TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 57.Bölüm

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İtiraf 5
yatutarsa bu forumun büyük kara deliği olmalı sanırım. Nasıl bir karamsarlık ki bu tüm forumun enerjisini canla başla içine hapsetmeyi başarıyor, şaşkınlıkla izliyorum. berkann adlı üyede küçük kara delik. :))) Bakalım o büyüyünce ne yapacak.
Kendinize gelin artık yaşınız 60 değil gençlik çağındasınız!
-Anonim-
Benim için itiraf yapan yanında @yatutarsa'ya da yapıyor sanırım. :D Bunun aynısını geçenlerde de yapmıştı birisi. -muhtemelen aynı kişi- Yani cevabı mı yeterli bulmadın, neden aynı itirafı yeniden yaptın? :D Şahsen kara delik olduğumu düşünmüyorum. Belki senin gibi gülücükler saçamıyorum etrafa her zaman, ama kara delik de abartı olur. Hem benim için hem de yatutarsa için. Hatta bence biz gayet eğleniyoruz. :D Ayrıca 60 yaşındakiler mutsuzlar mı?

Dosi itiraflarını anlayamıyorum. Neler oldu, neler bitti hiç bilmiyorum. Pek de bilmek istemiyorum. Saçma gözüküyor. :D

Soru: Berkann'ı bir anda gay olarak gördük ve bir anda forumda bu konularla ilgi çekti. Ama son dönemde göremiyoruz onu. Çektiği ilgi bazı kesimde antipati yarattı acaba bu antipati onu forumdan uzaklaştırmış olabilir mi? Kendini ezik dışlanmış hissedip gitmiş ve pes etmiş olabilir mi? Amacı ilgi çekmekmiydi diye sorduğun oldu mu hiç?

Cevap: bence şu an uzak durmasının tepkilerle falan ilgisi yok. Zaten ben baya önceden berkann daha foruma açılmadan önce onun gay olmasını anlamışdım hatta özelden sormuştum falan. Sonra bu konudan bi süre geçti birden forumda bu kimliğini belli etmeye başladı. Kendi penceremden bakarsam biraz düşüncelerini abartılı şey yapdığını diyebilirim. Yani paylaşımlarında falan. Ama tabiiki kendini kabullenme döneminde çoğu eşcinselin yaşadığı şeyler o yüzden zamanla daha da normale döner bence.
Forumdan kaybolmamın belli bir sebebi yoktu. Girmeyi unuttum yani en mantıklı açıklama bu. Kendimi ezik ve dışlanmış hissetmiyorum. Sadece şu var: Açtığım konular, yaptığım durum güncellemeleri çok yanlış bir zamanlamaydı benim için. Buna üzülüyorum şu an ama yapacak bir şey yok yani. Bu da böyle olmalıymış.

Bence yaptığım tek abartılı şey, sıklıktı. Ama durum güncellemelerinin amacı bu değil mi? Ne düşünüyorsan yaz gitsin. Ama içeriğimde sorun/abartı olduğunu düşünmüyorum. Şu an normal miyim sence Ahmed? :D

Eline sağlık, güzel bir bölüm olmuş. Tipini biliyordum zaten. Yakışıklı çocuksun, neden kızlarla olmuyorsun? :A
Hiç sorma. Birimizle ilgili itiraf olunca diğerimiz de promosyon olarak arada kaynıyoruz herhalde. :D Benim durumum itiraflarda çok dikkat çekmeye çalışınca bıraktım o tarz durumları. Çok eskiden hiçbir yere yazmazdım, sonra foruma yazmaya başladım baktım milleti benden daha çok sıkıyor foruma yazmayı da bıraktım tekrar kendime saklıyorum ama hala geliyor itiraflar. :D
Yapmacık diyen arkadaşa teşekkürler ama biraz daha açmalı yorumunu, haftaya bekliyorum.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Hiç sorma. Birimizle ilgili itiraf olunca diğerimiz de promosyon olarak arada kaynıyoruz herhalde. :D Benim durumum itiraflarda çok dikkat çekmeye çalışınca bıraktım o tarz durumları. Çok eskiden hiçbir yere yazmazdım, sonra foruma yazmaya başladım baktım milleti benden daha çok sıkıyor foruma yazmayı da bıraktım tekrar kendime saklıyorum ama hala geliyor itiraflar. :D
Yapmacık diyen arkadaşa teşekkürler ama biraz daha açmalı yorumunu, haftaya bekliyorum.

Ne yazıyordun ki? Sanırım küçük kara delik olduğum için, yazdığın inanılmaz depresif şeyler bana normal geliyordu. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,675
Puanı
860
Abi bir şeyi merak ediyorum nedir bu Dosi olayı? Her bölümde onunla ilgili şeyler görmekten gerçekten sıkıldım.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 56870

PART 1
Herkese merhaba, 1 hafta boyunca gönderdiğiniz itirafları şöyle:​

İtiraf 1
Ters bir şey yaşamamamıza ve kendisini sevmeme rağmen Billy Kane'le aramda bariz bir soğukluk oluştuğunu seziyorum, iletişim kurma çabalarım defalarca karşılıksız kaldı.
-Anonim-

İtiraf 2
Geçen hafta yaşananlar da gösterdi ki belli bir kitle Yiğitt'i kıskanıyor. Başarılı ve haklı olanlar her zaman kıskanılır ;)
-Anonim-

İtiraf 3
Atacan Admin olduktan sonra kısa sürede tek admin olarak kaldı. Kaan gidişiyle , ve elinden geldiğince çok iyi idare ediyor. Bazen oda ara vermeyi dile getiriyor, Sakın yani Kaan gidişinden sonra senin önemin varlığın, forumda artık daha önemli bir hal aldı. Sakın gitmeyi aklından bile geçirme ayoll. Buradan sesleniyorum ayoll . :A
-Çiğdem-

İtiraf 4
Forumda bazı üyeler beni hayal kırklığına uğrattı, geçen hafta ki konu herkesin rengini belli etti. Çok şaşırdım ve kırıldım, sadece bunu söylemek istiyorum.
-Yiğitt-

İtiraf 5
yatutarsa bu forumun büyük kara deliği olmalı sanırım. Nasıl bir karamsarlık ki bu tüm forumun enerjisini canla başla içine hapsetmeyi başarıyor, şaşkınlıkla izliyorum. berkann adlı üyede küçük kara delik. :))) Bakalım o büyüyünce ne yapacak.
Kendinize gelin artık yaşınız 60 değil gençlik çağındasınız!
-Anonim-

İtiraf 6
RüzgarGülü olayları bilmeden ortalığa atılıp yorum yapması komik İyilik güzellik dersleri vermeye devam.
-Anonim-

İtiraf 7
Yiğit bence çok dürüst birisi, biraz bazı konularda haksızlık yapıldığını düşünüyorum ona, çünkü kimsenin arkasından iş çevirmez. Ne düşünüyorsa direk söyler ayoll. Mesala millet anonim olarak birbirine saydırıyorken, Yiğit ismiyle yapması örnek bir davranış.Keşke herkes ismiyle yapsa bu sözüm özellikle anonimden ağır hakaretlere kaçanlara. Yiğit yokluğu askerde zaten baya belli oldu, beni forumun eğlence yönü ilgilendiriyor ve Yiğit bu yönden baya etkili birisi forum için. :bhr:
-Çiğdem-

İtiraf 8
Forumu ikiye bölen olay geçen hafta Dosi'nin gelmesiyle sonlandı, Dosi forumu dışarıdan takip ettiğini açıkça söyledi. sokak sanati, Yiğitt, Harunnn60 gibi üyeler açıkça haklı çıktı. Dosi'yi savunanlar bu arkadaşlardan özür dilemeli
-Anonim-

İtiraf 9
sokak sanati sahtesin ! yüze gülüp arkadan iş çeviriyorsun ! oyunlarından haberim var VADİKIZI ablamı rahat bırakacaksın yoksa gözükmeyen yüzünü gelecek hafta anlatacağım !
-Anonim-

İtiraf 10
Yakamoz-Asi tüm olanı biteni izliyormuş, herkesi görüyormuş. Gözlüğü büyütmüş galiba. :kiki: Bir ara dosi benim rüzgarım bitmemiş deyince kendisi de Yakamoz rüzgarı devam edecek der zannettim. :kiki:
Eski defterler açılmasın istersen.:p Geçmişte yaptığın tarafsızlık yüzünde çoğu üye ya protesto yaptı yada forumdan ayrılmak istedi. Bu tiyatro sahnesinde rolün bitti, daha rol yok sana.
-Anonim-

İtiraf 11
Yiğitt'e geçen hafta büyük haksızlık yapıldı, o kişilerin Yiğit'ten özür dilemesi gerekir. Birlik olup "sen yaşından utanmıyor musun", "sen yalan söylüyorsun", "sen iftira atıyorsun" vs. vs. bunları yazanlarında olaydan haberi dahi yok . Olayları bilmeden Yiğit'e bu ithamlarda bulunacağınıza yıllardır forumda olan arkadaşınıza böyle ağır sözler söyleyeceğinize keşke adamı dinleseydiniz, insanları bir çırpıda harcamak yargısız infaz yapmak bu kadar kolay demek ! Özellikle de denizz 19 sen.
-Anonim-

İtiraf 12
Harunnn60 adamın dibidir, tanısanız ne kadar doğal ve hakiki bir dost olduğunu anlayacaksınız. Geldiğim günden beri yanımda, her durumda arkamda. Dost dediğin lafta değil, böyle olur. Canımsın Harun. :)
-Yiğitt-

İtiraf 13
Ozan mrt-06'ya ne kadar teşekkür etse az adam tek başına forumu götürüyor. Bir gün forumdan ayrılırsa forumun tam anlamıyla çöküşü gerçekleşir.
-Anonim-

İtiraf 14
yatutarsa yapmacıksın..
-Anonim-

İtiraf 15
S.G.A.T çok ilginç gerçekten. Sanki pompy'nin daha adam akıllı edilmiş versiyonu gibi duruyor. Konumuz bu değil benim merak ettiğim bu adamın Fks14 sevgisi nereden geliyor. Belli ki geçmişte çok güzel dostlukları vardı ama bu bağ zamanla azaldı sanırım. Çünkü ne zaman Fks14 profiline baksam S.G.A.T 'ın mesajlarını görüyorum. Üstelik 5-6 aylık bir mevzu değil. Adam senelerce hal hatır soruyor ona. Fks14'de soğuk buz gibi cevaplarla sanki kuzey kutbundan yeni gelmiş gibi cevaplar yazıyor. S.G.A.T dost ve arkadaşlık kavramlarının senin için önemli olmasına çok sevindim.
-Anonim-

İtiraf 16
sokak sanati en son denizz19'u da yenerek krallığını ilan etti adamın önünde kimse duramıyor.
-Anonim-

İtiraf 17
RüzgarGülü'nün aşırı itici birisi olduğunu düşünüyorum.
-Anonim-

İtiraf 18
"Dosi ve denizz19 İyilik Güzellik Günleri" adlı tiyatro oyunu başladı :F Çok başarılısınız "sahtelik" duygusunu o kadar iyi yansıtıyorsunuz ki. :F
-Anonim-

İtiraf 19
Yiğitt -sokak sanati- Harunnn60 haklı oldukları halde neden onlara suçlayıcı tarzı mesajlar yazılıyor anlamıyorum. Özellikle Yiğit'e yapılan haksızlık gözle görülür durumda. Artık yazmanın vakti gerçekten geldi. Yiğitt ne kimseye iftira atıyor nede birilerini küçük görüyor. Yaptığı tek şey gözle görülen bir gerçeği söylemek. Bunu da başta gerçekten iyimser bir şekilde söyledi. Birileri de olaydan bir haber siz büyütüyorsunuz olayı, biraz empati kurun tarzı mesajlar yazılıyor. Gerçekten iyi niyetli olmasa askerden ilk geldiği zamanlarda yapardı.O zamanda bu olaylar vardı sadece forumun geneline yansımıyordu.
-Anonim-

İtiraf 20
Rüzgar Gülü sen muhteşem bir detaysın :bhr:
-Anonim-

İtiraf 21
DosiFobi Nedir?

Kişinin, içine düştüğü bunalımdan dolayı sürekli fakeler yaratması ya da yalan söyledikten sonra karşısında duyduğu, kapıldığı baskılı, hastalık derecesinde güçlü korku. Kişi bu süreç içerisinde söylediği sözlerde de tutarlılık göstermez.
DosiFobi Nasıl Gelişti?

Türkiye içerikli Fav10 sitesinde yaşanan fake üyelik ve yalanlar tartışması giderek büyümüş zamanla ekşisözlük ve onedio gündemine taşınınca sosyal medyada bir çok kişinin haber olmuştu. Yaşanan bu olayın ardından aynı tarzdan vakalar olduğu tespit edilince uzmanlarca 2 yıl sonra bu fobinin olduğuna kanaat getirilmiştir. İsmini ise olayın odak noktası olan ''dosi' adlı üyeden almıştır.
-Anonim-

İtiraf 22
Deniz ve Dosi bırakın Çiğdem gibi davranmayın çünkü Çiğdem gibi doğal olamıyorsunuz, yapmacıksınız... Benim bir şeyden haberim yok, ben safım ayaklarına yatıp yine Yiğit, sokak sanati ve diğerlerini kötü göstermeye çalıştınız. Deniz sen bir genç kıza "kartlaşmış" deyip gülüyordun, yine aynı kıza "köylü" deyip dalga geçtin yine aynı kıza açık açık konularda hakaretler savurup "yapmacık, iki yüzlü, kendini beğenmiş" şekilde biraz da modluğuna güvenerek hakaretler saydırdın, açıkca kışkırtıcı mesajlar yazdın, o kız kim iyi biliyorsun ÇİĞDEM.. sonra ne oldu? Programda sütten çıkmış ak kaşık edalarıyla "hiçbir şeyden haberim yok" diyerek kendini aklamaya çalıştın .... İnsanları eleştirirken geçmişe bakmak gerekiyor sen Yiğitt'e sokak sanati'na edepsiz derken kendi geçmişinde bir genç kıza ne demişsin önce ona bak .... İkincisi dosi olayı forumdan temelli gidiyorum deyip arada girdiğini itiraf etti bu konuda yapılan itiraflar haklı çıkardı ... Fake olayına suskun kalması da aynı şekilde doğrular nitelikte ... Dosi konusunda her şey ortada daha fazla ekleme yapmama gerek yok burda tek eleştirilmesi gerekn Tolstoyevski ve Aserat... Tolstoyevski'nin yaptığı birileri onun gibi konuşup hesap açmış şeklinde yaptığı skandal yorum, açıkca forumdaki insanları suçladın bir kişi korumak için ... Dosi bu kadar önemli mi ki onun gibi konuşup onu kötü gösterecek, forumdaki insanlar bu kadar mı kötü bu kadar mı işsiz ? zeki bir insansın fakat belli ki bazı gerçekleri göremiyorsun ya da görmek istemiyorsun buda sana böyle komik yorumlar yaptırtıyor ...
-Anonim-

İtiraf 23
Dosi seni bilen birisi olarak sana tavsiye. :)
Yenilgiyi kabul edemiyorsun. Hepsi bu. Hayatını, hırsına kurban edeceksin. Onla tekrar olacaksın da ne olacak ? O sana mı dönecek ? denizz19 yada Tolstoyevski nasıl karşılayacak ?Korkmuyor musun? Olabilecekleri düşünmüyor musun ? Hadi diyelim forumu tekrar bıraktın. Sonra ne olacak ? Geçen ortada kaldığın gibi yine kalacaksın. Foruma tekrar geri döndüğünde (şuan döndüğün gibi) senin fake olaylarını bilen hepsi senin peşine düşecek. Fake üyelik mevzusu ve Çiğdem mevzularını açmalarını isteyecekler. Bunu bekleyecekler. Herkes bu olayları konuşacak. Zamanlar herkesin sohbetlerine meze olacaksın. Etrafında bir tane bile dostun kalmayacak. Kimi gözünü dikecek, sen bakamayacaksın; kimi gözünü kaçıracak senden. Kimseyle gerçekten göz göze gelemeyeceksin. Ortalığa dökülmeyen olayların bile o zaman açılacak, sağda solda konuşulacaksın. İster istemez çekeceksin kendini. Dışlanacaksın.
Şuan ben iyiyim modundasın ve içimde ki tüm her şeyi attım diyorsun. Yaprak ağaçtan düşünce, rüzgarın oyuncağı oIurmuş. Çoktan sende düştün o ağaçtan bir rüzgar eşliğinde bilinmeyene gidiyorsun. Bu kadar sakinlikten sonra yakında fırtına yakındır. Her şey geç olmadan yaptığın her şeyi açıkla.
-Anonim-

İtiraf 24
sokak sanati ve xemrexxx'in gizli örgütünü ifşa etmeye devam ediyorum hem de kanıtlarla. Geçen hafta bu arkadaşlar fazlaca korktu gerçekler acıdır tabii . dikkat ettiniz mi VADİ, Necati Şaşmaz ile ilgili bir haber olduğunda baştan xemrexxx koşar ardından sokak sanati gelir hemen ardından konuda xemrexxx sözde sokak sanati'na laf atar ya da tam tersi sokak sanati xemrexxx'e laf atar. sokak sanati emre'ye "sen eskiden vadi izlerdin düşün halini" der mesajı bir daha okuyun ! diziyi altan alta nasıl karalıyor gördünüz mü? Yani asıl hedef xemrexxx değil VADİ, vadi'nin o kadar kötü bir dizi olduğunu vurguluyor ki insanların beynine bunu yerleştirmeye çalışıyor. İşte bu yapı bu kadar tehlikeli ! birbirleriyle takışır gibi gözüküp asıl hedefleri bu kavga gürültüyle vadi'yi küçük düşürmek ... ikisi takıştıktan sonra da yanına yardımcıları geliyor biri Harunnn60, xemrexxx sen şöyle derdin böyle derdin deyip geçmişten alıntılar yapıp diziyi yerden yere vuruyorlar. DEVAMI GELECEK
-Anonim-

İtiraf 25
Bu durum güncellemesinde şarkı sözü paylaşmayı fazla abartıyorlar. Gönderme yapacağım diye kasmayın bu kadar.:(
-sokak sanati-

Ekli dosyayı görüntüle 56871

PART 2

Bir süprizim var sizlere. Bu hafta ben konuğum ve tam 6 konuk sunucumuz bana soruları yönlendirecek. Seçtiğim isimler bana en yakın, beni en çok tanıyan kişiler. Herkesin beni tanıması için çok güzel sorular soracaklarından emin olduğum o konuk sunucular ise S.G.A.T. ,Yiğitt, ozgur2113, mrt-06, sokak sanati ve Harunnn60.

Ve yeni bölümm başlar. Ahmed karşınızda. :Z
S.G.A.T. : Merhaba, Ahmad'ı ben az çok bu yaz tanıdım. İster özelde konuşarak, ister forum içi. 2 sorum olacak. İlki Ahmad kimdir? Ne işe yapar? Yaşı başı kaç? Bu forumda ne işi var? Diğeri de sonda. :D

Ahmed: Öncelikle merhaba, sorular için teşekkürler Serhancımm. Ben Əhməd ve ya Ahmed. Herkes biliyordur Azerbaycan türküyüm ve Bakü’de yaşıyorum. 21 yaşındayım, balık burcuyum. Bu yıl Bakü Devlet Universitesi’den mezun oldum ve master sınavına girdim. Çok şükür ki emeklerime değdi ve Eylülden itibaren Bakü Devlet Universitesinde master yapacam 2 yıl. Doğru yurt dışı planlarım var ama bakalım 2 yıl daha buralardayım. Daha önce hiç yutdışına çıkmadım bu arada. Reelde çok pozitif, sıcakkanlı ve herkesle iyi geçinebilen biriyim. :D Şimdilik bu kadar genel bilgi yeter. :D Forumda ne işim var sorusu güzelmiş. Televizyon ve dizilerle fazla ilgilendiğim dönemde keşfetdiğim yer idi ve 4 yıldır hala buradayım. Severek girdiğim bir ortam.

Yiğitt: Forumda eşcinsel kimliğini gizliyordun, biz o kadar yakın olmamıza rağmen bana bile söylememiştin. Ama son zamanlarda eşcinsel kimliğini rahatlıkla söylüyorsun. Neden gizledin ya da şimdiki gibi ön plana çıkarmadın daha önce? Forumdaki üyelerden mi çekindin?

Ahmed: Selam Yiğitt, sorun için teşekkürler Yiğit’im. Bunun asıl nedeni benim reel hayatımla ilgili aslında. Yani kendimi kabullenme döneminde idim ve eşcinsel olmamı kendi kendime bile itiraf edemiyordum. Hatta 2013 sonları 2014 ve 2015 başları gibi aşırı kendime kapanık olduğum dönemde en önemli eğlence kaynağım forum idi. Aslında fazlaca asosyalliğim forumda takılma zamanımı artırmıştı ve hızlıca mod’luğa kadar yükselmiştim. Şu an ise kendimi olduğum gibi seviyorum, hayatımı özgürce yaşamaya başladım ve tabii ki bu da forumdaki hallerime etki ediyordur. Bu durum ise forumda daha fazla eşcinsel kimliğim ortaya çıkmasına neden oluyor. Çok önceden ise mrt-06, Harunn60, ozgur2113, sokak sanati gibi isimler eşcinsel olduğumu biliyordu.

ozgur2113: 1. Forumda bugüne kadar verdiği en iyi/en kötü kararlar nelerdir?
2. Forumda değiştirmek istediğin tek bir anın olsa, hangisini değiştirmek isterdin? 3. Foruma üye olduğun ilk zamanlardaki Ahmed ile şimdiki Ahmed arasında ne gibi değişiklikler var? 4. Senin için forumun olmazsa olmazı nedir?

Ahmed: Teşekkür Özliş’im soruların için. :Z 1. Soruya cevabım. En iyi kararım heralde son zamanlarda bu programı başlatmak oldu, ilk defa senaryo-yarışma kısmında ciddi ciddi bişey yapıyorum. En kötü kararım ise bir kere nickimi For Smile mi ne böyle saçma bişey yapmam idi. :D 2. Soruna ise cavabım birkaç ay once Yiğitle yaşadığım tartışma idi… 3. İlk üye olduğum zamanda asosyal, kapalı, utangaç bir Ahmed vardı. Şimdi ise çok pozitif, hayat dolu ve sosyal bir Ahmed. 4. Bence en yakın olduğum kişiler benim için olmazsa olmaz. :bhr:

mrt-06: 1. Hiç yaşadığın hayattan bıkıp çok uzaklara gitmek istedin mi? İstediysen bu düşünceyi temellendiren olaylar nedir?
2. Eşcinsel olduğunu açıklamıştın.. Kendindeki değişimi ilk ne zaman fark ettin ve bu zamana kadar bu konuda yaşadığın sıkıntılar neler oldu? Çevrenden destek olan da olmuştur köstek olanlar da, biraz anlatır mısın?

Ahmed: Teşekkürler AtaCanım soruların çok güzel. :bhr: Tüm sorularına ortak bir cevap verecem, umuyorum tümünü kapsayacak cevapı verebilir.
Ben en küçük yaşlarımda yani daha 3 ve ya 4 yaşımda kızların oyuncakları ile oynayarak ve kendimi küçük bir kız çocuğu gibi hiss ederek baya herkesin eleştri noktası idim. Daha o yaşlarda özgüvenimde baya yaralar aldım. 5-13 yaş aralığında dediğim durumlar azaldı, daha çok erkek kankalar falan edindim, ama yine de dünyaya onlardan daha farklı baktığımın farkında idim sadece bu ne diye ismini bilmiyordum. 13 yaşımda internetde falan araştırma ile artık tek olmadığımı anlamışdım ama yine de çok küçük bir kasabada yaşadığım için kendimi yalnız hiss ediyordum. Zamanla herkesden uzaklaştım ve asosyal birisi haline gelmiştim, hatta 17-19 yaş aralığımda artık Baküye gelip universiteye başlasam da yine de asosyal kapalı bir çocuktum. 19 yaşımda ilk defa reelde bir gay ile kanka oldum ve bu hayatımda baya değişim için ilk adım oldu. Zamanla yeni insanlar tanıdım, yeni arkadaşlıklar edindim ve s. Şu an ise kendimi seviyorum ve çok mutluyum. Tüm yaşadığım bu olaylarda özellikle kendime kapalı olduğum dönemde kendime zarar vermeyi veya uzaklara gitmeyi çok istedim, bıkmıştım herşeyten. Tabii ki sessizsen ve biraz soft biriysen hep az veya çok insanların şaka konusu oluyorsun. Ama hepsini atlatdım.

sokak sanati: Ben ise sana 10 üye ismi verecem sen 4-nü seçeceksin ve seçdiğin kişilerle ilgili sorularım olacak sana. İsimler ise bunlar
xemrexxx, Xantier, mrt-06, Harunnn60, Çiğdem-, vadikızı, Yiğitt, berkann, OzaN, Billy Kane

Ahmed: Öncelikle teşekkürler Umut'um. :Z mrt-06, Harunnn ve Yiğitt eliyecem. Zaten konuk sunucu yaptıysam sevdiğim isimler. :bhr:
OzaN, berkann, xemrexxx, Çiğdem- diyorum

Soru: Berkann'ı bir anda gay olarak gördük ve bir anda forumda bu konularla ilgi çekti. Ama son dönemde göremiyoruz onu. Çektiği ilgi bazı kesimde antipati yarattı acaba bu antipati onu forumdan uzaklaştırmış olabilir mi? Kendini ezik dışlanmış hissedip gitmiş ve pes etmiş olabilir mi? Amacı ilgi çekmekmiydi diye sorduğun oldu mu hiç?

Cevap: bence şu an uzak durmasının tepkilerle falan ilgisi yok. Zaten ben baya önceden berkann daha foruma açılmadan önce onun gay olmasını anlamışdım hatta özelden sormuştum falan. Sonra bu konudan bi süre geçti birden forumda bu kimliğini belli etmeye başladı. Kendi penceremden bakarsam biraz düşüncelerini abartılı şey yapdığını diyebilirim. Yani paylaşımlarında falan. Ama tabiiki kendini kabullenme döneminde çoğu eşcinselin yaşadığı şeyler o yüzden zamanla daha da normale döner bence.

Soru: Ozan foruma başkan olarak kısa bir ara verdi ve son yaşanan olaylar ile geri döndü tam olmasada. Sence koltuğu bıraktığı isimlerden memnun olmadığı için mi geri döndü yoksa koltuğunu özlediği için mi? Çünkü başkan olduktan sonra eskisi gibi ilgi görmemiş ve saygınlığını yitirmiş olabilir. Bunu geri istedi mi sence? Sebebi bu mu renk değiştirmesinin?

Cevap: mrt-06 ve Bully, aynı zamanda diğer yöneticiler bence işlerini güzel yapıyordu yani onla ilgisi yoktu. Sadece OzaN bazı forum içi olaylarda olayın dışında kalınca pek buna ısınamadı, yani emekli tarzı kalmaya alışamadı galiba. Bu yüzden yeniden bazı olaylarda admin gibi kendini göstermeye çalışıyor, ben daha ölmedim burdayım diyor. :F

Soru: Çiğdem'i bir çok olayın içinde görüyoruz ama en az konuşan sence neden o oluyor? Foruma sadece eğlenmeye geldiği için mi yoksa iyi anlayışlı kız imajı zarar görmesin diye mi?

Cevap: Çiğdem bence kötü birisi değil ama doğrusunu söylemek gerekirse göründüğü kadar olayları ve herşeyi takmayan, sadece eğlenmeye gelen bir kız olduğunu da düşünmüyorum. O tartışmalı-olaylı kısımlarda biraz fazla kendini geri planda tutmaya çalışıyor olabilir, ama ne de olsa her olayda az çok yine hep ismi geçiyor. Backstage'de neler oluyor bilemeyiz.

Soru: xemrexxx'in sadece 1 dizide başarılı bi başrol oynayan Meryem Üzerliyi abarttığını düşünüyor musun? Meryem Uzerli son dönemde sadece kahkahası ile meşhur oldu Saba gibi acaba başarısız oyunculuk kariyerini Saba gibi program yaparak devam ettirse Emre bundan memnun olur mu?

Cevap: Bence herşeyi abartarak yaşayan bir kişiliğe sahip. Zaten bunun aksini kimse iddia edemez. Belki şaka karışık belki ciddiyetle söylenen "şakalar"la devamlı kendi sevdiklerini savunuyor. Yani onun için sevdiği zaten kafadan en iyidir. :D Meryemi ben de severim ama öyle fazla abartılacak birisi değil zaten herkes biliyor, xemrexxx kafasına göre takılsın bu konularda. :A

Harunnn60: 1. 4 yıldır dostluğumuz devam ediyor. Bu süreç içeresinde benim sana hangi olay yada davranışım seni çok sevindirip özellikle duygulandırdı?
2. En büyük pişmanlığın nedir?
3. Gelecekte bir gün senle tanışıp 1 gün geçirme fırsatımız olursa özellikle o 1 günde neler yapmak istersin ki arkadaşlığımız için unutulmaz bir gün olsun?

Ahmed: Sorular için teşekkürler Aaron’um.
İlk soruya cevapım ise bana yapdığın video’lu hediyelerin ve sayamayacağım onlarca anı. Çok güzel bir dostsun gerçekten. Şu an biraz daha mesafeli olsak da çok konuda yanımda oldun ve çok güzel bir güven duygusu verdin. Teşekkür ederim bunun için.
2ci soruya cevapım ise enn büyük pişmanlığım çok anlamsız kişiye karşı yıllarca devam eden platonik aşkım.
Son soruda ise bence seninle 1 gün buluşabilirsek zaten önceden ne plan yapmış olursak olalım hiç akla gelmez o planda yapacaklarımız. Zaten kendiliğinden herşey gelişir ve hiç kuşkum yok ki muhteşem ve unutulmayacak bir gün olur.

S.G.A.T. : Tabi ki yüzünü göreceğimiz fotoğrafını hepimiz merak ediyoruz. Yani arkadaşlar ediyor, ben zaten gördüm :D Diğeri de kendine ait olan özel bir fotoğrafın. Forumda paylaştığın doğa resimlerinden bir nesneye iyi bir fotoğrafçı gözüyle bakabildiğin zaten belli oluyor. Ben daha farklı bir resim isterdim, başka bir yönünü öne çıkaracak. :D

Ahmed: Beni forumdaki bazı arkadaşlarım Instagram'dan takip ediyor ve ya Whatsapp'da var, onlar bilir ben baya resim çekinmeyi severim. O yüzden buraya koymaya baya resim seçeneğim vardı. :F mrt-06 ve S.G.A.T. sağolsun 3nü seçtik. :F
Ekli dosyayı görüntüle 56872

Ekli dosyayı görüntüle 56873

Ekli dosyayı görüntüle 56874

S.G.A.T. : Son olarak çoğumuzun gelecekle ilgili kaygıları vardır, iyi bir gelecek de isteriz . Sence yıllar sonra görmek istediğin Ahmad için yeteri kadar çalıştın mı? Bunu hakediyormusun? Felsefi olmayan bir cevap verirsen sevinirim. :D
Ve tabi ki forum ve bizimle ilgili son düşüncelerin. :D
Teşekkürler bize kendini tanıttığın için. Umarım bizi unutmazsın ve yıllar sonra da bu konuya gelip "zamanında neler yaşamıştık" diyebiliriz. :D

Ahmed: Bence şu ana kadar gelecekte yaşamak istediğim hayat için çok birşey yapmadım ve bu çok üzücü birşey. Tenbel birisi olmak çok kötü.
Gelecek ile ilgili en önemli kaygım bir gün geriye bakıp birşeylerden büyük pişmanlıklar duymamdır. Hem yaptıklarım hem yapmadıklarım için.
Ve çok teşekkür ederim hepinize konuk olduğunuz ve güzel sorular sorduğunuz içinş Umarım okurken keyif alırsınız. Forum benim sosyal medyadaki evim gibi. Tabii ki sevmediğim falan kişiler var, ama burası bir aile gibi iyisiyle kötüsüyle. Teşekkürlerrr bir daha herkese.
Resimler ve cevaplar her şey harika Ahmet'im:love1:

@Yiğitt teşekkür ederim kanka itirafın için. :Z

İtiraf 24 troll gibi duruyor. :A Kesin tanıdık bir isim. :F @sokak sanati @xemrexxx

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,194
Puanı
1,061
İtiraf 10'u yapan piyon, biiiip korkun yoksa gelecek hafta bebek ağzını aç dök yarım kalan yaralarını. Ama altına ismini yaz hayatında bir kere adam ol. :D

İstersen bana özelden de yazabilirsin eski günleri bir hatırlarız kimin ne olduğunu şimdi dost olup o zamanlarda arkasından vurduklarını bir bir konuşalım. Bilmem biiiplerin yer mi bu konuşmaya. :)

Ben bu forumda bir tane Rüzgar bilirim o da Mustafadır, diğer rüzgarlar ile beni karıştırmayın. Ha korkun benim yönetime dönüp seni yine cezaya boğacağım ise merak etme onu hallettik @XanTier ve @mrt-06 ile. Sen o güzel kafanı yorma böyle büyük işlere, küçük oyunlara takıl. ;)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
aa şu fotonu birine benzetecem ama aklımın ucuna gelip geri gidiyor :A :A :A @Ahmed
whatsapp-image-2017-08-20-at-2-20-42-pm-9-jpeg.56873
Bak seçimimi herkes beğendi. :love1: @Ahmed

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060