forumda çok aktif değil şu dönem yakındada askere gidecek gider ayak ara bozmaya gerek yok. Ara bozmak için yapılan bu itiraf hiç gerek yok.:)
Ama kral konusunda haklısın ve çok tatlısın bebeğim.:love1: