YSK'dan Samanyolu'na Rekor Ceza!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akp'li değilim diyosun ama herkesin kafasında koyu bir akp'li imajı çizdin bu kolay kolay gitmez ))

Takılıyorum zaten
Ayrıca Ak Partide bu ülkenin partisi olabilirsin nevar yani.

Takılıyorum zaten
Ayrıca Ak Partide bu ülkenin partisi olabilirsin nevar yani.
kimlikler üzerinden konuşmak pek sevmem küçük insanlar kişileri orta insanlar olayları büyük insanlar fikirleri tartışır))) @ABAY_06 ya özlü söz yazdım kıskanma diye sana da yazdım))))

kimlikler üzerinden konuşmak pek sevmem küçük insanlar kişileri orta insanlar olayları büyük insanlar fikirleri tartışır))) @ABAY_06 ya özlü söz yazdım kıskanma diye sana da yazdım))))
@ABAY_06 'a öyle yazmamıştın,beni yerin dibine sokmuşsun.Arkadaşız diye biliyordum.

Bu arada Antalya'da Rektör ne yapar?

Menderes Bey tekrar başkanlığı alabilir mi?

@ABAY_06 'a öyle yazmamıştın,beni yerin dibine sokmuşsun.Arkadaşız diye biliyordum.

Bu arada Antalya'da Rektör ne yapar?

Menderes Bey tekrar başkanlığı alabilir mi?
pensilvanyayadan çıkmıyor. kapanabilir bilemiyorum))) .

dedim ya antalya turiste doydu akp Batı'da başka bir il kazansın orayı ihya etsin.. belediye sonuçları beni ilgilendirmiyor altı üstü çöp toplayacak adamları yonetecekler.)))

Mustafa Akaydın o kadar fark atmışmı ya!Bir önceki seçimde başa başdılar.
Valla bilmiyorum kaybetmiş birisini bidaha aday yapması risk değilmi akp için ?

Eskişehir ne olur ?

chp ye hangi mantıkla oy veriyolar benim akıl ve mantığım almıyor ne amaçla veriyolar ne bekliyolar gerçekten anlamak çok güç

dini yönden çok zayıf ve içkici bikaç ilimiz var buralarda akp alamaz
bize doğu yeter şu doğudaki bikaç yeride bdp den alabilsek müthiş olacak doğu insanı 1 numaradır kraldır dindardır hepsi adamdır

akp urfa antep maraş malatya elazığ adıyaman bu yerlerde rekor kıracaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...