eTV Zombi Ekspresi - 5. Bölüm | Final

Ağlattı

(Buğra kontrol amacıyla lokomotifi kimin sürdüğüne bakar, ancak karşısında zombiye dönüşmek üzere olan Serhan'ı fark eder.)

Serhan ne ara zombi oldu? Kim ne zaman ısırdı onu?

(Yaratıklar onları yakalayabilmek için aracın alt kısmına tutunurken sayıları artar. Uyguladıkları bu direnç lokomotifin yavaşlamasına neden olur.)

Yok artık, bu kadar kişi treni önemli ölçüde yavaşlatamaz yani
Senaryoyu yazan arkadaşa selamlarımı iletiyorum

Sonu güzeldi. Güzel bağlanmış sonu ve duygusal olması hoşuma gitti. Ama filmi eleştirecek olursam film klişe bence
Ama ZE çok güzel bir serüvendi ve benim en beğendiğim bölüm bu oldu, ellerine sağlık

Harika bir bölüm olmuş final bölümü afişler öbür bölümlerde olduğu şekilde oldukça başarılıydı Serhan ile bugranın kurtulamamasi üzdü ayrıca Buğra ile kızının diyalogu ağlattı tüm açıdan oldukça iyi bir bölüm oldu.5 bölümlük oldukça iyi oldukca başarılı dizi oldu emeğine sağlık @Aserat 5 bölümün hepside çok iyidi

Teşekkürler yorumların ve desteğin için.

Serhan'ı kimin ısırdığını bilmiyoruz ama geçen bölüm Harun'u ısıran zombi olabilir diye düşünüyorum.

Bir de koca tren değil de tek bir lokomotif olduğu için yavaşlatabilmeleri normal.

Teşekkürler. Ah bir de söyletmeden kalp atsan.

Sadece lokomotif 100 ton civarı oluyormuş, 100 tonu 10bin insan anca yavaşlatır

Tamamdır

"Sabah kalkar kalkmaz ilk işim okumak olacak söz."

Bu cümleyi hatırladın mı?
@Billy Kane

Öyle oldu valla böyle babaya can kurban yahu
@Aserat emeğine sağlık harika bir mini dizi oldu ilham aldığın filmide çok merak ettim ilk fırsatta izlicem inşallah