'Yabani' Gün Değiştiriyor! | NOW

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,006
Puanı
1,061
20240426_160655.jpg

NOW'un sevilen dizisi Yabani'de sürpriz değişiklik!

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, başrollerini Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Dolunay Soysert, Yurdaer Okur ve Tayanç Ayaydın'ın paylaştığı yapım, 4 Mayıs'tan itibaren cumartesi akşamları izleyiciyle buluşacak.

Sezon başından beri salı gününün en çok izlenen dizisi olan yapım, 'Bahar'ın (Show TV) başlamasıyla birlikte ciddi oranda reyting kaybetmişti.

Yabani, yeni bölümüyle 4 Mayıs Cumartesi 20.00'de NOW'da!

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,235
Puanı
410

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
860
Hiç beklenmiyordum gerçekten çok flaş bir karar oldu. Bahar atağa geçtiği gibi cumartesi olsaydı bir umut şansı olabilirdi ama şuan çok geç. Yabani'nin kanal için değeri büyükmüş ilginç :A

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
400
Puanı
104
final haberi de bir bolum sonra cikmaya baslar gibi ...

diziyi birakma dan once , keyifle izledigim
guven ~ neslihan
asi ~ alaz
dede nin oldugu sekanlar. . .
bu sahneler dogal ve kendini izleten sekanslardi...

basrol ikili de ise uyum sorunu disinda, yazilim olarak da izleyiciyi ceken bir vibe yoktu .

dizi nin ilk bolumlerin de ,kanimca diziyi kalite olarak bir tik yukselten oyuncu dizide ''dede'' rolundeki usta oyuncu nun oldugu sahneleriydi,,,kendisinin ayrilmasiyla hata yapildi, fazla derinlikli bir yazilimdi,,, ayrilisi sonrasinda dizi belli bir sogukluga girdi....

dede nin yer aldigi ilk bolumlerden uzun sure sonra
-dizinin en peak bolumu ve saglam yazilmis sekanslarin fazla oldugu bolum : > yaman ali nin ortadan kaldirilisi /mezar vs nin oldugu bolumdu . bu bolumde ozellikle neslihan ve guven anne baba hissiyatini cok saglam verdikleri bu bolumun reytingi de bekledigim gibi iyi gelmisti.....
ancak ,
o gun ertesinde soyle bir sey demistim :
dizi bu bolum den sonra bu reytingi bir daha alamaz. ki, alamadi da.

dedigim mezarlik sekansli bolum den sonra diziyi 1 bolum daha izleyip biraktim, cunku dedigim bolumdeki gibi bir haz vs alamadim.

konuya genel donersek :
gun degisiklikleri finalin habercisi olur genelde.istisnalar disinda.

izleyenlere iyi seyirler dilerim.

• Beğendim

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,196
Puanı
460
Kirli Sepeti veya Şahane Hayatım'ı bekliyordum Cumartesi'ye, Yabani sürpriz oldu. En son ne zaman Cumartesi dizi tutturdu FOX, NOW hatırlayamadım :A

• Aynen

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,412
Puanı
280
final haberi de bir bolum sonra cikmaya baslar gibi ...

diziyi birakma dan once , keyifle izledigim
guven ~ neslihan
asi ~ alaz
dede nin oldugu sekanlar. . .
bu sahneler dogal ve kendini izleten sekanslardi...

basrol ikili de ise uyum sorunu disinda, yazilim olarak da izleyiciyi ceken bir vibe yoktu .

dizi nin ilk bolumlerin de ,kanimca diziyi kalite olarak bir tik yukselten oyuncu dizide ''dede'' rolundeki usta oyuncu nun oldugu sahneleriydi,,,kendisinin ayrilmasiyla hata yapildi, fazla derinlikli bir yazilimdi,,, ayrilisi sonrasinda dizi belli bir sogukluga girdi....

dede nin yer aldigi ilk bolumlerden uzun sure sonra
-dizinin en peak bolumu ve saglam yazilmis sekanslarin fazla oldugu bolum : > yaman ali nin ortadan kaldirilisi /mezar vs nin oldugu bolumdu . bu bolumde ozellikle neslihan ve guven anne baba hissiyatini cok saglam verdikleri bu bolumun reytingi de bekledigim gibi iyi gelmisti.....
ancak ,
o gun ertesinde soyle bir sey demistim :
dizi bu bolum den sonra bu reytingi bir daha alamaz. ki, alamadi da.

dedigim mezarlik sekansli bolum den sonra diziyi 1 bolum daha izleyip biraktim, cunku dedigim bolumdeki gibi bir haz vs alamadim.

konuya genel donersek :
gun degisiklikleri finalin habercisi olur genelde.istisnalar disinda.

izleyenlere iyi seyirler dilerim.
Şahane Hayatım dizisine bekleniyorsun.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,006
Puanı
1,061
FOX'un cumartesi ısrarına hayranım. :F Aslında reytinglerindeki düşüşün tek nedenini Bahar'a bağlamak zor çünkü ona karşı 4.84 aldığı da olmuştu. İnsanlar senaryoda şikayetçi ve bu konuda radikal bir hamle yapılmazsa 8. günde yayınlanmak bile fayda etmez (kaldı ki 30. bölümü devirmiş bir dizi ve cumartesi gibi izlenmeleri dip olan bir günde aksi çok zor)

Kirli Sepeti veya Şahane Hayatım'ı bekliyordum Cumartesi'ye, Yabani sürpriz oldu. En son ne zaman Cumartesi dizi tutturdu FOX, NOW hatırlayamadım :A
Kirli Sepeti niye cumartesi olsun pazar düşen reytinglerle bile ilk 5'e giriyor. :A

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
400
Puanı
104
Bende sezon bitmesi anlamında dedim 😅
normal sezon akisi sona erer ermez, yaz 'a giriyoruz ya ? -
yaz da sezlong da :p elimde mis gibi buzlu kola (bardagi degil dikkatini cekerim) kavanozuyla yudum yudum keyifle icerken izlemeyi dusunuyorum .

latife bir yana, cidden yaz tatilin de aradan cikarmayi dusunuyorum bu sezonu. olur da hepten final yaparsa, izledigim kadariyla tatmin olurum.

bu arada , gecen haftaki gaddar tam hayal kirikligi oldu .

• Beğendim

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,412
Puanı
280
normal sezon akisi sona erer ermez, yaz 'a giriyoruz ya ? -
yaz da sezlong da :p elimde mis gibi buzlu kola (bardagi degil dikkatini cekerim) kavanozuyla yudum yudum keyifle icerken izlemeyi dusunuyorum .

latife bir yana, cidden yaz tatilin de aradan cikarmayi dusunuyorum bu sezonu. olur da hepten final yaparsa, izledigim kadariyla tatmin olurum.

bu arada , gecen haftaki gaddar tam hayal kirikligi oldu .
Sahne geçişleri mi sorun oldu yoksa başka bir nedenden dolayı mı hayal kırıklığı oldu. Benim için 14 tam anlamıyla boş bir bölüm oldu. Niye rehin aldı neden bırakıldı. Son kısımda arabayla neden oraya gitti. Ekber ne alâka? Anlamsız bir sürü sahne vardı.

Tek eglendigim kısım Kurt & Nilüfer sahnesi oldu. Dizide tek sahneleri vardı. Bu arada benim Mesut & Nilüfer teorisi de çöp oldu. Konuda görmüşsündür daha önce. :)