'Zümrüdüanka'ya İki Sürpriz İsim! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
volga-sorgu-kimdir.jpg

melih-cardak-kimdir.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Zümrüdüanka'ya iki yeni isim!

Yapımını Pastel Film'in, yönetmenliğini Serhan Şahin üstlendiği, senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı, başrollerini; Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Hatice Aslan ve Selim Bayraktar gibi isimlerin paylaştığı, yeni sezonda kadrosuna İsmail Hacıoğlu ve Gökçe Eyüboğlu'nun dahil olduğu diziye Volga Sorgu ve Melih Çardak dahil oldu.

'Zümrüdüanka' yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
ben dizi bter sandım ahlen isim eklıyor dizi..demekı ahlen devam edecek

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
en aazından özeti fazla izleniliyor..özet te izlenmeseydi biterdi :F :F :F
Cumartesi günü yayınlanan diziler arasında ama yine en iyisi Zümrüdüanka bence. Kuzey Yıldızı İlk Aşk sadece Total'de iyi oluyor, ama Zümrüdüanka 3 grupta da iyi oranlar alıyor. Bence hikayeye el atsalar daha da yükselir dizi.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Cumartesi günü yayınlanan diziler arasında ama yine en iyisi Zümrüdüanka bence. Kuzey Yıldızı İlk Aşk sadece Total'de iyi oluyor, ama Zümrüdüanka 3 grupta da iyi oranlar alıyor. Bence hikayeye el atsalar daha da yükselir dizi.
aynen katılıyorum özetıyle çook iyi..kzia toltalde yeni bölümyle çook iyi.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Total'de bir yere kadar idare eder. Diğer gruplarda da varlık göstermesi gerek, ama bence KYİA diğer gruplarda daha yükselmez. Kanal bitirir yakında.
ona bakarsanda zumruduankada bitmesi gerekıyor ..yeni bölmü fazla izlenmiyor..kuzey yıldızı baya izleniyor.. kaç haftadan beri

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
o olabilir bak..özetsiz yeni bölüm .belki izlenir inşalah kuzey yıldızı geçermi bilmem
Tamamen özetsiz yayınlamazlar, çünkü yayınlanan özet ve tekrarlar ile maliyeti karşılamaya çalıyorlar. Ama 15 - 20 dakika daha kısa tutarlarsa ben yükseleceğini düşünüyorum.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Tamamen özetsiz yayınlamazlar, çünkü yayınlanan özet ve tekrarlar ile maliyeti karşılamaya çalıyorlar. Ama 15 - 20 dakika daha kısa tutarlarsa ben yükseleceğini düşünüyorum.
15 20 dakika yapmazlar bence ...seyirci sıkılıyorkı özetini izliyor sadece .kuzey yıldızı sıkılmıyorlar hiç ..1 5 20 dakıka yapsalar bari

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
15 20 dakika yapmazlar bence ...seyirci sıkılıyorkı özetini izliyor sadece .kuzey yıldızı sıkılmıyorlar hiç ..1 5 20 dakıka yapsalar bari
İzlenmesi için yapmaları gerek. Kuzey Yıldızı'da sıkıyor, bu hafta ben zar zor bölümü izledim. Diğer iki diziye geçecektim, ama bölüm çoktan başladığı için geçmedim.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
İzlenmesi için yapmaları gerek. Kuzey Yıldızı'da sıkıyor, bu hafta ben zar zor bölümü izledim. Diğer iki diziye geçecektim, ama bölüm çoktan başladığı için geçmedim.
ayırmak içinde elinden geleni yapıyorlar sen hangi çocuklar dıuymasına bakıyon a2 mı teve 2mı .

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ayırmak içinde elinden geleni yapıyorlar sen hangi çocuklar dıuymasına bakıyon a2 mı teve 2mı .
O dizide de Zümrüdüanka'da olduğu gibi senaryo sorunu var. Hep aynı şeyler, sürekli tekrarlanan olaylar var. Bu izleyiciyi sıkıyor diziden uzaklaştırıyor. Bu konuyu çözmeleri gerek.

A2'de takip ediyorum.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
O dizide de Zümrüdüanka'da olduğu gibi senaryo sorunu var. Hep aynı şeyler, sürekli tekrarlanan olaylar var. Bu izleyiciyi sıkıyor diziden uzaklaştırıyor. Bu konuyu çözmeleri gerek.

A2'de takip ediyorum.
aynen bende a2 ,, teve 2 yi sevmiyorum yabancı dizi gibi