Çukur - 2. Sezon 16. Bölüm Fragman

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çukur 2. Sezon Afiş.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ, Öner Erkan, Necip Memili, Berkay Ateş ve Erkan Avcı'nın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un '2. Sezon 16. Bölüm Fragmanı' yayınlandı.

"Çetin Bey! Buraya kadarmış aslan parçası..."

"Kökünde ölüm olanın dalında da ölüm olur!"⠀

Çukur, üç haftalık aranın ardından yeni bölümüyle Pazartesi 20:00’da Show TV'de!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor diyen Medet ve onun yanında uzaklara dalıp giden Metin gösterilmiş fragmanda. O zaman bunlar değildir Yamaç'ı vuran diyebilir miyiz ters köşe olarak düşünürsek Şerlok bey :A

He bir de Vartolu ile Cumali sapasağlam maşallah, hiç mi kavga etmedi bunlar ya daha başlayamadan engellendiler herhalde :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061

Noyan geri döndü mü :A

Karadenizimi satamam. :A :A

Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor diyen Medet ve onun yanında uzaklara dalıp giden Metin gösterilmiş fragmanda. O zaman bunlar değildir Yamaç'ı vuran diyebilir miyiz ters köşe olarak düşünürsek Şerlok bey :A

He bir de Vartolu ile Cumali sapasağlam maşallah, hiç mi kavga etmedi bunlar ya daha başlayamadan engellendiler herhalde :A
esas bomba budur :bhr: @Çiğdem- le Serhat kudurun:A @xBUGRAx @Aserat @Yiğitt @Dosi @vadikızı @ozmoturk @DarkLegenD @destere @mrt-06 @ozgur2113 @dreamy @Maskeli Fedai @Billy Kane

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Bence kesinlikle öyle, dizinin senaristinin elinde çok önemli bir koz var şuan. Dizinin başından beri bazı anlarda ters köşe yapmak istendi ama çoğu çok tahmin edilebilir şeylerdi. Bu sefer gerçekten sağlam bir fırsat var elinde. Ancak eğer gerçekten bunu yapan Medet çıkarsa ve gerçekten organ mevzusu yüzündense, ben dahil birçok kişi diziden soğuyacak. Umarım senin dediğin gibidir ki ben de öyle düşünüyorum. Herkes Medet olduğunu düşünüyor çünkü böyle düşünmemizi istiyorlar. Amaçları ters köşe yapmak senin de dediğin gibi bence. :A Peki bu konuda başka bir isim var mı kafanızda Utku beyciğim, şu yapmıştır falan dediğiniz? :A

O mevzuyu ben de anlamadım ya, Yamaç'ın vurulduğu haberi Yamaç vurulmadan geldi sanırım ışık hızıyla. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Bu konuya İstanbullu Gelin fragmanıyla gelmek mi? Çok tehlikeli hareket. :A

2251408_1920x1080 (1).jpg

@Çiğdem- @Forumdash @MasacRE- @serhatt @S.G.A.T. @MEnes @sokak sanati @batuhankaralar @vadikızı @kerem @Dosi @Maskeli Fedai @Billy Kane @mrt-06 @Aserat @xBUGRAx @destere @mrt-06 @ozgur2113 @dreamy

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Bu konuya İstanbullu Gelin fragmanıyla gelmek mi? Çok tehlikeli hareket. :A

Ekli dosyayı görüntüle 64158

@Çiğdem- @Forumdash @MasacRE- @serhatt @S.G.A.T. @MEnes @sokak sanati @batuhankaralar @vadikızı @kerem @Dosi @Maskeli Fedai @Billy Kane @mrt-06 @Aserat @xBUGRAx @destere @mrt-06 @ozgur2113 @dreamy
Kendini Adriana Lima dan güzel gören @Çiğdem- ve @serhatt gibi pek hadsiz gördüm seni:A seni de @destere nin yanına postalamali @Harunnn60 zindanın kapısını aç :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
ben Çarpışma izliyordum bunu değil, karıştırdın galiba ama :A @MasacRE-
Aslında diziyi baştan sona izlememiş olsamda son haftakardaki 2-3 bölüme baktım ve daha öncelerdende Vartolu karakterini sevdiğim için arada bakmışlığım var ve hakimim biraz diziye. Yani uzun lafın kısası, etiketlemeye devam edebilirsiniz :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Fragman pek sır vermemiş vermesin de zaten. Ama Vartolu ve Cumali arasındaki yüzleşme çok ciddi görünüyordu. Bu kadar hasarsız atlatmalarına şaşırdım doğrusu. :A Çeto'ya da bir şey olmaz o sahne tamamen heyecan olsun diye koyulmuş. :A Yamaç'ı da Medet falan vurmamıştır bırakın bu işleri senarist yönetmen beyler. Bize bu saçmalığı yapmayın lütfen. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bence kesinlikle öyle, dizinin senaristinin elinde çok önemli bir koz var şuan. Dizinin başından beri bazı anlarda ters köşe yapmak istendi ama çoğu çok tahmin edilebilir şeylerdi. Bu sefer gerçekten sağlam bir fırsat var elinde. Ancak eğer gerçekten bunu yapan Medet çıkarsa ve gerçekten organ mevzusu yüzündense, ben dahil birçok kişi diziden soğuyacak. Umarım senin dediğin gibidir ki ben de öyle düşünüyorum. Herkes Medet olduğunu düşünüyor çünkü böyle düşünmemizi istiyorlar. Amaçları ters köşe yapmak senin de dediğin gibi bence. :A Peki bu konuda başka bir isim var mı kafanızda Utku beyciğim, şu yapmıştır falan dediğiniz? :A

O mevzuyu ben de anlamadım ya, Yamaç'ın vurulduğu haberi Yamaç vurulmadan geldi sanırım ışık hızıyla. :A
Yani çok fazla da seçenek yok gibi görünürde. Metin ve Kemal'in karıları var. Onlar üzerinden bir tehdit gibi bir durum olma ihtimali var. Bir de Metin'in son bölümde bir ekstra sahnesi vardı karısıyla gösterdiler falan daha önce olmamış bir muhabbet. Ama dediğim gibi fragmanda onla Medet'i böyle şüpheli şekilde gösterdiklerine göre onlar olmamalı, akla ilk gelen seçenekler çıkmasın yani :A Veysel'in öldüğü gösterilmedi ama o da zaten onlara bağlı bir adam bile sayılmaz. Yamaç neden neden diye yakardığı kişi Veysel de olmamalı :D Celasun zaten evdeydi onu geç. Geriye kalıyor Meke, Emmi, Aliço. Aliço çıksa mesela bomba olur ama o da çok riskli bir tercih, dizinin bütün seyrini değiştirecek bir hamle o, baya sağlam bir altyapı hazırlanması lazım.

Sonuç olarak işin içinden çıkamadım ama Metin diyorum :A Şu an en favori 2. isim gibi duruyor kendisi. Daha fazlasını yapamazlar bunlar bence :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yani çok fazla da seçenek yok gibi görünürde. Metin ve Kemal'in karıları var. Onlar üzerinden bir tehdit gibi bir durum olma ihtimali var. Bir de Metin'in son bölümde bir ekstra sahnesi vardı karısıyla gösterdiler falan daha önce olmamış bir muhabbet. Ama dediğim gibi fragmanda onla Medet'i böyle şüpheli şekilde gösterdiklerine göre onlar olmamalı, akla ilk gelen seçenekler çıkmasın yani :A Veysel'in öldüğü gösterilmedi ama o da zaten onlara bağlı bir adam bile sayılmaz. Yamaç neden neden diye yakardığı kişi Veysel de olmamalı :D Celasun zaten evdeydi onu geç. Geriye kalıyor Meke, Emmi, Aliço. Aliço çıksa mesela bomba olur ama o da çok riskli bir tercih, dizinin bütün seyrini değiştirecek bir hamle o, baya sağlam bir altyapı hazırlanması lazım.

Sonuç olarak işin içinden çıkamadım ama Metin diyorum :A Şu an en favori 2. isim gibi duruyor kendisi. Daha fazlasını yapamazlar bunlar bence :A

Aliço olursa kesinlikle bomba etkisi yapar bence ama senaristin ben o topa gireceğini sanmıyorum. Hem Yamaç’ın şaşıracağı, hem de izleyicinin çok önemsemeyeceği bir ismi seçmiştir bence. Bence ya Metin ya Meke. Meke’nin de fragmanda dükkanı yanıyor, belki Yamaç’ı öldüremediği için Çeto yakmıştır. :A

Aslında Akın Koçovalı vardı, o yapmış olamaz mı acaba. Sürpriz bir ihtimal ama olabilitesi var bence, Selim’in oğlu sonuçta hain olma potansiyeli mevcut. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Aliço olursa kesinlikle bomba etkisi yapar bence ama senaristin ben o topa gireceğini sanmıyorum. Hem Yamaç’ın şaşıracağı, hem de izleyicinin çok önemsemeyeceği bir ismi seçmiştir bence. Bence ya Metin ya Meke. Meke’nin de fragmanda dükkanı yanıyor, belki Yamaç’ı öldüremediği için Çeto yakmıştır. :A

Aslında Akın Koçovalı vardı, o yapmış olamaz mı acaba. Sürpriz bir ihtimal ama olabilitesi var bence, Selim’in oğlu sonuçta hain olma potansiyeli mevcut. :A
Benim de adaylarım Meke veya Akın. Hatta Akın olabilir çünkü Selim fragmanda çıldırıyor.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Meke sezon boyunca Yamaç'lara kinliydi aslında ama tam da babasına yapılan cenazeyle falan arayı düzeltmiş gibilerdi. Şimdi böyle bir şey yapması için bir sebep var mı bilemiyorum. Akın'ın ise hapisten çıkma gibi bir durumu yok sanırım şu anlık, Cumali gibi ölü olarak falan çıkmadıysa :A Yalnız o da çıkar çıkmaz niye gidip Yamaç'ı vursun ki?

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Meke sezon boyunca Yamaç'lara kinliydi aslında ama tam da babasına yapılan cenazeyle falan arayı düzeltmiş gibilerdi. Şimdi böyle bir şey yapması için bir sebep var mı bilemiyorum. Akın'ın ise hapisten çıkma gibi bir durumu yok sanırım şu anlık, Cumali gibi ölü olarak falan çıkmadıysa :A Yalnız o da çıkar çıkmaz niye gidip Yamaç'ı vursun ki?

Ya Meke’nin genel bir kini var ama bu sezon, tam olarak düzeltmedi arayı Yamaç’la. O yüzden yapmış olabilir bence. Birde dükkanı yanıyor ya, dedim acaba Yamaç’ı vuramadı diye mi yaktılar. Tamamen teori üretiyorum şu an. :A

Ya sanki Akın’dan kötü bahsediyordu Koçovalı ailesi, öyle hatırlıyorum. Ziyaret etmeye falan da gitmediler hiç, Selim desen aramıyor. Ailesi ile arası tamamen bozuk olabilir, bu yüzden kandırması kolay bir karakter olabilir bence o. O yüzden dedim. İçerden çıkma konusunu çözerler bir şekilde ya, hastaneye sevk edip oradan kaçırılmış falan olabilir. O kısım halledilir. :A