İçerde 15.Bölüm Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen çağatayı neden sorun ediyorsun ki:A Kim olsaydı?:A Sen harbiden bu diziyi nasıl izlemezsin ya? Tam senlik aslında aksiyonu (vurmalı kırmalı anlamında değil) temposu filan yuksek dizi, mıymıy sahneler oldukça az. Nasıl beğenmedin(b)

ilk bölüme baktım çetin tekindor amcamızın hatrına :) yalnız ilk bölümde devamının nasıl geleceğini çözdüm işin o yüzden soğudum diziden birde tabi çağatay etkisi var onada bir türlü ısınamadık :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ilk bölüme baktım çetin tekindor amcamızın hatrına :) yalnız ilk bölümde devamının nasıl geleceğini çözdüm işin o yüzden soğudum diziden birde tabi çağatay etkisi var onada bir türlü ısınamadık :)
Dizi zaten filmden uyarlama çözmen doğal :X F filmi izlemişmiydin?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Göbekli diyemiydi tüm bu hıncın :F @Bully @MasacRE-

@Çiğdem- Çağatay şu vücudunu açık açık sergilemedi ya, ondan bütün siniri bir soyunsa bizden çok Sarpçı olur :A

KAAMAK_1.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Güzel bölüm olmuş. Detaylı yorum yapacaktım da üşendim. :A Dizi sezonun en iyi işi şuanlık. Bu gidişle de senaryoda çuvallamazlarsa öyle bitirir. :) Her bölüm belirli bir seviyenin üstünde. Durmak da bilmiyor. Bu bana dizinin tek sezonluk olacağını gösteriyor. Sezon başında 38 bölümlük senaryo var dendi ama Ay Yapım bu uzatabilirler ihtimali vardı hep. Ama bu hızla bu sezon bitebilir gibi duruyor. Neyse efsane olarak kalsın uzatıp saçmalamasın ben buna razıyım. :)

Bu arada söylemeden edemeyeceğim Alyanak karakteri dizinin en iyi karakterlerinden bu kesin. Her sahnesinde ayrı gülüyorum. Minikle olan sahnesinde çatladım. :A Baba ile olan sahnesinde de baya güldüm. Müthiş işleniyor karakter. :A Ölmeyeceğini de tahmin etmiştim kolay harcanmayacak bir karakter. :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yorumu tesadüfen gördüm ama benim gibi düşünen varmış çok şükür. Yönetim niye el atmıyor ki? :D
Yoğunluğum vardı bir süredir ilgilenemedim. Ozan'ın da aktif olduğu bir zamanı kolluyorum, çok peşinden koşturuyor. :F

Bende yetki olsa çoktan banladıydım. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Yoğunluğum vardı bir süredir ilgilenemedim. Ozan'ın da aktif olduğu bir zamanı kolluyorum, çok peşinden koşturuyor. :F

Bende yetki olsa çoktan banladıydım. :D

Ama tek o değil bir sürü fakesi var galiba hatta kesin o dediğin hesap bile fake olabilir.:F