YSK'dan Samanyolu'na Rekor Ceza!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hakan Bayrakçı'ın şirketi Chp'li,tarafsız şirket bulmak çok zor.:)

Herkes bi tarafa yakın.:) Ben hiçbirine inanmıyorum.Alo Fatih Ondan 2 al buna ekle ses kayıtlarını hatırlıyordun dimi.:)
Normalde her ne kadar taraflı olsalar da genelde seçim öncesi doğru çıkardı sonuçlar. Fakat bu sene manipülasyon tavan yaptı. O nedenle belki de ilk kez sonuçları bilmek zor olacak. Bugün mesela MAK diye bir şirket Sabah gibi yandaşlığın tavan yaptığı medyada yayınlanmak üzere sonuçları açıklamış şaka gibi. İzmir'de bile AKP önde ve çok AKP'li oldukları belli olmasın diye bazı illeri CHP veya MHP'ye %1 oy farkla vermişler. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Normalde her ne kadar taraflı olsalar da genelde seçim öncesi doğru çıkardı sonuçlar. Fakat bu sene manipülasyon tavan yaptı. O nedenle belki de ilk kez sonuçları bilmek zor olacak. Bugün mesela MAK diye bir şirket Sabah gibi yandaşlığın tavan yaptığı medyada yayınlanmak üzere sonuçları açıklamış şaka gibi. İzmir'de bile AKP önde ve çok AKP'li oldukları belli olmasın diye bazı illeri CHP veya MHP'ye %1 oy farkla vermişler. :D
Evet yakın gösteriyolar bazılarında 43-41

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
@ABAY_06 şimdi hakan bayrakçı onparyi Twitterda baktım üç il haftaya gelecek diyor

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
ben iyi hatırlıyorum hakan bayrakçı bir ay önce farklı anket açıkladı sonra seçim günü farklı.. seçim günü açıkladığı sonuçlar doğru çıkıyor
O kadarını bilmiyorum sen daha iyi takip ediyosun ben araştırma sonucu kim bilmiş diye baktım bu şirket çıktı

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Valla orasını bilmiyorum kim kazanır kim ne yapar açıklamışlar

SONAR ARAŞTIRMA -ADANA- MHP........39.3 CHP.........27.6 AKP.........26.4 Diğer....... 6.7
SONAR ARAŞTIRMA -MANİSA- MHP........40,6 AKP.........37,6 CHP........19.6 Diğer....... 2.2
SONAR ARAŞTIRMA -ANTALYA- CHP.........41.2 AKP.........29.8 MHP........24.3 Diğer....... 4.7
sonuçlar bu @beyazsoy @sürgünüm @OzaN
Tamam bunlar doğru herhalde İstanbul - Ankara - İzmir için dolaşıyordu onlar sahte. :)

İnşallah doğru çıkar ne diyelim. AKP'nin geride olduğu her sonuç kabulümüz. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Tamam bunlar doğru herhalde İstanbul - Ankara - İzmir için dolaşıyordu onlar sahte. :)

Çankayayı açıkladı bide tv'de yüzde 68 Chp

Onları 22 Martta açıklayacakmış sahte evet

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Tarhan Erdem'in sahibi olduğu Konda ve Adil Gür'ün şirketi A&G bu zamana kadar en doğruyu veren şirket oldular benim gördüğüm.:D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aga işin içine duygularını katamaz şirketin itibarı söz konusu Chp'yi yüksek gösterip rezil olmak var işin ucunda bunu göze alabilirmi sence ayrıyetten 2011 seçimleri bilmiş bir şirket
Geçenlerde bi konuşmasına şahit oldum,kendisi çok siyasi tartışma programlarına katılıyor Mustafa Sarıgül İstanbul'da 3 puan önde dedi Ak Partili değilim ama İstanbul'da Kadir Topbaş'ın kazanacağını düşünüyorum.:)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Geçenlerde bi konuşmasına şahit oldum,kendisi çok siyasi tartışma programlarına katılıyor Mustafa Sarıgül İstanbul'da 3 puan önde dedi Ak Partili değilim ama İstanbul'da Kadir Topbaş'ın kazanacağını düşünüyorum.:)
Evet Sarıgül'ün işi zor bende katılıyorum

Evet gördüm yüzde 22 kararsız :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
A Haber, Beyaz Tv, Ülke Tv için de bekliyoruz.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Evet Sarıgül'ün işi zor bende katılıyorum
Sarıgül sağa sola tokat atmaya başladı,seçim yarışını kaldıramadı soğukkanlı davranmıyor.Çoğu Chp'li bile cemaatle kol kola olmasını kabullenemiyor.Bu akşam izledinmi Cnn'de Kemal Kılıçdaroğlu'na soru soran gençlerde bunu dile getirdiler.

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
hakan bayrakçı öyledir seçim yarısı sırasında CHP yönünde manipülasyon yapar seçim günü gerçek Anketi açıklar. CHP Yönetimi öyle istiyor

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Sarıgül sağa sola tokat atmaya başladı,seçim yarışını kaldıramadı soğukkanlı davranmıyor.Çoğu Chp'li bile cemaatle kol kola olmasını kabullenemiyor.Bu akşam izledinmi Cnn'de Kemal Kılıçdaroğlu'na soru soran gençlerde bunu dile getirdiler.
Yok izlemedim evet biraz daha sakin olması lazım

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Ankara için ne diyosun @beyazsoy ?
Ankara genara göre melih 8 Puan önde diyor genar akp için yapıyor Anketi doğal olarak en az 4 Puan indir. bu da 4 Puan fark var demek.. bu fark kapanabilir
Ha melih kaybetse iyi olur

İzmir de bu yolsuzluk olayları olamayaydi bin ali alırdı. yolsuzluk olayı kutuplaşma yarattı CHP'nin ağırlıklı olduğu yerlerde akp'nin oyunu azaltti doğuda ve orta Anadolu da tam tersi durum. Akp batıda oy kaybeder doğudan oy kazanır sonuç böyle olur.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Ankara genara göre melih 8 Puan önde diyor genel akp için yapıyor en az 4 Puan indir. 4 Puan fark var demek.. bu fark kapanabilir

İzmir de bu yolsuzluk olayları olamayaydi bin ali alırdı. yolsuzluk olayı kutuplaşma yarattı CHP'nin ağırlıklı olduğu yerlerde akp'nin oyunu azaltti doğuda ve orta Anadolu da tam tersi durum. Akp batıda oy kaybeder doğudan oy kazanır sonuç böyle olur.
Genar Beşir atalayınmıydı (b) Yolsuzluk olmasaydı gine alamazdı İzmir'i

Ne yapar eder Gökçek kazanır.Mansur Yavaş iyi adam ama parti yanlış Mhp'lilerde oyunu Gökçek'e verecektir büyük bir ihtimal.:)
Evet bakalım ne olcak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...