İçerde 15.Bölüm Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Canım bizim yorumlarımız kaliteli, fake üyelerle konu coşturmuyoruz. :A

Bizi etiketlemiş ya oraya şöyle bir baktım da reklam arasında dedikodu falan yapıyorlar işte zaten dizilerinde konuşulacak bir şey bile yok, kaale almaya bile değmez yani :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Şu lafına susuyorum. Suskunlugum asaletimdendir :A Totalin batakliğina çekemeyeceksin beni ve bu sayfadakileri:A
Geçmişte tüm total dizileri izleyen seni hiç kaale alamıyorum :A

Bizi etiketlemiş ya oraya şöyle bir baktım da reklam arasında dedikodu falan yapıyorlar işte zaten dizilerinde konuşulacak bir şey bile yok, kaale almaya bile değmez yani :A
İşte bizde total sıcaklığı var biz sohbet ediyoruz siz soğuk nevale yorumlar :F

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beni de MEnes'le falan çekmeye çalışmış okudum geçtim. :F Hit kazandırır mıyım hiç oraya :A

Ahan da kavga geliyor, hadi Sarp göster gücünü Davut'a. :Z Coşkun da çıktı sonunda korkuttu çocukları pis. ss

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

sen buraya laf atma gel konumuza aa ev sahibi evden disari cikmamali.
tamam bizim dizimizi daha cok seviyorum ama bu da @Bully nin sevdigi dizi ve konuyu acanda o :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Hangi dizilerim totaldi be :F asmalı konak ve zerdaya lafı getiriyorsan git bak bakalım neymiş :F
Bu arada dizide birileri uçuyordur diyorsun ama sizin dizi de hergün biri komalık :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hangi dizilerim totaldi be :F asmalı konak ve zerdaya lafı getiriyorsan git bak bakalım neymiş :F
Bu arada dizide birileri uçuyordur diyorsun ama sizin dizi de hergün biri komalık :F
Valla uçmaktan daha mantıklı bizimki :F Asmalı Konak total tabi o dönemde ne aldığı değil şimdiki dönemde ne olduğu önemli :F

Sizin dandik dizi daha bitmedi ya, malum bizim korkumuzdan özetsiz yayınlıyorsunuz ya :A
Yok etrafta çok dandik iş var diye ekranda kaliteli bir şey eksilmesin diye devam ediyor reklamlarla :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Valla uçmaktan daha mantıklı bizimki :F Asmalı Konak total tabi o dönemde ne aldığı değil şimdiki dönemde ne olduğu önemli :F

Yok etrafta çok dandik iş var diye ekranda kaliteli bir şey eksilmesin diye devam ediyor reklamlarla :A
Siz uçamadiğiniz için mantıksız geliyordur:A Kediler de çiğere mundar diyor:F eskiden daha ab ülkeydik :A