3 Kasım 2012 Cumartesi Reyting Sonuçları

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Fakat muhteşemyuzyil arkadaş Yetenek Sizsiniz'i eksik yazmış?

Yetenek sizsiniz 4 kuşak reklam verdi. İşie geldiği günler doğru yazıyor galiba. :D

Yuh be burda bari taraflı olmayın

- - - Ekleme - - -

Neyse ben şimdi bakıp "gerçek" reklam sürelerini hesaplarım.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
SBT'de yine BBEB birinci olmuş, BBEB kırsal A/B'de seviliyor galiba, TNS kırsala inince durum böyle mi olacak ki ?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ŞOK!!! ŞOK!!! ŞOK!!! @destere'ye reyting cihazı vermişler Alev Alev'e bak hele :F:F Kalite yok ama reyting var.Haftaya adam akıllı bizimkilerle bende bakim şu diziye...

dün sbt ye göre herkes şevket abiyi izliyordu.. oysa çıkan sonuçlara göre şevket abi totalde alev kadar almış ab grubunda ise piyasada yok :) sbt nin trt ile stv ye bayağı bir yüklendiği ortada :) fetodan gelen bir samimiyet var sanırım :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
SBT'de Umutsuz da rekor kırmış, olacak iş değil, yeni bölümü geçmiş olabilir. :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
bide sbt stv ye torpil yapmıyor diyorlardı ahanda kanıtı :)))))))

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
bide sbt stv ye torpil yapmıyor diyorlardı ahanda kanıtı :)))))))

SBT'nin kırsal denekleri de olduğunu düşünürsek Şefkat'in yükselmesi mantıklı aslında ama tuhaf yükselmeler de var...

Özellikle SBT'nin A/B'si tuhaf, BBEB ile Umutsuz'a kilitlenmiş, nasıl kırsallık bielmedim. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
dün sbt ye göre herkes şevket abiyi izliyordu.. oysa çıkan sonuçlara göre şevket abi totalde alev kadar almış ab grubunda ise piyasada yok :) sbt nin trt ile stv ye bayağı bir yüklendiği ortada :) fetodan gelen bir samimiyet var sanırım :)
BEn stv'nin kışın izlendiğini düşünemiyorum bile.Yazın boşlukta belki bakan vardir ama kışın onca diziler içinde fırsat bulup bakılacak kanal olarak görmuyorum.Bahsettiğin Şevket abi'yi tanımıyorum hiç tv'de izlemedim.Ama Alev Alev'i bizimkiler izliyordu haftaya onlarla bende bakacam.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
sbt de bu ne hal ? denekleri kanal d nin binasından mı buldunuz :))))) 23:30 da başlayıp 1:30 da biten bir dizi nasıl okadar reyting alır be kaardeşim. düzeltin şu denekleriniz komedi olmaya başladınıdınız

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Ben Bilmem Eşim Bilir;

3
adet reklam vermiş 13,12,14 şeklinde toplamda 39 dk. reklam vermiş

Yetenek Sizsiniz Türkiye;

4
adet reklam vermiş 14,13,14,15 şeklinde toplamda 56 dk. reklam vermiş

Doğrusu budur. :)

Arkadaş işine geldiği şekilde bakmış galiba. :D

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
kırsall falan fark etmez acun ezer geçer :D yazın survıvor :D

saçmalıga bak umutsuz tkr kaç almıs sbt ab ye ayar çeker bugun

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
sbt de bu ne hal ? denekleri kanal d nin binasından mı buldunuz :))))) 23:30 da başlayıp 1:30 da biten bir dizi nasıl okadar reyting alır be kaardeşim. düzeltin şu denekleriniz komedi olmaya başladınıdınız

Aslında TRT'nin binasından olurdu denekler, arada yanlış binalara da koyuyorlar denekleri ehrhalde. :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
SBT'nin kırsal denekleri de olduğunu düşünürsek Şefkat'in yükselmesi mantıklı aslında ama tuhaf yükselmeler de var...

Özellikle SBT'nin A/B'si tuhaf, BBEB ile Umutsuz'a kilitlenmiş, nasıl kırsallık bielmedim. :D

sbt deneklerini agb ye göre ayarlamış hiç çalışma yapmadan agb ye bakıp denek yerleştirmiş sonuç vahim kanal d seven kişileri toplamış 23:30 daki bir dizi nasıl izledi okadar hayret hiç bunu yazarken düşünmediler mi ya sbt yi ciddiye almıyorduk ama bu kadarıda vahim