'Zümrüdüanka'ya İki Sürpriz İsim! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İsmail Hacıoğlu ve Gökçe Eyüboğlu'nun oyunculuğuna asla laf edemem ama bu diziye karakterleri yakışmadı. Onun yerine Sermiyan Midyat'ı dahil edip, hikayeye Özgüç'ler ile devam etmeleri gerekirdi diye düşünüyorum. O zaman daha farklı bir iş izleyebilirdik.

Umarım gelen iki isim diziye aksiyon katar az da olsa. :A @emrecnn @Angelica

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
İsmail Hacıoğlu ve Gökçe Eyüboğlu'nun oyunculuğuna asla laf edemem ama bu diziye karakterleri yakışmadı. Onun yerine Sermiyan Midyat'ı dahil edip, hikayeye Özgüç'ler ile devam etmeleri gerekirdi diye düşünüyorum. O zaman daha farklı bir iş izleyebilirdik.

Sermiyan midyat kesinlikle gelmeliydi büyük hata ettiler orda

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sermiyan midyat kesinlikle gelmeliydi büyük hata ettiler orda
Pandemi döneminde senarist değişikliği olunca senaryoyu da değiştirdiler. Eskileri çıkardılar ortaya, onlar da çekmedi diziye izleyici her ne kadar tanıdık, sevildik oyuncular olsalarda.

Sermiyan Midyat çok iyi renk katacaktı diziye eminim, iki aile arasında baya şeyler yaşanırdı.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Pandemi döneminde senarist değişikliği olunca senaryoyu da değiştirdiler. Eskileri çıkardılar ortaya, onlar da çekmedi diziye izleyici her ne kadar tanıdık, sevildik oyuncular olsalarda.

Sermiyan Midyat çok iyi renk katacaktı diziye eminim, iki aile arasında baya şeyler yaşanırdı.

Aynen öyle ismail hacıoğlu iyi bir oyuncu ona bir lafım yok gelmesine de sevinmiştim gökçede öyle bu iki oyuncunun yanında sermiyan midyat olmalıydı

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen öyle ismail hacıoğlu iyi bir oyuncu ona bir lafım yok gelmesine de sevinmiştim gökçede öyle bu iki oyuncunun yanında sermiyan midyat olmalıydı
Eğer Sermiyan Midyat gelseydi bence ne Deniz'e, ne Cihan'a gerek kalmayacaktı abla. Sermiyan Midyat ile daha güzel bir hikaye kurulurdu.
bana göre hiç iyi değildi kopya gibi oldu .diziyede hiç yakışmadı...eski hali yoktu dizinin
Olabilir.

• Beğendim
Reactions: Angelica and Doğan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

Senariste söyleyecek çok şeyim var adam gibi senaryoyu bırakıp neden saçmalar insan hiç anlamış deiilim aradaki değişiklikler hariç

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bitecek diziye niye oyuncu alıyorlar? :A Bu pandemi sonrası Hercai Zümrüdüanka Sefirin Kızı'nın düşük gelmesi tek iyi yanı :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senariste söyleyecek çok şeyim var adam gibi senaryoyu bırakıp neden saçmalar insan hiç anlamış deiilim aradaki değişiklikler hariç
6 ayda senaryo nası daha iyi yapılır diye düşüneceklerine, nasıl daha kötü bir hale gelir onu düşünmüş ve yapmışlar resmen.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dileklerim o yönde :A Fox kanalına bu tarz diziler pek yakışmıyor. :A Genelde ATV Star'da beklerim bu işleri :A
Çoban Yıldızı vardı FOX'ta. Bu diziye benzer. :A Hatta oyuncu kadrosunda ki aynı olan 2 - 3 isim vardı. O dizinin yerini hiç bir dizi tutmaz. :A

FOX'ta daha iyi olur Doğu - töre işleri.