Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ESa9QroXkAAo2CV

Geçtiğimiz sezonun sürpriz işlerinden biri olan 'Zümrüdüanka'nın yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serhan Şahin oturduğu, başrollerini; Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Hatice Aslan ve Selim Bayraktar'ın paylaştığı, yeni sezonda kadrosuna İsmail Hacıoğlu ile Gökçe Eyüboğlu'nu dahil eden dizinin yeni sezon tanıtımı izleyici ile buluştu.

Geçtiğimiz sezon Cumartesi akşamlarına damga vuran dizi 'coronavirüs' nedeniyle 9. bölümde sezonu sonlandırmıştı.

'Zümrüdüanka' yeni bölümleriyle 12 Eylül Cumartesi 20.00'de yeniden FOX'ta!

• Harika
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
Reactions: denizz19

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
ESa9QroXkAAo2CV

Geçtiğimiz sezonun sürpriz işlerinden biri olan 'Zümrüdüanka'nın yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serhan Şahin oturduğu, başrollerini; Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Hatice Aslan ve Selim Bayraktar'ın paylaştığı, yeni sezonda kadrosuna İsmail Hacıoğlu ile Gökçe Eyüboğlu'nu dahil eden dizinin yeni sezon tanıtımı izleyici ile buluştu.

Geçtiğimiz sezon Cumartesi akşamlarına damga vuran dizi 'coronavirüs' nedeniyle 9. bölümde sezonu sonlandırmıştı.

'Zümrüdüanka' yeni bölümleriyle 12 Eylül Cumartesi 20.00'de yeniden FOX'ta!
Bu dizi şey değil mi kızına müşteri çıkınca elalemin ortasında bağıran skdjwjsjs bide evlenmek isteyen adamın abisi adamı öldürüp oğluna almak istiyordu daha iyi sulansın diye :F

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24