Çukur - 2. Sezon 16. Bölüm Fragman

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aaa evet yine kötü olacak sanmıştık ama bu verilen iki tanıtım dizinin asıl senaryosuymuş diğerinde de Sena kabadayı gibi Sultan ve kadınlarla karşılasıyor ve Yamaç uzaktan bakıyor aslında dizi Sena ve kadınların çatışmasını anlatıcakmış sonra Yamacın bu şekilde olmasına karar verilip senaryo değişmiş dizi ilgi görmemesi endişesine kapılıp ,yanı bu ilk 2 tanıtımda bambaşka senaryo varmış :A :A :A @serhatt @MasacRE- @Sherlock @xemrexxx @MEnes
Hayali @Çiğdem- senaryolarında bugün. :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Son sahnede Yamaç can çekişirken onun yanıbaşında duruyor Yamaç ve bir gözlüklü ihtiyar var yanında yaşamayı düşünüyormusun gerçekten vsyle diyor Baygın Yamacın bası ucunda konusuyorlar :A Eğer o Aliçoysa ki o tarz farklı kıyafetler giyiceğini duymuştum onun büyük ihtimalle öyle çıkabilir evet kütük gelip hevesimizin içine etti :A :A :A @xemrexxx @ömer karataş
Yani sırf oradan bile belli sonuçta rüya olduğu :A Adamlar 3 haftadır bu olaydan prim yapıyor, gidip de fragmandan haini gösterecek kadar saf değillerdir sürdürebildikleri kadar sürdürürler olayı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yani sırf oradan bile belli sonuçta rüya olduğu :A Adamlar 3 haftadır bu olaydan prim yapıyor, gidip de fragmandan haini gösterecek kadar saf değillerdir sürdürebildikleri kadar sürdürürler olayı :A
Aras onu gördüyse uyanınca bölüm sonuna hain belli olabilir görmediyse uzatırlar konuyu :A :A :A Ama belkide gördü için yaşayıp yaşamamayı o hayalleri görüyordur kendi içinde hesaplasıyor gibi :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayali @Çiğdem- senaryolarında bugün. :A :A :A
Hhaha Aaa yok bee bu sefer gerçek benim analizci oğlan diyordu :F Kimyager olucakmış normalde Senaların çatışması ön planda olucakmıs senaryoyu olduğu gibi değiştirmişler tanıtım filmlerinde dönen sernaryo bambaşkaymış :A Zaten ilk ismide Aras olacaktı dizinin :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hhaha Aaa yok bee bu sefer gerçek benim analizci oğlan diyordu :F Kimyager olucakmış normalde Senaların çatışması ön planda olucakmıs senaryoyu olduğu gibi değiştirmişler tanıtım filmlerinde dönen sernaryo bambaşkaymış :A Zaten ilk ismide Aras olacaktı dizinin :F
Ben o analizcileri dinlemiyorum ve inanmıyorum hiçbirine. :A Tanıtım çıktıktan sonra dizi 2 3 hafta içerisinde başlamıştı. O kadar kısa sürede senaryonun ana çeperini komple değiştirmelerine imkan yok. Bir dizinin senaryo hazırlıkları 4 5 ay sürüyor en az. Sen diyorsun kimyager Sena olacakmış ve kadın entrika savaşları izleyecektik öyle mi. :A O tanıtımda bu tarz bir emare yoktu ki bir kere. Neye göre bu dediklerini düşünmüşler de sonradan değiştirmişler, geçelim bu işleri. :A Keza Sena ve ailedeki kadınların aralarında ilk bölümlerde gayet de kavgalar, mevzular oluyordu yani. Bu yüzden bırak bu analizcileri bilmem necileri dinleme, prim yaptırma şunlara. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben o analizcileri dinlemiyorum ve inanmıyorum hiçbirine. :A Tanıtım çıktıktan sonra dizi 2 3 hafta içerisinde başlamıştı. O kadar kısa sürede senaryonun ana çeperini komple değiştirmelerine imkan yok. Bir dizinin senaryo hazırlıkları 4 5 ay sürüyor en az. Sen diyorsun kimyager Sena olacakmış ve kadın entrika savaşları izleyecektik öyle mi. :A O tanıtımda bu tarz bir emare yoktu ki bir kere. Neye göre bu dediklerini düşünmüşler de sonradan değiştirmişler, geçelim bu işleri. :A Keza Sena ve ailedeki kadınların aralarında ilk bölümlerde gayet de kavgalar, mevzular oluyordu yani. Bu yüzden bırak bu analizcileri bilmem necileri dinleme, prim yaptırma şunlara. :A
Benim analizcim ne diyorsa çıkıyor vlla ip gibi dizmeye baslama hemen :F :F :F