Çukur - 2. Sezon 16. Bölüm Fragman

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Benim de adaylarım Meke veya Akın. Hatta Akın olabilir çünkü Selim fragmanda çıldırıyor.

Aynen dediğin gibi düşünüyorum. Sadece bu adayların dışında Metin olabilir. Medet olmasını istemiyorum çünkü bu ismin.

Akın’ın Yamaç’ı vurduğunu gören Selim o yüzden bağırıyor olabilir dediğin gibi. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya Meke’nin genel bir kini var ama bu sezon, tam olarak düzeltmedi arayı Yamaç’la. O yüzden yapmış olabilir bence. Birde dükkanı yanıyor ya, dedim acaba Yamaç’ı vuramadı diye mi yaktılar. Tamamen teori üretiyorum şu an. :A

Ya sanki Akın’dan kötü bahsediyordu Koçovalı ailesi, öyle hatırlıyorum. Ziyaret etmeye falan da gitmediler hiç, Selim desen aramıyor. Ailesi ile arası tamamen bozuk olabilir, bu yüzden kandırması kolay bir karakter olabilir bence o. O yüzden dedim. İçerden çıkma konusunu çözerler bir şekilde ya, hastaneye sevk edip oradan kaçırılmış falan olabilir. O kısım halledilir. :A
Evet olabilir, ikisi de mümkün seçenekler :A Yalnız ne çıkacaksa bizi şaşırtsın ve güzel bir şekilde işlensin konu flashbacklerle falan, başka da bir şey istemem :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet olabilir, ikisi de mümkün seçenekler :A Yalnız ne çıkacaksa bizi şaşırtsın ve güzel bir şekilde işlensin konu flashbacklerle falan, başka da bir şey istemem :A

Flashback, detay verme gibi şeyleri sevmiyor bu dizi. Sezon finalinden sonra ben bunu anladım. O yüzden o konuda umudum yok. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragman pek sır vermemiş vermesin de zaten. Ama Vartolu ve Cumali arasındaki yüzleşme çok ciddi görünüyordu. Bu kadar hasarsız atlatmalarına şaşırdım doğrusu. :A Çeto'ya da bir şey olmaz o sahne tamamen heyecan olsun diye koyulmuş. :A Yamaç'ı da Medet falan vurmamıştır bırakın bu işleri senarist yönetmen beyler. Bize bu saçmalığı yapmayın lütfen. :A

Aliço olursa kesinlikle bomba etkisi yapar bence ama senaristin ben o topa gireceğini sanmıyorum. Hem Yamaç’ın şaşıracağı, hem de izleyicinin çok önemsemeyeceği bir ismi seçmiştir bence. Bence ya Metin ya Meke. Meke’nin de fragmanda dükkanı yanıyor, belki Yamaç’ı öldüremediği için Çeto yakmıştır. :A

Aslında Akın Koçovalı vardı, o yapmış olamaz mı acaba. Sürpriz bir ihtimal ama olabilitesi var bence, Selim’in oğlu sonuçta hain olma potansiyeli mevcut. :A

Vuran aile dısıda olabilirmiş Survivorcu bir adamın dahil olucağı söyleniyordu ama asıl aileden hain çetonun konustuğuymuş sanırım size inat Ayşnin çıkmasını sağlayacam o kişinin hevesiniz kaçsın :Z:Z:Z @xemrexxx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Vuran aile dısıda olabilirmiş Survivorcu bir adamın dahil olucağı söyleniyordu ama asıl aileden hain çetonun konustuğuymuş sanırım size inat Ayşnin çıkmasını sağlayacam o kişinin hevesiniz kaçsın :Z:Z:Z @xemrexxx
Vuran Yamaç'ın yakını değilse niye neden neden diye sordu vurana? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Vuran Yamaç'ın yakını değilse niye neden neden diye sordu vurana? :A
Bende gördünü düşünüyorum ama hala onu ersoy oldunu düşünüyorlar diyenler var :F Bir yandan mantıklı geliyor Yamaç onu bilirse gizemi kalmaz bilmemesi lazım bir süre en azından aa hafıza kaybıda belki olabilir :F

Ben Çetonun Ayşe ile konuştuna eminim @Sherlock @MEnes büyük patron hayallerine devam etsinler ayoll :A :A :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bende gördünü düşünüyorum ama hala onu ersoy oldunu düşünüyorlar diyenler var :F Bir yandan mantıklı geliyor Yamaç onu bilirse gizemi kalmaz bilmemesi lazım bir süre en azından aa hafıza kaybıda belki olabilir :F

Ben Çetonun Ayşe ile konuştuna eminim @Sherlock @MEnes büyük patron hayallerine devam etsinler ayoll :A :A :A

Yamaç "Neden?" sorusunu sorduğuna ve yüz ifadesi değiştiğine göre ya aileden biri, ya da Meke gibi sevdiği biri. Başkası olma ihtimali yok o ismin. :A

Onun dışında bahsettiğin sahnede Çeto'nun konuştuğu kişinin Ayşe olmasına ihtimal yok. Ortalığı karıştır falan diyor orada Çeto ona ve saygılı konuşuyor. Ayşe'nin ne Yamaç'ı vurdurup ortalığı karıştıracak gücü var, ne de Çeto ona öyle saygılı konuşur. Onu çıkar aklından, o isim Ayşe çıkarsa diziyi bırakırım ben. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yamaç "Neden?" sorusunu sorduğuna ve yüz ifadesi değiştiğine göre ya aileden biri, ya da Meke gibi sevdiği biri. Başkası olma ihtimali yok o ismin. :A

Onun dışında bahsettiğin sahnede Çeto'nun konuştuğu kişinin Ayşe olmasına ihtimal yok. Ortalığı karıştır falan diyor orada Çeto ona ve saygılı konuşuyor. Ayşe'nin ne Yamaç'ı vurdurup ortalığı karıştıracak gücü var, ne de Çeto ona öyle saygılı konuşur. Onu çıkar aklından, o isim Ayşe çıkarsa diziyi bırakırım ben. :A
O Adamı ısrarla Survivorcu diyorlar ama tanıdık olmaması banada mantıklı gelmiyor :A Ayşe @MEnes @MasacRE- ve sana inat çıkacak :A Çıkmasada hain belli olana kadar sizin karşınıza bu konu sürekli gelecek :F Ben Çukur başlamadan Sena dizide olmucak diye her gün o konuyu konuşturuyordum üyelere :F :F :F

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O Adamı ısrarla Survivorcu diyorlar ama tanıdık olmaması banada mantıklı gelmiyor :A Ayşe @MEnes @MasacRE- ve sana inat çıkacak :A Çıkmasada hain belli olana kadar sizin karşınıza bu konu sürekli gelecek :F Ben Çukur başlamadan Sena dizide olmucak diye her gün o konuyu konuşturuyordum üyelere :F :F :F

Ya dizide şu ana kadar kanlı canlı görmediğimiz bir karakter olabilir zaten. Akın Koçovalı falan çıkabilir o isim, Yamaç ona da benzer tepkiyi verir zaten. :A Ama dediğim gibi mutlaka ama mutlaka önceden tanıdığı birisi, aksi bir ihtimal yok. :A

Yandık o zaman. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya dizide şu ana kadar kanlı canlı görmediğimiz bir karakter olabilir zaten. Akın Koçovalı falan çıkabilir o isim, Yamaç ona da benzer tepkiyi verir zaten. :A Ama dediğim gibi mutlaka ama mutlaka önceden tanıdığı birisi, aksi bir ihtimal yok. :A

Yandık o zaman. :A
Burada soru işareti şu Yamaç Ersoy diye hitap ediyordu gördümü görmedimi Ersoyun yapmasınada şaşırır görmediyse o kişinin hemen açığa çıkmaması lazım ama o konuda herşey çıkabilir bilmiyorum bekleyip görecez :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Deli deli konuşmaya devam et o zaman ne diyelim :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İmkansııııızz. O kişi Ayşe çıkmayacak. Çıkarsa diziyi bırakırım NET. :A