İçerde 15.Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Muhteşem bir dövüş sahnesi izledik :Z Arrow yada Daredevil'i Ay Yapım olarak TR'ye uyarlıcaz karar verdim. Pazartesi bunu toplantıda gündeme getircem @Çiğdem- @xemrexxx :A

Bu kavganın galibi yok. Silahı ilk sıkan kazanır. Ya da ilk indiren kaybeder :T:
Son yumruğğu atan akzanır ayoll onuda davut yaptı ohhh olsun :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk silahı çıkaran da Davut oldu yoksa Sarp alırdı onu. :A Bu beraberliğin intikamını alır elbet Sarp reyiz sıkıntı yok. :A Bakarsın daha devam eder kavga :D
AYY hadi roadan bee ben kız halimle sizden daha iyi biliyorum davutum son yumruğu atıp sarpı dövdü sonra silahınıda çeker bu sefer kaybettiniz sarp minikten korktu davuttan dayak yedi balonuznuz patladı ayoll :Z:Z:Z

@Forumdash @MasacRE-

@MasacRE-

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bende simdi senin icin bi 5 dakika bakayim dedimde suan Babasinin Meleke tokat sahnesiydi.
sizin Melek hic guzel rol yapmiyor.
@Çiğdem- e hak verdim :A
Kadın oyuncularımız kötü zaten maalesef ben de Çiğdemle hem fikirdim bu konuda.:F Erkekler o kadar efsane ki kadınlara bütçe ayıramamış adamlar. :A

Ama dizimiz aksiyon dizisi yani, aşk dizisi olmadığı için pek rolleri yok zaten kadınların, sıkıntı yok bu yüzden. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
AYY hadi roadan bee ben kız halimle sizden daha iyi biliyorum davutum son yumruğu atıp sarpı dövdü sonra silahınıda çeker bu sefer kaybettiniz sarp minikten korktu davuttan dayak yedi balonuznuz patladı ayoll :Z:Z:Z

@Forumdash @MasacRE-

@MasacRE-
Minikten korkmadı. Gerçeği söyledi :A İlk yumrugu bizim oğlan attı son yumrugu senin oğlan attı. İlk senin oğlan silah çekti. En son bizim oğlan indirecek silahı. Yani bu demek oluyorki önceki mesajda dediğim gibi son indiren silahı kazanır. Biz kazandık :Z

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

@Forumdash @MasacRE-

@MasacRE-
Dövmek öyle olmaz canım Sarp'ın Mert'i yere yatırıp yumruk manyağı yaptığı gibi olur. :A

Bu dövüş berabere bitmiştir, tabii şimdilik. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dövmek öyle olmaz canım Sarp'ın Mert'i yere yatırıp yumruk manyağı yaptığı gibi olur. :A

Bu dövüş berabere bitmiştir, tabii şimdilik. :A
Minikten korkmadı. Gerçeği söyledi :A İlk yumrugu bizim oğlan attı son yumrugu senin oğlan attı. İlk senin oğlan silah çekti. En son bizim oğlan indirecek silahı. Yani bu demek oluyorki önceki mesajda dediğim gibi son indiren silahı kazanır. Biz kazandık :Z
Karizmanız yerlerde ben bilmem ayoll gidin hımbıl oğlanınızı biraz spor yaptırın göbek büyütmüş iyice :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ilk bölümde kaldım çağatay öldüyse öldüğü yerden sonra devam edeyim diziye :)
Sen çağatayı neden sorun ediyorsun ki:A Kim olsaydı?:A Sen harbiden bu diziyi nasıl izlemezsin ya? Tam senlik aslında aksiyonu (vurmalı kırmalı anlamında değil) temposu filan yuksek dizi, mıymıy sahneler oldukça az. Nasıl beğenmedin(b)